Kendi Karavanını Kendi Yapanlar;dukado 12 M2 Sarıkız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ssem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 141
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 98,965
Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar;dukado 12 M2 Sarıkız

devam...

ImageUploadedByTapatalk1428338987542141

ImageUploadedByTapatalk1428338965557108

ImageUploadedByTapatalk1428339005338999

Etiketler

Yatak sungerlerini test ettinizmi? Bana ideal gelmedi de

Aracın donanımı güzel görünüyor. Çok emek verdiğiniz belli. Yalnız yataklarda dikkatimi çeken bir nokta var. Üst üste oldukları için yataklarda oturabilecek kadar doğrulmak mümkün değil sanıyorum. Ayrıca öndeki dolap nedeniyle yataklara giriş/çıkış yeri bana çok dar geldi. Yataklara giriş çıkışı denediniz mi?

Karavanızın gönlünüzce olmasını ve güzel geziler dilerim.

Akdeniz45' Alıntı:
Aracın donanımı güzel görünüyor. Çok emek verdiğiniz belli. Yalnız yataklarda dikkatimi çeken bir nokta var. Üst üste oldukları için yataklarda oturabilecek kadar doğrulmak mümkün değil sanıyorum. Ayrıca öndeki dolap nedeniyle yataklara giriş/çıkış yeri bana çok dar geldi. Yataklara giriş çıkışı denediniz mi?

Karavanızın gönlünüzce olmasını ve güzel geziler dilerim.
Çok teşekkür ederim.
Yataklar konusunda evet haklısınız. Tam doğrularak oturmak mümkün değil,(Biri 13 diğeri 8 Yaşında çocuklarım var) Onlar için yapmıştım. Biraz eğilerek bükülerek te yetişkin girebiliyor. (Çocuklarda problem yok) olsa alta girip yatabiliyor, Yataklar portatif olduğundan çıkartılıp,takılıyor.Yatak çıkış en 50 cm.

Benim araçta da arkası ranza. Ben inip çıkmayı rahatlatmak adına banyoyu biraz şekilli yapmıştım. Sizde de mutfak tezgahı bitiminde dolap yok. Yetişkin biraz zorlanabilir ama çocuklar rahat ediyor. Elinize sağlık.

Bitmiş gözüküyor, hayırlı olsun.
Sağlıkla, keyifli geziler dilerim...

teşekkür ederim arkadaşlar, güneş panelleri de montajı bitti elektrik panosu baglantılarına başlayacagım hafta sonu

ImageUploadedByTapatalk1430418755905342

ImageUploadedByTapatalk1430418777721817

Ufak tefek deneme turları başladı,eksikleri yerinde tesbit için sıra ruhsat işlemlerine geldi:smiley:)

ImageUploadedByTapatalk1431447198849671

ImageUploadedByTapatalk1431447342161845

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR