Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 387
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,658

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

Keşke gelebilseydim..
Çok mükemmelmiş her an..

Yaban TV de ne zaman yayınlanacağı belli mi bu arada ??

fastjunkie' Alıntı:
Keşke gelebilseydim..
Çok mükemmelmiş her an..

Yaban TV de ne zaman yayınlanacağı belli mi bu arada ??

2 haftaya kadar yayınlanacak zanedersem zaten burada yazarız tarih ve saatini

Sosyal paylaşımın tarifi nedir sorusunun tam yanıtı.. İşte budur.. Yemin ederim, çok yeni olmakla birlikte, bu grubun bir parçası olmak bile gurur verici. Sonuçta face'teki gibi sanal sarılmalar sanal hediyeleşmelerin ötesinde bu tarz örnek paylaşımlar bizi toplum olarak da ileri taşıyacaktır diye düşünüyorum.. Gerçekten iyi ki varsınız..

O cocukların gonullerını hoş ettınızya sirtiniz daha yere gelmez.
Allah her şeyı gonlunuze göre versin.

Arkadaşlar;

Hepinizi tebrik ediyorum, düşünenleri, uygulamaya geçirmek için fikir beyan edenleri, tek tek üzerinde uğraşanları, bizzat işlerini bırakıp oraya gidip çocukların sıcaklığını hissedenleri...

Bir sonraki durak neresi?

Gezileri bu tip organizasyonlarla birleştirmek harika bir şey,
Çocukların yüzlerindeki gülümsemeler,ekran başından bizim bile içimizi ısıttı.
Gönüllerimiz sizlerle beraber,
Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
İyi ki varsınız.

arkadaşlar , ofisime döndün , yardım projemiz planlandığı gibi başladı ve bitti ,çok duygusal anlar yaşadım ,emeği geçen tüm dostlarıma çok teşekkür ederim , gerçekten tatlı bir yorgunluk, var iyiki varsınız böyle bir aileye sahip olduğum için çok mutluyum, ve gurur duyuyorum

Arkadaşlar bende bu güzel organizasyonu yapan bütün arkadaşlara teşekkür ederim mükemmel bir organizasyon yapmışlar hiç bir aksama olmadan başlandı ve bitti. Ben işin son kısmında katıldım ama inanın bir roman yazılacak kadar çok anı ile döndüm.

Önce organizasyonu yapan arkadaşların gayretleri, sonra Kars ta ev sahipliği yapan Tarık ve ailesi, daha sonrada okullarda yaşadığımız yoğun duygular, kelimelerle ifade edilebilecek gibi bir şeydeğil.

Şu ana kadar yayınlanmış olanlar sadece yaşananların çok küçük bir parçası. Eminim genişleyerek devam edecektir.

Emeği geçen bütün arkadaşlara tekrar tekrar teşekkür ederim.

Resimlerde bütün emeklerin,uğraşıların,ulaştırılanların,uğraşanların nasılda yerini bulduğunu görmek elbette çok onur ve gurur verici.
Ellerinize,emeklerinize,ayaklarınıza sağlık.
Yukarıdaki mesajına canı gönülden katılıdığım RedlinE arkadaşımız sözün özünü söylemiş.

gönlünüze sağlık arkadaşlar.....

gerçekten özveri isteyen bir projeydi, katılanları,organize edenleri, bağışta bulunanları tebrik ediyorum..

Gezenbilir Ailesinin bir ferdi olarak bu proje de çalışan, emek harcayan ve bağışta bulunan tüm Gezenbilir Ailesi üyelerine candan teşekkürler ediyorum.

İyi ki varsınız ve varolmaya devam edeceğiz nice Sosyal Projelerde beraber olabilmek dileğimle,

İzmir''den Selam ve Sevgilerle ,

Murat ÖZ,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR