Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan findikim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 164
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,136
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim)

İhsan bey evye sorununu çözdünüzmü bilmiyorum, şayet çözemediyseniz benimde evye üreticisi olarak bir önerim var. Sorunun eğimle alakalı yada evye ile alakalı olduğunu sanmıyorum.Eğer gider hortumu çapı standart ise vede tıkalı değilse birde pis su deposuna bakın oraya giren su kadar depodan hava çıkması gerekli, her tarafını iyi kapattıysanız ve boşaltma vanası kapalı ise hava çıkmayacağından evyedeki su boşalmıyor olabilir diye tahmin ediyorum. Kolay gelsin

Etiketler

Hayırlı olsun, heyecanla takip ediyorum , inşallah gönlünüzce olur ve mutlulukla kullanırsınız , darısı bizlerin başına

Kolay gelsin,merakla gelişmeleri bekliyorum.

İhsan bey kolay gelsin, umarım su tesisatıyla alakalı sorunları çözmüşsünüzdür. bizler de, sizin kadar olmasa da, heyecanla gelişmeleri takip etmeye çalışıyoruz. paylaşımlarınız çok yararlı oluyor. Mutlu sona az kalmış görünüyor. selamlar Ergun

Öncelikle hayırlı olsun karavanını İhsan Bey. İlgiyle takip ediyorum. Çok güzel ilerliyorsunuz. Sonucu da güzel olur inş. Merakla bekliyorum.

İhsan bey
Karavanınız hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.
Mutfak evyesindeki sorunu ben de yaşamıştım iki sebepten dolayı.
1. Depo girişinde bir hava deliği açıp hava hortumunu (çap 2 cm olmalı) önce yukarı sonra aşagıya doğru yonlendirdim.
2. Evye altındaki kokuyu engelleyici S i evyeden aşagı yone uzaklaştırarak S de biriken suyu yukarıdan daha basınçlı su ile akışını hızlandırabildim (benim evye de düz tabanlı ) kolay gelsin
Selamlar.

ihsan bey hayırlı olsun
karavanın son resimlerini paylaşırsanız bizde bilgileniriz.
birde şunu belirteyim...
tankların havafirarları dolum yada emişlerinden yaklaşık olarak bir buçuk kat fazla olası gerekir örnek:20mm dolum ağzı varsa 25 mm olmalı saygılar

İhsan bey kolay gelsin, umarın sağlığınız iyidir.. Bu kadar ara vermeniz bizi meraklandırdı... Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR