Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 387
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,818
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

acemi80' Alıntı:
Bunlarda okula hizmet götürdüğünün belgesi
zaten bunlar yüzünden benim kırat çekmiyordu :D demi hocam yoksa ben cihan abinin yanından bi geçerdim rüzgarımla sallardım vx 100 ü ;D ;D

Etiketler

[attachment=2]

IMG 9739

muhteşemsin ufuk abi :eek: :eek: :eek: :D :D :D ;D ;D devamını beklerim çok zevk alıyorum ben bu arabadan ya seviyorum varmı ötesi satmayacam cihan abi sana inat olsun diye :D

Ufuk abi, naaptın :smiley:
Hayranlıkla devamını bekliyoruz bu sanat eserlerinin :smiley:

Selamlar dostlarım..

Bu gün saat 15.00 de intikal ettim canım Antalyama.. ;D
En fazla kilometreyi ben yaptım 8)
Can dostlarımla muhteşem, zevkli ve neşe içinde bu sosyal sorumluluk projemizi kusursuz bitirdiğimiz için oldukça keyifliyim ..
Ankara - Antalya arası 600 km yolculuğum Cihan yok ,Burak yok,Ahmet yok ,Ufuk yok,Mustafa abi yok,Mete hocam yok :mad: Allahım ya telsiz anonsu bile yok :mad:
İsmini sayamadığım Öncelikle gezenbilir off road grubunu,proje emek veren,destekleyen tüm gezenbilir ailesini selamlıyorum..
Sizlerle birlikte hareket etmek bir ayrıcalık benim için.

Hepiniz sevgiyle kalın

yucesan' Alıntı:
Bu projede Emeği geçen herkese teşekkürler.. :smiley:

http://www.dailymotion.com/video/xcn1w4_kars

Mehmet ali kardeşim eline sağlık..
Olayyy budur ve söyleve gerek yok..
Ata sözü söz uçar, Yazı daima kalır demişler..

THE FARUK' Alıntı:
Selamlar dostlarım..

Bu gün saa 15.00 de inkal ettim canım Antalyama.. ;D
En fazla kilometreyi ben yaptım 8)
Can dostlarımla muhteşem, zevkli ve neşe içinde bu sosyal sorumluluk projemizi kusursuz bitirdiğimiz için oldukça keyifliyim ..
Ankara - Antalya arası 600 km yolculuğum Cihan yok ,Burak yok,Ahmet yok ,Ufuk yok,Mustafa abi yok,Mete hocam yok :mad: Allahım ya telsiz anonsu bile yok :mad:
İsmini sayamadığım Öncelikle gezenbilir off road grubunu,proje emek veren,destekleyen tüm gezenbilir ailesini selamlıyorum..
Sizlerle birlikte hareket etmek bir ayrıcalık benim için.

Hepiniz sevgiyle kalın
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz Sayın THE FARUK bey abimiz. Kimbilir nasıl bir ruh hali içerisindesiniz, bunu anlayabilmek için ancak o anı yaşamak gerekir diye düşünüyorum. O yavrulara nefes veren Yüce yaratan emeklerinizin karşılığını mutlaka verecektir.Çünkü yapılan iş kolay bir şey değildir biri çıkar al buda benden der ve yollar bu her kişi işidir ama onu alıp taaa binlerce km lilk yola ayağına kadar götürmek artı onların başını okşamak er kişinin işidir.
Bilmiyorum benim içimden geçen bunlar. Ne mutlu sizlere imrenilecek bir işe imza attınız ,böyle daha nice organizasyonlara imza atmanız temennilerimle saygı ve sevgiler sunuyorum.
Bütün emek verenleri tebrik ediyor,kutluyorum.
Kemal

proje ve ekip muhteşem, sizleri alkışlıyorum, Antaya'da tanışmayı umuyordum ama kısmet Kars'aymış : )) tüm etkinliklerinize bir arada olabilmek ümidi ile, tekrardan tebrikler...

Erdoğan UZLU

sosyal sorumluluk bağlamında gerçekten etkileyici bir organizasyın olmuş.Emeğinize fazlasıyla sağlık.....

seyyah-34' Alıntı:
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz Sayın THE FARUK bey abimiz. Kimbilir nasıl bir ruh hali içerisindesiniz, bunu anlayabilmek için ancak o anı yaşamak gerekir diye düşünüyorum. O yavrulara nefes veren Yüce yaratan emeklerinizin karşılığını mutlaka verecektir.Çünkü yapılan iş kolay bir şey değildir biri çıkar al buda benden der ve yollar bu her kişi işidir ama onu alıp taaa binlerce km lilk yola ayağına kadar götürmek artı onların başını okşamak er kişinin işidir.
Bilmiyorum benim içimden geçen bunlar. Ne mutlu sizlere imrenilecek bir işe imza attınız ,böyle daha nice organizasyonlara imza atmanız temennilerimle saygı ve sevgiler sunuyorum.
Bütün emek verenleri tebrik ediyor,kutluyorum.
Kemal

Tüm arkadaşlarım adına.Çok teşekkür ederim kemal abicim..Bizleri ER KİŞİ diye onurlandırmanız çok gurur verici..

Ansiklobedik topiğinizi yakinen takip ediyorum..Sevgiyle kalın kemal abicim.

emeği geçen arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler ordaki cocuklarımızı sevindirmek için çok fedakarlıklar yaptığınızı tahmin ediyorum.
ANTOFF

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR