Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 213,969
Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

İlk video ile açılışı ben yapayım dedim .

İyi ki vesile oldunuz .Çocuklar mutlu oldu.Biz pozitif enerji dolduk.Kahvaltı süperdi .Nermin hanım kulaklarımızın pasını sildi .Bisikletle gezmekte ayrı keyifti .Herkesten bir parça şey öğrendik.
Özellikle Truma konusunda kafanızı biraz ağrıttım ama hakkınızı hellal edin :smiley:)

Yine gelin :smiley:))

http://youtu.be/pZedUKPtYtg

http://www.youtube.com/watch?v=pZedUKPtYtg

:smiley:

Etiketler

en önce eve siz varmışsınız Ebru hanım ;D, biz şimdi içeri girdik,
resim yokmu ?
selamlar

Olmaz mı?

DSC00064

DSC00096

DSC00094

DSC00101

DSC00106

Biz çalışalım dostlar keyfini çıkarsın ,yaşam bu işte.
Bu işin keyfini çıkaranları canı gönülden kutluyorum.
Sağlıkla sevgiyle kalın.

Forumdan çok uzun zamandır tanıdığım ama bugüne kadar karşılaşma fırsatı bulamadığım birçok arkadaşla bugün tanışma fırsatım oldu, herkese sıcak karşılamanız için teşekkür ederiz. Keyifli gezilerinize şimdilik karavansız ama en kısa zamanda da başlayacağımız projemizle katılmaktan memnun oluruz. Artık bütçe nasıl birşeye olanak tanırsa bir yerinden başlayacağız, virüs çoktan bulaştı ama bu virüs ailece bize bize çok iyi geliyor.

çok güzel bir haftasonu oldu, emeği geçen herkese çok teşekkürler :smiley:

Levent bey ,karavanınız elden gidiyordu ,son anda kurtardınız ..

Bülent bey ,manda sucuğunu pek beğendik haberiniz olsun .Sonunda siz kahvaltınız satış işine girmek zorunda kalacaksınız sanıyorum ;D ;D ;D ;D

Tanju bey ,sevgili eşinin tatlı çocukları da çocuklarıma arkadaş oldular .Böyle zamanlarda arkadaş bulmak çok önemli oluyor onlar için ....

Evet güzel bir kutlama oldu,Atilla hocam ve ekibi cuma dan gelerek bu işten en karlı çıkanlardı.Tanju nun yeni arcını gördük ve onun adına çok sevindik,Yetim ailesi her zamanki güleryüzlü ve eli açıklığı ile bizi yine utandırdı,en son kamp alanından ayrılırken bile Ebru hanımın getirdiği 4-5 torba ekmeği paylaştırmaya çalışıyorduk.Musfafa hocamın güveçli sobası ile yaptığı sucuklu yumurta sabaha damgasını vurdu,seslerden anlamışsınızdır ne kadar şık bir şey olduğunu.Yani yiyecek ve içeceklerle ilgili herkese teşekkür ederiz,sabah kahvaltı startı Tanju ların getirdiği börek ,Mustafa hocamın ve benim manda sucuğunun doğranıp ateşe vermemizle başladı.Çok acıktğımız için Ebru hanımı bekleyemedik, Ebru hanım da o sıralar bize gelecek olan meşhur kızartmayı bekliyordu,böyle de hainiz yemek konusun da.Kahvaltı dan sonra Esco arkadaşımız ve her zaman habersiz gelişleri ile bizi alıştıran, nerde kaldı acaba dedirten Ersin hocamızı da gördük ve mutlu olduk.
Levent in çaylarını da söylemek gerekir sınırsızca yeni çay demledi,her demlediği çaydan sonra sen bana şunu yap ,sen bunu ver bana bakayım gibi emirler de yağdırdı etrafa.En son herkes gittikten sonra Nermin in demlediği meyve çayıyla bu kutlamayı biitdik.
Bu kampın havası hepimizi çok mutlu etmeye yetti,gerçekten yemeklerin hiçbiri güzel olmasaydı bile bu hava herşeye değerdi,geceleri -3 kadar inen hava ,(odunlar ve ateşçi arkadaşlar sayesinde kabul edilir hale geldi,umarım birileri cumartesi günü Atilla hocam ve arkadaşlarının yaptığı ziggurat ateşinin fotoğrafını çekmiştir,inanılmaz bir emekle o kalın odunları kesip kule yaptılar,üstelik nacakla) gündüzleri güneş te aylak aylak oturmak çok keyif verdi bize,çocuklara.

[attachment=2][attachment=1]

he sabahın köründe testeremen de geldi,çok mücadele ettim onla zarar vermesin diye..

[attachment=3][attachment=4]

toplu ibiş keyfi...

[attachment=5]

Aralk 4 2011 022

Aralk 4 2011 024

IMG 0222

IMG 0228

IMG 0239 1

Bir Poyrazlar Öyküsüne daha katılanları kutlarım! :smiley:
Soğuk ama güneşli kuru bir hava, kamp yapmayı ve çocukların hareketliliğini kolaylaştırmış. Poyrazların güzelliğini söylemeye gerek yok zaten; temiz hava, bol gıda, ooohhh!.. ;D

Cavid Sezen

Kışa girdiğimiz bu günlerde böyle güzel bir havada Poyrazların keyfini çıkaran arkadaşlara
sevgi ve selamlar.

Güzel bir etkinlik oldu, emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.
Gece sıcaklık -3 olmasına rağmen rüzgarın olmayışı, ve güçlü ateş geceyi sımsıcak yaptı.

mayıstosböce' Alıntı:
he sabahın köründe testeremen de geldi,çok mücadele ettim onla zarar vermesin diye..
Teşekkürler Bülent biz uyurken bizi korumuşsun. ;D

Yalnız bu sefer sanırım testeresini unutmuş galiba. ;)

Fotoğraflardan ve anlatılanlardan anlaşılan keyifli bir haftasonu geçmiş.
Bende burda haftasonu Murphy ile uğraştım. :D
Herkese selam...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR