Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TA2RX Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 883
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 343,853
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (ta2rx)

annenize rahmet sizlere başsağlığı diliyor ve çalışmanızda kolaylık diliyorum.

Etiketler

Bugün gecikmeli de olsa karavan ruhsat işlemlerimi (2+1 olarak) tamamladım. Maalesef bana da yılda bir muayene süresi verdiler. Aranıza hoş geldim. :smiley:

Hayırlı olsun, uzun bir süreçti model olarak en genç karavanın sahibi oldunuz.

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Hayırlı olsun hocan.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güngör' Alıntı:
Hayırlı olsun, uzun bir süreçti model olarak en genç karavanın sahibi oldunuz.

Sürecin ancak yarısına gelebildim. Daha kabasını bile bitiremedim. Yolum uzun :smiley:

Hocam selamlar. Bir projeyle entegre amatör telsiz sınavı için iki günlük eğitim vereceğiz. Elinizde temel ve orta düzey bilgilerin bulunduğu dökümanları benimle paylaşır mısınız. Teşekkürler. mabirsen@mynet.com mail adresim. 73's.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mabirsen' Alıntı:
Hocam selamlar. Bir projeyle entegre amatör telsiz sınavı için iki günlük eğitim vereceğiz. Elinizde temel ve orta düzey bilgilerin bulunduğu dökümanları benimle paylaşır mısınız. Teşekkürler. mabirsen@mynet.com mail adresim. 73's.

Çağrı bölgeleri haritası: http://www.tcswat.org/images/TACallAreaMap.JPG
Diğer bilgiler: http://www.tcswat.org/bilgi/Sinav/index.html

VY 73!
de Bekir TA2RX

Hocam KARAVAN hayırlı olsun, umuyorum 1 sene sonra yollardada görürüz,

Aka' Alıntı:
Hocam KARAVAN hayırlı olsun, umuyorum 1 sene sonra yollardada görürüz,

Teşekkür ediyorum. Muhtemelen önümüzdeki yaz yollarda olmayı umuyorum. O zamana kadar başımda epeyce ıvır-zıvır iş var.

Kaldığımız yerden devam. Son olarak su depolarının fotoğrafını paylaşmıştım. O tarihten hemen sonra montajı yapılmıştı. Ama fotoğrafını çekmek kısmet olmamıştı. Araç içine kullandığım izolasyon malzemesinin artanıyla deponun üzerini de kaplattım. Metal işleri, her zamanki gibi sanayideki ustamın işi. Biraz pahalıya mal oldu. Ama hiç değilse içime sinen bir işçilik oldu.

DSC 0012

DSC 0013

DSC 0015

DSC 0014

Ekli dosyalar

• DSC_0007.JPG
    DSC_0007.JPG
    61.3 KB · Görüntüleme: 294

Hocam emeklilik planlari yapilmis, Insallah hersey gonlunuzce olur. Yillardir sabrettiniz artik az yol kalmis. Kismetse 5-6 ay sonra artik sizi gezmekden pek forumda goremeyecegiz anlasilan.

Sent from my iPad using Tapatalk

Giresun-İstanbul-Ankara-Antalya-Ankara-Giresun turu, kısmi ev taşıma faslı vs. derken burayı epey ihmal etmişiz. Yeni bir ev taşıma faslına girişmeden önce, arada fırsat bulup yaptıklarımı özetleyeyim.

Tavan dolaplarının stoperlerini yaptım. Oturma grubu üzeri dolapları bitirdim.

DSC 0017

DSC 0018

DSC 0020

Ekli dosyalar

• DSC_0016.JPG
    DSC_0016.JPG
    50 KB · Görüntüleme: 256

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.