Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erhan110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 883
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 228,064
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

Erhan bey, hayırlı olsun, Allah gönlünüze göre versin, hayırlı işler dilerim.

Etiketler

Erhan bey hayırlı olsun,böyle işler 7 gün 24 saat çalışma gerektirir.bir süre karavanlı gezilere ara vereceksiniz galiba.?

Bütün dostlara canıgönülden teşekkürler ....
Ayrıca geciken cevabım içinde özür dilerim kendilerinden.

Evet Samibey tam olarak 7/24 olmasada genede sabah 7 den akşam 23 e kadar açıgız tabiki görev bölümü yaptık ama karavancılık şimdilik maalesef beklemeye girdi , şu anda bile 7 çalışan var ilersi ne gösterir bilinmez ama öncelıkle onların maaşlarını gününde vermek durumundayım , bu yüzden özel zevkleri erteledik yaza kadar.

Tüm karavancı arkadaşlara selamlar saygılar
Erhan

Nail bey hermetic sobayı kullanabiliyormusunuz ?? beni ararsanız memnun olurum......

erhan110' Alıntı:
iyi akşamlar arkadaşlar .,

aşağıdaki resimde gördüğümüz direksiyon göbegi frezeden ancak bu kadar çıkabildi. bunun göbeğine amblem vs koydurabılecegım yada daha şekilli bir 2.freze üstü parça yaptırtabılecegım yer hakkınıda tavsıylerınızı beklıyorum .

selamlar

erhan

erhan bey..sayfanızın tamamını keyifle okudum..uğraştırıcı ama bir okadarda sonucu keyifli olmuş..güle güle ,sağlıkla keyifle binin ve yaşayın..benim sizden bir ricam olacak 17. sayfadaki.fotoğraftaki direksiyon simidinin çapı kaç cm dir.nerden aldınız? çapı 40 yada 42 cm direksiyon simidime ihtiyacım.var..yardımınıza şimdiden teşekkürler..

MOBİDİK' Alıntı:
erhan bey..sayfanızın tamamını keyifle okudum..uğraştırıcı ama bir okadarda sonucu keyifli olmuş..güle güle ,sağlıkla keyifle binin ve yaşayın..benim sizden bir ricam olacak 17. sayfadaki.fotoğraftaki direksiyon simidinin çapı kaç cm dir.nerden aldınız? çapı 40 yada 42 cm direksiyon simidime ihtiyacım.var..yardımınıza şimdiden teşekkürler..

Siteye az girdiğim için cevapsız kalmış kusura bakmayın Haluk bey , ingiliz malı spor direksiyondur google dan kayalar otomotiv landrover diye aratırsanız karşınıza çıkar , orada celal bey isterseniz size yardımcı olacaktır , fiyatı 120 tl.

selamlar
erhan

erhan110' Alıntı:
Siteye az girdiğim için cevapsız kalmış kusura bakmayın Haluk bey , ingiliz malı spor direksiyondur google dan kayalar otomotiv landrover diye aratırsanız karşınıza çıkar , orada celal bey isterseniz size yardımcı olacaktır , fiyatı 120 tl.

selamlar
erhan

çok teşekkür ederim..kolay gelsin..

erhan110' Alıntı:
Arkadaşlar tatilden önce motor tahrikli klima takılması için bıraktıgım Defenderın soğukluk derecesini yeni yeni deniyorum. Brüt 10 m.küp hacmi olan bu araçlarda yatak , dolap vs vs gibi hacim olan yerleri düşersek ortalama 7 m.küp boş hacim var . Isıtma ve soğutmada bu birim bizim için ölçek olabilir. Takılan klima yaklaşık 24.000 btu'luk , hacim küçük oladuğu için önde olmasına rağmen karavan kısımınıda gayet iyi soğutuyor.
Aynı aractan kullanan arkadaşlara faydalı olabılecegini düşünerek birkaç resmini gönderiyorum. Takılan motor ve aksamların motor bölümünde yer alması nedeniyle ön panel bölümüde büyüdü TDI larınkı gibi oldu , haliyle radyatör vede yağ soğutucusuda yeni modellerinkiyle değiştirildi.
Erhan bey,
aracınızın motoru hangi model idi? ve klima takınca performansı nasıl oldu? bilgi icin simdiden cok tesekkur ederim, reha

Reha beyden çok özür dilemem lazım bunca zaman cevapsız kalmış suali:( motor 2500 benzinli vede 2 yıldır kullanıyorum klimamı , motorda hiçbir problem çıkarmadı . Ancak benim araç 13 m.küp karavan tarzında olduğu için karavan kısmının tamamen soğuması mümkün olmuyor ama soğuyor. Şöför kısmı ise mükemmel soğuyor , benimde zaten klima taktırma maksadım ağırlıklı olarak ön taraf içindi. Selamlar / Erhan.

Arkadaşlar karavan Tv anten önerilerinizi alabilirsem memnun olurum, eğer mümkünse basit ve kutu , elektrik vs. gerektirmeyenlerden . Selamlar / Erhan.

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Lr 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

landrover karavanlar unutulmuş :smiley:) nasılsınız arkadaşlar ??

Erhan Abi
Saygılar ve selamlar.

Kenan YAMA

Bendende selamlar LR kardeşim Kenan ., KAç kişi kaldık LR karavan aleminde bilmiyorum :smiley: ?? Ama ben memnunum LR dan senin nasıl gidiyor ??

Erhan Abi
Karavan bu aralar yerinde duruyor.
Hayat normal akışında devam ediyor.
Sizin Mekanın işleri de iyidir inşallah.
Selamlar.

Alllaha şükürler olsun iyidir ama mekanı 1 yıl dnedikten sonra kapattım, her yaşın bir işi var bize zor geldi...

erhan110' Alıntı:
Alllaha şükürler olsun iyidir ama mekanı 1 yıl dnedikten sonra kapattım, her yaşın bir işi var bize zor geldi...

sağlık haberlerinizi almak güzel, Kenan ve Erhan dostlarımıza selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.