Motocaravan Yapabilmek icin acil tavsiyelerimize ihtiyacım var...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasanokuyucu03 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,098
Ynt: Motocaravan Yapabilmek İcin Acil Tavsiyelerimize İhtiyacım Var...

Karavan alımına karar verme sebebimiz çok benziyormuş... :smiley:

Benim, karavanımı almak isteyip araştırmaya başladığım noktadaki bütçem ile kararımdan yaklaşık bir yıl sonra satın aldığımdaki bütçem arasında çok ciddi bir fark olmuştu. Derler ya ev yapanın Allah yardımcısı olur. Benim ki tıpkı öyle gelişti. Zaman bütçenizin çoğalmasında bir etken ise Vahit Bey'e katılıyorum, acele etmeyin. Ama her durumda 2. el satışları takip etmeyi de ihmal etmeyin. Bulacağınız araçtan emin olmadığınız sürece de satın alımı gerçekleştirmeyin, heyecanınız öne geçmesin. Para sizin ve maalesef kıymetli...

Umarım tez zamanda düşüncelerinize uygun fırsat karşınıza çıkar...

Etiketler
Ynt: Motocaravan Yapabilmek icin acil tavsiyelerimize ihtiyacım var...

Alpaslan bey Vahit bey Cok teşekkürler tavsiyeleriniz benim icin cok değerli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rast gelsin.
Madem ki ; gönül vermişsiniz , fikirleriniz aileniz ıle iyice olgunlaşacak ve en olumlu kararı verebileceginize imamıyorum.
Şimdi den kolaylıklar dilerim.
Selamlar.

5 yaşının doldurmuş az kilometrede temiz bir araç bulmak gerçekten zor.ben aracımı aldığımda 25 bin km idi lakin beş yaşını doldurmasına 2,5 yıl vardı karavan yapana kadar garajda beklettim yaşını doldurduktan sonra karavana çevirdim.herkesin benim kadar sabrı ve vakti olurmu bu da ayrı bir konu. Hakkınızda hayırlısı olsun

Umarım Kendinize göre bir araç bulursunuz bütçemi hazırlayım bende geliyorum..

saygılar

Alpaslan bey neden çok bilmemekle beraber ivecolar üzerine yoğunlaştım.ama hala kesinleşmedi.malum sitede 2006 2005 modeller var.denizlide birkaç alternatif buldum.gidip parayı verip alabilirim. ah birde Yanımda bu işlerden anlayan birisi olsa..

Sevgili Şado size Katılıyorum.temiz arac bulmak zor.sanirim birazdan Şanslı olmak mı lazım ??

Kaganömer bey burada sık sık okuduğum şey (beni gaza getiren ) öncelikle Aracın alınıp Kapıya konulması :smiley:) ben iste o aşamadayım.umarim sizde gönlünüze gore guzel bir arac bulursunuz...

Iveco araçlar sanırım PSV'ler ile aynı iç ölçülerde değil, iç ölçülerde daha uzun avantajlı, daralarak yükselmesi dezavantajı diye kalmış aklımda. Ama siz herhalde bakmışsınızdır. Birde alt tarafa tank yerleşimi bir parça zor, boş alanlar biraz parçalı tank yapımı gerektiriyordu galiba. Ama olanaksız değil, yapan yapıyor.

Bu site de başkaları da mutlaka vardır, ancak sevgili Adil Bey (Adil05) Iveco kullanan karavancılardan. Karavanının yapımını da neredeyse baştan sona anlatmıştı kendi karavanını yapan sayfalarında. Yardımcı olacağından hiç kuşkum olmaz.

Kolay gelsin...

hasanokuyucu03' Alıntı:
Kaganömer bey burada sık sık okuduğum şey (beni gaza getiren ) öncelikle Aracın alınıp Kapıya konulması :smiley:) ben iste o aşamadayım.umarim sizde gönlünüze gore guzel bir arac bulursunuz...

Çok çok haklısınız Aracı kapıya koymak ilk aşama.
Bu noktada tanıdıklar önemli piyasadaki araçlar hep şirketlerde iş koşmuş arabalar. bunlar içinden en temizini bulmak çok önemli.
Sanırım Ben Atilla Abinin Bana Tavsiyesini takip edeceğim. 3 yada 4 yaşında bir araç alıp kapıda yavaş yavaş yaşı gelene kadar yapacağım 1 - 2 yıl bekleme süresi.
Sanırım bu daha mantıklı...

Sevgili Alpaslan bey öncelikle başlığımda tüm sorularıma ilgili ve samimi olmanız beni cok mutlu ediyor.Bahsi gecen isimlerin yaptıkları imalatların gordum ve onlardan etkilendim.ozellikle Aka bey adil05 ve birde Atila beyin fakat bu site de herkes sizler gibi ilgili li olmayabiliyor.ayrica yardım etmek zorunda da değiller tabiki...ama burası ansiklopedi gibi oku oku birşeyler öğreniyorsun.Bu arada sitenin Görünmeyen Kuralları da var sanırım bazıları Tanışma merasimi falan da bekliyor :smiley: Buda cok Mühim değil ama ben buradan aldığım feyz ile birgün bir yerlerde mutlaka karsilaşacağımız kanaatindeyim...Çalışmalara devam ediyorum . Bu arada malum siteden Denizli'de bir kaç farklı noktada Iveco daily araçlar buldum.modelleri 2006-2004 gibi fiyatlarda 23-27 bin arası bakalım fırsat bulursam günü birlik anlayan birisi ile gidip değerlendirmek istiyorum.... Selamlar...

Sevgili Kağan Öner sizede cok Katılıyorum konuyla ilgili planlarınız com doğru da ben biraz aceleceyimdir. Kafaya koyunca hemen gerçekleştirmek istiyorum.arac işi biraz şans isi gibi diye dusunuyorum umarım sizde bir an önce motokaravaninizi yapıp guzel guzel gezersiniz... Teşekkürler selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri