kendi karavanını yapanlar iveco 17m 3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egerce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,567

Etiketler
Ynt: kendi karavanını yapanlar iveco 17m 3

NİVACI' Alıntı:
Seyfettin hocam ingilizce dersleri için acele etme istersen senin hoca bizde portal aks imlatına başladı pek vakti olmayabilir :eek: :D
[SIZE=small]Ynt: Niva'ya portal aks uygulaması[/SIZE]
« Yanıtla #76 : 14 Nisan 2012, 08:03:27 »
Alıntı[SIZE=small][/t][/SIZE]
arkadaşlar ben bursadan h.ibrahim portal aksın imlatına başlıyorum bunuda ilk lada nivada denemek istiyorum bursda aracına bu uygulamayı taktırmak isteyen varsa maliyetine
montajı dahil yapıcam ilgilenen arkadaşlar irtibata gecebilir 05352494724
egerce@hotmail.com
in üstat bizde portal aks imalatına başladı

aşk olsun burhan amca kötü bişeymi yapıyoruz yani hem ingilizce değil çizim programı elimde var ama hocama basit birşey arıyorum yoksa vakit bol evel allah 24 saatin 4 saatini uyuyup 20 saatini çalışıyorum saygılar ellerinden öperim

başarılrının devamını dilerim meleketin bazı şeylere ihtiyacı var.

seyfettin hocam valla bu sefer buldum hemde 10 numara hem basit hem türkçe hem audocad ın aynısı beyeniceğine eminim bir bak beyenmessen gene bakarız saygılar
http://**.com/files/13298448...pCini.rar.html

merhabalar 3D program aramanıza gerek yok türkçe ve açıklamalı olarak google ın sketchUp programı var google ın sitesinden ücretsiz indirip kullanabilirsiniz bir sürü eğitim videoları da var biraz cizim bilgisi olan kullanabilir

bu linktede ducatonun 3D cizilmişi var
http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=bb918edf4c1eec33339d99c308bac278
sanırım işe yarar
ilgilenenlere kolay gelsin

23 Nisan'dan bu yana buraya uğrayan olmamış. Halil Usta'yı forumda görüyorum ama... :-\ Umarım herşey yolundadır... ;)

Cavid Sezen

Evet hocam umarım sağlık,la ilgili bi sorun yoktur

gezmen' Alıntı:
23 Nisan'dan bu yana buraya uğrayan olmamış. Halil Usta'yı forumda görüyorum ama... :-\ Umarım herşey yolundadır... ;)
Cavid Sezen
Tasarım uzamıştır bitince sürpriz yapacaktır

Hayırlı olsun Allah kolaylık versin, gönlünüze göre olması dileği ile Sevgi ve Saygılar.

Halil Bey hoş geldiniz. İyi ki geldiniz. Biz de formda yeniyiz. Projemizi sunduk. Oldukça güzel eleştiriler aldık. Proje değişikliği yaparak, bugün tekrar yeni bir proje sunduk. Sitedeki tüm arkadaşların deneyimli olduklarını kabul ediyorum. Sizden de öneriler bekliyoruz. Başaracağınıza inanıyorum. Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,448
Kayıtlı Üye Sayımız
172,103
Kaydolan Son Üyemiz
tolgacevik

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR