Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atiladi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,854
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 246,962
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

hayırlı olsun gönlünüzce olur inşallah ;D

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

Teşekkürler, bsayıl, emek vermeden, helva yenmiyor...

Doğru söylüyorsun Yusuf, yoksa sonbahar-kış neyle uğraşacakdık...

atiladi' Alıntı:
Teşekkürler, bsayıl, emek vermeden, helva yenmiyor...
evet Atilla bey haklısınız bende 15 gündür bir disco1 topluyorum 3-4 güne kadar hazır olcak inşallah emek veren kıymet bilir

benim için uyumak 5 saat nerede olursa uyurum ben 19 saat yaşayacak bir ortam, tüm zevklerimi, hertürlü doğa şartlarında ve hertürlü hava şartlarında beni kısıtlamadan, bana hizmet edebilecek bir mekan yaratmaya çalışacağım...
[/quote]

Atila Bey,

öncelikle yeni araçınız hayırlı olsun..Ben Levent Bey'in ve Yusuf Bey'in araçlarının yapımını inceledim ama sizinkinin daha farklı olacağını hissediyorum..Forumlarda gördüğüm kadarıyla sizin bilgi birikiminizin ile yapacağınız işler bu işe gönül vermiş herkese rehber olacaktır..İstediğiniz ve gönlünüze uygun bir araç olması dileğiyle..
Geç olsun güç olmasın..

Araçınızı nerede yapmayı düşünüyorsunuz? Anadolu yakasında iseniz yapım aşamasında ziyaretinize gelmek isterim..

Saygılar..

Teşekkür ederim Bicik, malesef avrupa yakasında avcılardayım, Yusufla komşu sayılacak kadar yakın oturuyoruz, yapım aşamalarında ziyaretini yinede beklerim...Adana osmaniye'de tanıdığım bicik'ler vardı, yoksa sende onlardanmısın....

Aylardır beklediğim topik nihayet açıldı...
Hayırlı olsun Atilla abi...
Güle güle kullan...
İnan düşündüğün planın 3 kişi olanına da razıyım ben... :D
Merakla izlemedeyiz...

Başlığı yeni gördüm ve çok sevindim.
Bu yıl hepimiz için bereketli bir karavan yılı olarak tarihe geçecek sanırım :smiley:
Diğerleri de acele etsin. 2010 bereketini kaçırmayın. :smiley:

Atilla abi hayırlı olsun. İhtiyaçlarına cevap verecek en güzel tasarımla en kısa sürede tamamlaman dileğiyle...

Eveeet, uzun süren sessiz bekleyişin ardından sonunda Atilla (bey, abi, usta,vs...) karavan için en önemli adımını atmış...
Hepimizin ortak beklentisi ortaya çıkacak karavanın orjinal bir model olacağı. Hakkıyla da yapacağına inanıyorum. Şimdiden kolay gelsin, hayırlı olsun...

Haldun, Cem ve Haşmet, öncelikle temennileriniz için teşekkür ederim...
Bu topiğin açılması için bende aylardır nasıl bekledim biliyormusunuz...
Topiği açdıkda bakalım şimdi içini nasıl dolduracağız...Diğer arkadaşlara atıp tuttuk, bekara karı boşamak kolay, şimdi geldik zurnanın zırt dediği deliğe...İnşallah son dönemde karavancılık adına katetdiğimiz yola bir taşdaha koyarız ve devamında gönül verenlere bir örnek daha sunarak biraz daha gaz vermiş oluruz...

Atilla bey,aracınız hayırlı olsun. Değişik ve güzel örnek bir model olacağına eminim.
Sizin, yusuf"yaybek" , levent"buralpdi" ve "haydarsinan" arkadaşların sayesinde Ducatoların değişik planlarında ve yapımlarında tecrübe sahibi oluyoıruz.

Teşekkürler Erdenbay, inşallah beklentileri boşa çıkarmayız...Bu arada Yusuf ile Levent'in haklarını iade etmek lazım, onlar bilinmiyene doğru yelken açarak işe başladılar, biz en azından hata noktalarını onların tecrübelerinden öğrendik, onların sayesinde daha rahat yol alacağımızı umuyorum, bu şekilde devamında bu işe gönül verenlere, ışık tutabilirsek ne mutlu bize....Tanrı herkese karavanda yatmayı nasip etsin....

Atilla, karavana doğru ilk adımın hayırlı olsun bundan sonrasının en iyisi olması dileği ile..... darısı başıma inşallah.

Atilla bey aracınız hayırlı olsun

tecrübeleriniz ve birikimlerinizle ortaya çok iyi bir karavan çıkacağına eminim

şimdiden kolay gelsin

Teşekkürler Ogi, beklentiler yüksek olunca, iş dahada zorlaşıyor...

Teşekkürler unaka2, üzerine rahat birşeyler ayarla yakında çalışmaya başllıyoruz...

Atilla bey, hayırlı olsun,herşeyin düşündüğün gibi olması ve içinde keyifle yaşamanı tabii birde bol bol geziler dilerim.

Şeref

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri