Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atiladi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,854
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 247,178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

26 mayıs perşembe yarın sabah 08:00 a tüv muayenesi için randevu aldım, bakalım kısmet neymiş...
Bu gün ayrıca italyan can design ankastre ocağıda aldım.....Bu arada karavan artık tek renk beyaz oldu, kırmızı şeritlerde söküldü...

Grnt018

Grnt020

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

Birkaç gündür foruma giremiyordum, yeni ayırdına vardım, geçmiş olsun...

Cavid Sezen

atiladi' Alıntı:
Teşekkürler Yusuf, evet proje onaylandı, ek1'i de hazırladım sıra tüv'de, dikkat ettiysen, güneş panelide projeye girdi...

Hayırlı olsun, EK-1 de solar paneli belirtmen gerekiyor bunun için çizim harici uygunluk belgesine benzer onayladıkları belgede panelinde bahsi geçmesi lazım diyorlar, ben ruhsata işletemedim.

Kolaylıklar dilerim.

İyi dilekleri için herkese teşekkür ederim...
İlhan abi, bu işler biliyorsun kader kısmet meselesi güneş panelini projeye ekleyerek biz görevimizi yaptık, artık olur veya olmaz onu yarın sabah göreceğiz...

Atilla abi yarınki tüv uygulamasında Allah kolaylık versin inşallah tek seferde geçersin.

Abi ocağı çok beğendim bizim ikili uzun ocaklarda yer darlığından kaynaklanan ocağın tek gözü arkaya yani yan kapıya yakın geliyordu bu da yandığında eğer kapı ve de perde kapalıysa perdenin tutuşma riski olabilir di yan çevirsek bu seferde hem tezgaha sığmayacak hemde düğmeler yan kalacak bu durumda bu saydığım sıkıntılar olmayacak ellerinize sağlık.

28012010084

Resim

Peoje onaydan geçti yarında TÜV sorunsuz geçer umarım. Hayırlı ,uğurlu ve gönlüne göre kısmetli olsun inşallah.

Teşekkürler Ümit, sabah bakalım ne olacak....

Teşekkürler Yusuf, ocağın ölçüleri En:38cm Derinlik:36cm, dediğin gibi kenarlara fazlaca yanaşmayan bir ocak, zaten dğer tip ocaklardan benim takmam mümkün deyildi çünkü tezgahın eni 46cm...ocağın en güzel yanı resimlemeyi unuttum ama iki adet tencere tutucağı olması, bu tutacaklarla sıkıştırılabilen tencereler sayesinde, yolculuk sırasında araç hareket halinde iken bile çay demleyip yemek yapıp makarna suyu kaynatılabiliyor olması, büyük avantaj...

Can tutamak

Araç bu sabah itibari ile TÜV muayenesindende geçti, araç artık bir "Motokaravan"...

Grnt021

Merhabalar,

Geçmiş olsun, gözünüz aydın, tebrikler, emeğinize sağlık,,,,
Selamlar,

Selçuk SÜNETCİ

Hayırlı olsun Atilla, iyi günlerde kullan.

Atilla Bey,
Hayırlısı olsun. Darısı sıradaki projelere diyelim. İyi çalışmalar.
Cenk Aydar

Aylar süren onca emeğin karşılığı, motorkaravan ruhsatı olarak belgelendi; hayırlı olsun!... :smiley:

Cavid Sezen

Hayırlı olsun.... Geçmiş olsun :smiley: emeğinize sağlık ...

İlknur-Mahir

Hayırlı , satışı tez olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri