Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Ömer Aktaş (gözdemed)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gozdemed Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 149
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,441
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Ömer Aktaş (gözdemed)

Ömer bey aracınız hayırlı olsun, 4 yetişkini yatırabilecek güzel bir dizayn hazırlamışsınız. Gerçi elbise dolabından vazgeçmişsiniz ama yatak altlarında yeterli yer var. Merak ettiğim için soruyorum, projeyi çizdirip onaylattınız mı? aracın ruhsatını iki kişilik mi çıkartacaksınız? (ön yolcu koltuğunu tekli hale getirmişsiniz) Aracınızı güzel günlerde kullanın...

Etiketler

Ömer Bey aracınızı güzel günlerde kullanın.Çok güzel olmuş. Darısı biz karavan hayali kuranların başına.

Forumumuzda bir kılavuz konu daha açıldı sizlerin sayesinde hayalimizdeki yapılası karavanların dizaynları oturaklaşmaya başlıyor.. Çok teşekkürler izlemeye devam edeceğim
..

Görüldüğü üzere Ömer abi çalışıyor ben çıraklık yapıyorum ;) :D

02052010249

02052010250

02052010251

02052010252

Çok kullanışlı görünüyor. Elinize sağlık. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

Ömer abi sessiz sedasız, işi bitirdin sayılır, artık sadece makyajlanma işleri kalmış görünüyor...

Ömer Bey aracınız hayırlı olsun. Sağlıklı ve huzurla kullanmanızı temmeni ederim. Selamlar.

drares' Alıntı:
Ömer bey aracınız hayırlı olsun, 4 yetişkini yatırabilecek güzel bir dizayn hazırlamışsınız. Gerçi elbise dolabından vazgeçmişsiniz ama yatak altlarında yeterli yer var. Merak ettiğim için soruyorum, projeyi çizdirip onaylattınız mı? aracın ruhsatını iki kişilik mi çıkartacaksınız? (ön yolcu koltuğunu tekli hale getirmişsiniz) Aracınızı güzel günlerde kullanın...

Sayın Haşmet bey , projeyi çizdirip onaylatmadım.Bunu daha sonraya bıraktım.Sanırım Yusuf beyin tanıdığı Cavit beye proje çizdireceğiz.Ruhsatı 2 veya 3 kişilik olarak çıkartmaya karar veremedim.Sizce 1+1 mi yada 1+2 mi yapmalıyım.Tekli koltuğu zaman zaman çıkarıp iki koltuk kullanabilirim.Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Karavanımın bu duruma gelmesinde emeği ğeçen Yusuf kardeşime teşekkür ederim.İyi akşamlar.

Ömer

atiladi' Alıntı:
Ömer abi sessiz sedasız, işi bitirdin sayılır, artık sadece makyajlanma işleri kalmış görünüyor...

Atilla bey,Dileklerin için teşekkür ederim.Sandığın gibi pek sessiz olmadı .Bildiğin gibi birlikte karavan hakkında görüştük sizinde teknik önerilerinizi göz önünde tuttum.Herşeyden önce bana karşılıksız yardımlarından dolayı Yusuf kardeşe teşekkür ederim.Yusuf artık kalfalıktan ustalığa geçiş yapıyor.
Makyajlama sırasında detaylar için görüşlerinizi beklerim.Hafta sonu Yusufun ordayım,gelirseniz sevinirim.

selamlar
Ömer

orsaalabanda' Alıntı:
Çok kullanışlı görünüyor. Elinize sağlık. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

Cem bey çok teşekkür ederim,umarım iyi günlerde kullanırım.

Ömer

can_naci' Alıntı:
Ömer Bey aracınızı güzel günlerde kullanın.Çok güzel olmuş. Darısı biz karavan hayali kuranların başına.

Forumumuzda bir kılavuz konu daha açıldı sizlerin sayesinde hayalimizdeki yapılası karavanların dizaynları oturaklaşmaya başlıyor.. Çok teşekkürler izlemeye devam edeceğim
..

Can bey mesajınız için teşekkür ederim.Siz de bir gün karavan işine başladığınızda hepberaber yardımcı olmaya çalışırız.Bizim önderimiz Yusuf hocadır.Bende onun sayesinde cesaret alarak başladım.

Ömer

buralpdi' Alıntı:
Yusuf telefonda anlattı ama böyle kullanışlı olacağını anlayamadım,
ellerine sağlık ustam çok güzel düşünmüş ve uygulamışsın :smiley:

Levent bey ,

Bu işte Yusufun katkılarını yadsıyamam.Sizin de neler yaptğınızı izliyorum.Kullanışlı olacağını duşunuyoruz.
Dilekleriniz için teşekkür ederim.

Ömer

Aman Ömer abi siz ne yaptınız önderlik kim biz kim :D ben olsam olsam buranın delisi olurum cahil cesareti girdim bu işlere bir dahada çıkamadım siz değerli dostlarda bizim bu işimizden fikir alarak başladınız doğrusu,forumda çok değerli abiler üstadlar var onların yanında biz devede kulak kalırız,bu kadar övgüyü haketmiyorum kim olsa yerimde aynısını yapardı sizin yaptığınızın yanında bizimki az kalır.
uzun zamandır krizzede olan abimin kendi çelştığınız şirkette çalışmasını sağladınız burada biz teşekkür ederiz size.

Ömer Bey,

Çalışmalarınız çok güzel görünüyor, sağlık ve mutluluk dolu günlerde karavanınızı kullanmanızı dilerim. Biz de dört kişilik bir aileyiz/olacağız. Bulduğunuz pratik çözüm çok kullanışlı. Kendi adıma da teşekkür etmek istiyorum çözümünüzü bizimle paylaştğınız için. Geçen yıl bir tesadüf sonucu rastladığım gezenbilir sitesindeki paylaşım ve paylaşım sever arkadaşlar sayesinde hergün yeni bir şeyler öğreniyotum, yeni bir fikirle karşılaşıyorum. Tüm paylaşım sever arkadaşlara teşekkürler. Fikir aşaması tamamlanıyor, inşallah aracı da bulacağız üç vakte kadar :smiley:

yaybek' Alıntı:
Aman Ömer abi siz ne yaptınız önderlik kim biz kim :D ben olsam olsam buranın delisi olurum cahil cesareti girdim bu işlere bir dahada çıkamadım siz değerli dostlarda bizim bu işimizden fikir alarak başladınız doğrusu,forumda çok değerli abiler üstadlar var onların yanında biz devede kulak kalırız,bu kadar övgüyü haketmiyorum kim olsa yerimde aynısını yapardı sizin yaptığınızın yanında bizimki az kalır.
uzun zamandır krizzede olan abimin kendi çelştığınız şirkette çalışmasını sağladınız burada biz teşekkür ederiz size.

Yusf kardeşim,tevazu gösterme Yaptığın iş ve hareket son derece takdir edilecek türdendir.Buzamanda bırak yardımcı olmayı bir bardak çayın hesabını yapanlar var.Eşim ve ben Emine hanımın misafirperverliğine hayran olduk.Bizler de sizleri en kısa zamanda evimizde ağırlamak istiyoruz.Arkadaşlardan olumlu eleştiri almak beni mutlu etti.
Vedat için sadece aracı oldum,o emeğini ortaya koyacak çalışacak.

Ömer

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR