Kendi Karavanını Yapanlar, Adı #gezi Oldu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fıat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,574

Etiketler

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar, Adı #gezi Oldu

fıat' Alıntı:
güneş enerjisi var araçta ama tavan ufak olduğundan 130 luk bir sistem kuruldu. .

Gökhan Bey cevabınız için teşekkür ederim..

dışardan enerji almaksızın 130 luk sistem ne kadar süre ile işe yarar.. T5 ler için duş imkanı oluşturulabiliyor mu, bilginiz var mı?

şöyle söyleyebilirim 130 luk panel 3 adet 110 luk akü var bende ve uzun süre test edemedim 2,5 gün kaldım ve buzdolabı,iç dış aydınlatma yettide arttı. daha sonra deneyimlerimi paylaşırım. benim mutfak musluğu spiralli ve camdan dışarı uzanıyor isteğe bağlı dışarı çadır duş kurulabilir. ayrıcada içinde wc duş olan t5 ler gördüm ama gezip görme şansım olmadı. ben pek araç içinde gerek duymadım, seyyar işimizi gördü...

Hayırlı olsun, keyifli geziler diliyorum, yollarda görüşmek üzere, sevgiler.

güle güle kullanın, bol kamplı günler dilerim,
selamlar

Gençlerin havası farklı oluyor.Çok beğendiğin tümcelerinde saklı.Bir zamanlar Yalova dinlence yerim,emekli olduğum Zübeyde Hanım İlköretim.Sahiliniz çok güzel olmuş.Yönetim gençlere devredilmediği,yine beton yine beton.Lila asil bir rektir.Karavanınız hayırlı,sevgilerde bizden olsun.

Karavaniniz hayirli olsun. Bol keyifli geziler dilerim. Bu arada ilk defa bir karavanda bar gordum. Cok guzel olmus. :smiley:

Genc baba olmanin en buyuk avantaji bu olsa gerek.Genc yasta esinizle birlikte seyahat edebilme keyfi...
Karavaniniz hayirli olsun keyifli geziler dilerim.

Mustafa GULER

Güle güle kullanın, sağlıklı bol kamplı günler dilerim,
selamlar..

iki gündür Fıat fabrikadaydım siteye giremedim..Bu güzel dilekler için herkese ayrı ayrı teşekkürler, çok naziksizin..

selamlar..

Adil05' Alıntı:
Gençlerin havası farklı oluyor.Çok beğendiğin tümcelerinde saklı.Bir zamanlar Yalova dinlence yerim,emekli olduğum Zübeyde Hanım İlköretim.Sahiliniz çok güzel olmuş.Yönetim gençlere devredilmediği,yine beton yine beton.Lila asil bir rektir.Karavanınız hayırlı,sevgilerde bizden olsun.

Adil Bey renk asil olmasına asilde, bazı arkadaşlarımda Bülent Ersoy mu kullanacak diye kafa yapıyor ;D

fıat' Alıntı:
Adil Bey renk asil olmasına asilde, bazı arkadaşlarımda Bülent Ersoy mu kullanacak diye kafa yapıyor ;D
Keşke Bülent Ersoy kadar kültüre sahip olsalar.Herkes erguvan ve leylak çiçeğini gördüklerinde kendilerinden geçerler.Benim karavanım içinde:kendimi saunada sandım dediler ama ben taktırmadım.Sitede duyduklarının%60 ını arkana at.%40 ınıda düşün ve işine gelenleri al.Sitenin faydaları çok.Ama özele girilmediği sürece.Nedenini bilmem? Kızların odası pembe,erkeklerin mavi.Nüfus cüzdanları da keza öyle.Sen bilirsen bana söyle.Sevgiler bizden.Biz tercihinizi beğendik.

Adil05' Alıntı:
Keşke Bülent Ersoy kadar kültüre sahip olsalar.Herkes erguvan ve leylak çiçeğini gördüklerinde kendilerinden geçerler.Benim karavanım içinde:kendimi saunada sandım dediler ama ben taktırmadım.Sitede duyduklarının%60 ını arkana at.%40 ınıda düşün ve işine gelenleri al.Sitenin faydaları çok.Ama özele girilmediği sürece.Nedenini bilmem? Kızların odası pembe,erkeklerin mavi.Nüfus cüzdanları da keza öyle.Sen bilirsen bana söyle.Sevgiler bizden.Biz tercihinizi beğendik.
beğeninize teşekkür ederiz, çok sağolun. arkadaşlarda latife yapıyorlar zaten, hepsi çok beğendi sağolsunlar. ama dediğiniz gibi insan kendi sevdiğini yapmalı zira kendi yaşayacak içinde..
slm

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR