Kamp Arkadaşları ...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aysungd Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,562
Whatsap grubu mantıklı. Birde güzergah önerileri olsun. Çoğunluk oylaması güzergahı netlestirsin.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
buradan seçilerek gidilebilir , güzergah konusunda fikriniz nedir ? :

1- Korsan koyu
2- Adrasan koyu
3- Gelidonya feneri
4-Demre
5-Kekova
6-Patara Plajı
7-Saklıkent
8-Ölüdeniz
9-Dalyan
10-Köyceğiz

Üyelerin mesaj sayılarına bakarsak bu konuyu görüp de kayıt olan 3-4 kişi var herhalde :D Antalya tarafları değil de Muğla ağırlıklı güzergah olursa tadından yenmez. Tabi ben şu an gelme garantisi veremiyorum. Gelmesi garanti olan arkadaşlarla güzergah belirlenirse ben ona da ayak uyduruabilirim.

Herkese Merhabalar ;
Eylül 11 gibi başlamasını planladığımız eylülün 17 yahut 18 kadar sürmesini planladığımız kamp gezisi düşünüyoruz :smiley: Eğer o tarihte düşünen arkadaşlar varsa hep birlikte organizasyon yapıp vakit geçirebiliriz ...Kalabalık bir grub oluşturabilirsek hem sohbeti bol hem de sıkıcı olmayacağını düşünüyorum...Araçalı arakdaşlar olursa eğer şöyle ;
araçlı olanlar ve olmayanlar belirtip her araca bir grup olarak yola çıkabiliriz böylece . mesela :
özgür + alpay - araçlı - araç çıkışı konya - 3 kişiye kadar boş yer var gibi olup araç yok gelemeyiz diye sıkıntı yapılmamış olur..Kamp için istenilirse bir yerde yahut gezerek birkaç yerde de kamp kurulabilir...Eğer okeyleşirşek whatsaptan kamp grubu kurar sağlıklı iletişime geçeriz...Buarada LÜTFEN BAYAN ARAKDAŞLAR SİZDE OLUN...SİZLERİDE GÖRMEK İSTERİZ....
Merhaba biz 3 kisiyiz 13 eylul de izmir baslangicli ve 18 eylul marmaris veya fethiye bitisli kamp yapicaz. Ilk duragimiz alacati olacak muhtemelen. Sizlerle iletisime gecmek isteriz

Arkadaşlar merhaba , gelme ihtimali olan arkadaşlarla bir watsupp grubu kuracağız . Bu haftasonuna kada güzergahla ilgili fikirlerinizide yazmanızı rica edeceğim. Henüz kesinleşmiş bir durum yok , ancak durum kesinleştikten sonra gelip gelmeyeceğini beyan edecek olan arkadaşlar var . Onun için bu haftasonuna kadar muhtemel güzergahlarla ilgili fikirlerinizi buraya yazabilirseniz daha sonra watsupp grubunda netleştirip buradanda kesin olmak üzere güzergahı duyurabiliriz. Böylece gelme ihtimali olan arkadaşlarda durumlarını netleştirmiş olur.

Kamp guzergahi icin nacizhane rota onerim;
Alacati
Kusadasi
Sirince
Didim
Bodrum
Marmaris
Fethiy

Guzergahin netlesip programin kesinlesmesini dört gözle bekliyoruz :grinning::grinning::grinning::yum:

Trakya bölgesi olursa katılabilirim.
Diğer bölgeler de yapılırsa maalesef ancak paylaşımlarınız ile yetinmek zorundayım.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba. Eşimle birlikte bayram tatilinde kamp yapmayı düşünüyoruz. Caretta karavanımız var. Kamp alanı araçla ulaşılabilecek bir yer olursa katılabiliriz. Ankara'dan yola çıkacağız. Whatsapp grubuna katılmak isterim. Takipteyim

Herkese Merhabalar ;
Eylül 11 gibi başlamasını planladığımız eylülün 17 yahut 18 kadar sürmesini planladığımız kamp gezisi düşünüyoruz :smiley: Eğer o tarihte düşünen arkadaşlar varsa hep birlikte organizasyon yapıp vakit geçirebiliriz ...Kalabalık bir grub oluşturabilirsek hem sohbeti bol hem de sıkıcı olmayacağını düşünüyorum...Araçalı arakdaşlar olursa eğer şöyle ;
araçlı olanlar ve olmayanlar belirtip her araca bir grup olarak yola çıkabiliriz böylece . mesela :
özgür + alpay - araçlı - araç çıkışı konya - 3 kişiye kadar boş yer var gibi olup araç yok gelemeyiz diye sıkıntı yapılmamış olur..Kamp için istenilirse bir yerde yahut gezerek birkaç yerde de kamp kurulabilir...Eğer okeyleşirşek whatsaptan kamp grubu kurar sağlıklı iletişime geçeriz...Buarada LÜTFEN BAYAN ARAKDAŞLAR SİZDE OLUN...SİZLERİDE GÖRMEK İSTERİZ....
gruba benide ekleyebilirmisiniz?

Arkadaşlar neye karar verildi tarih belirlendimi acaba ve yer?Eğer olmayacak ise Karpat Dağları'nda kamp atacağım Romanya'ya gideceğim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR