Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 387
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,644
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

nerden başlasam nasıl anlatsam bilmiyorum;
gezenbilirin yeni üyelerinden biri olmama rağmen çok şükür ki bu grupta yer almak bana da nasip oldu.öncelikle bunu ifade etmek isterim.
baştan sona gezenbilir ekibiyle beraberdim.sedat mehmet ali ve burak dışındaki herkesle ilk defa tanışıyordum.buna rağmen dostluk kardeşlik bilincini iyi betimlemiş olan yerli yerinde kullanan bir ekiple karşı karşıyaydım.bu yüzden hiç yabancılık çekmedim ve bu bende herkesle yıllardır tanışıyorum izlenimi bıraktı.herkese teşekkür etmek istiyorum tek tek, ilk yol arkadaşlarım mustafa ve serdardan başlamak istiyorum.onlar onca yolu bizler için aştılar,saatlerce araba kullandılar hiçbir yorgunluk belirtisi göstermediler,onlarla yolculuk yaptığım için karsa bizi ulaştırdıkları için,
ülkü ve eşi gültekin bey ve benim güzel sevimli yolarkadaşım dolunay trabzondan bize katılıp bize güzellikler yaşattıkları için
tarık bey ve değerli eşi neslihan hanıma ve fako amcaya yine onun değerli eşi misafirperverliğin en güzel örneğini bize sundukları,evlerini yüreklerini açtıkları için
mustafa bey ve değerli eşi canan hanım zorluklara rağmen sabrın tevazunun paylaşımın ne kadar anlamlı ne kadar güzel olduğunu bize bir kere daha hatırlattıkları için,
cihan bey, o güzel sohbeti için ,en yorulduğumuz anda bile yüzümüzde gülümseme oluşturduğu için,
faruk bey,kendisi benim için marka olmuştur:smiley:hilal sultan deyip yorgunluktan dağıldığım anda beni kendime getirdiği için,
ahmet bey değerli gözlemlerini bze sunduğu için

burak bey böle bir projenin fikir babası olduğu ve hepiminzn orda buluşmasın katkı sağladığı için
mete bey değerli tarih ve hayat bilgilerinden faydalanmamızı sağladığı için

Etiketler

mehmet ali beye hazır ve nazır pc desteği sağladığı için,çözüm ürettiği için
funda hanıma güzel sohbetiyle bana yarenlik ettiği için,
seval hanıma projenin güzel gitmesini sağladığı ve hepimizi memnun etmeyi başardığı için
ercan beye ve diğer arkadaşıma heranımızı çekmeye çalıştığı için, karda düşmek hastalanmak da dahil olmak üzere fedakarlığın timsali olduğu için
ufuk beye fotoğraf bilgime bilgi kattığı için,tartışmanında gayet güzel, insanları birleştiren birşey olduğunu ispat ettiği için
ve sedat bey; yola düşmemi sağladığı için,baştan beri metanetini koruyup gezenbilirin kocaman güzel bi aile olduğunu bana gösterdiği için sonsuz teşekkürler.umarım kimöseyi atlamamışımdır.herkese tek tek teşekkür ediyorum.
bunlar anlatacaklarımın önsözüydü çünkü.
bundan sonra yaşadıklarımız dağıtım esnasında sonrasında hepimiz için çok özel ve anlamlıydı.ilerleyen zamanlarda gezi notları altında hepsini tek tek anlatacağım.hiçbir detayı atlamak istemiyorum.çektiğimiz fotoğraflardan bizlere tercüman olacaktır.
ama şimdi dinlenme vakti:smiley:

Arkadaşlar , bu projenin mimarlarından olan SEVAL' e kocaman bir alkış isteğinde bulunduktan sonra ;D Yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim. :D Tek tek şuna buna teşekkür etmek istemiyorum,güzel başarılı planlı bir ekip çalışması idi. Çorbada tuzu olanlar zaten olayın farkındalar,kendilerini biliyorlar..

Dün akşam ham görüntüleri izledim 1. kameranın( 2. kamera Ercanda; sanırım ankaraya yaklaştılar :D) inanın gözlerim doldu,güzel iş başardınız..
artık top bizde haftaya montajı biter sanırım,aceleye getirmekte olmaz. Bu hafta sadece tanıtım bile girebiliriz. ( 1-2 dk.lık)... zaten buradan duyururuz..

Yeni bir projede buluşmak üzere..

fako dayı tarık ve ailesi bunlar size.. :-* kalın sağlıcakla..

Okan Tozun- İZCİ- YABAN TV

her şey için teşekkürler abim merakla bekliyorum zaten :D ercan kankama da selamlar baya emeği geçti projede seninle beraber

Sevgili Arkadaşlar bizde sağ salim Ankara ya evimize döndük, bu projede emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, yorgun ama unutulmaz güzel anılar ve dostluklarla döndük,

MKG' Alıntı:
Sevgili Arkadaşlar bizde sağ salim Ankara ya evimize döndük, bu projede emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, yorgun ama unutulmaz güzel anılar ve dostluklarla döndük,
çok şükür abim sağ salim döndünüz ya iki gündür yatmıyorum valla gittilermi ne oldu diye. buraklarda istanbulda şu an trafiğe takılmışlar evlerine doğru gidiyorlar :D bir tek faruk abim kaldı oda bu gün ankarada kalıp sonra devam edecek herhalde ekibin hepsi evlerine ulaştı sağ salim çok şükür diyorum ve projedeki herkese binlerce kez teşekkür ediyorum böyle bir projeyi gerçekleştirdikleri için. :-* :-* :-* :-*

ya bu arada mustafa abi toyocular senden ayrıldılar araçlara genel bi kontrol yapıp havalarını felan basıp yola çıkarsaydın sensiz pek yol alamıyor bu araçlar :D :D :D

Emeklerinize sağlık, kolay olmadığı fotoğraflardan anlaşılıyor. Benzer etkinliklerin tekrarlanmasını dilerim.

Bu projeyi oluşturan, uygulamaya koyan, destekleyen, katılan ve sonuçlandıran tüm arkadaşlara, dostlara teşekkür ediyorum.

Son anda katılmamı sağlayan Cihan kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum....

ufukozkan' Alıntı:
Bu projeyi oluşturan, uygulamaya koyan, destekleyen, katılan ve sonuçlandıran tüm arkadaşlara, dostlara teşekkür ediyorum.

Son anda katılmamı sağlayan Cihan kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum....

ne demek dedecim ,seninle her yere, her şeye varım , sende o yürek olduktan sonra daha çok projelerde birlikte olacağız teşekkür benden sana ,beni yalnız bıraskmadığın için ayrıca eren kardeşimizede çok teşekkürler .

Oradaki bütün çocuklarla birlikte bizimde yüreğimizi ısıttınız.Emeği geçen herkese ne mutlu.İyi ki varsınız.

Hosgeldiniz arkadaslar,
onceden yazan arkadaslar cok guzel dile getirmisler hepimizin duygularini.
ben de diyorum ki bu organizasyonda bulunan arkadslar icin bir kutlama,bir organizasyon yapalim,hem de canli olarak duygularini paylasiriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,093
Kaydolan Son Üyemiz
ata bey

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR