Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking (29 - 31 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhacir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,821
Ynt: Gezenbilir; Kaz Dağları'nda Çadırlı Kamp ve Trekking (29 - 31 Ekim 2010)

Devam

Resim 010

Resim 012

Resim 013

Resim 014

Resim 016

Etiketler

Kaz Dağları'nda güzel yüzlü insanlarla birlikte kamp yapmanın ayrıcalığını yaşadım ben de... Dolu dolu üç gün geçirdik bol kahkahalarla şenlendi ortalık, oksijenini esirgemedi bizden doğa, biraz üşüdük belki ama sohbetin sıcaklığı ateşin eşliğinde ısıttı içimizi... Öncelikle Moderatörümüz Murat Öz (Tezzmertek) 'e ve Ömer çok çok teşekkür ediyorum, bu etkinliğe dahil edildiğim için, emeğinize sağlık, sevgiyle ve dostça nice güzel etkinliklere diyorum...

Ne yazabilirim ki bu kadar fotoğraf ve anekdottan sonra.
Başka bir etkinlikte buluşmak dileği ile.

Hasan Boğuldu Şelalesi Bakımsızlğı konusunda No Comment diyorum.
Popüler mekanlara fazla gitmeyerek popülarite sebebi ile olan her türlü kirlilikten uzak kalmayı tercih ederim.
Kaz Dağında da bir daha ki kamp yerimiz iç bölgede ki diğer yer olacaktır.

Resimler çok güzeldi.

Şu sarmşıkta sallanma olayını birkere ben de yaptım ve kopan dal ve sarmaşık göğsümü sıyırıp sol koluma çarptı. Şuan kolumda yara izi var. Düştüğüm yer taşlıktı, sırt çantam olmasaydı ne olurdu bilmiyorum.

Selamlar

Geçmiş olsun Ceyhun bey.
Bende doğa yürüyüşlerimde kurumuş dalları ağaçlardan koparıp yere düşmesini sağlarım.
Toprağa temas ederek daha hızlı çürüyerek toprak oluşumuna katkı amacı ile.
Bir keresinde yine böyle bir dalı koparırken dalın bağlı olduğu ana kolda ağaç gövdesinden ayrılmıştı son anda kenara çekilerek ezilmekten kurtulmuştum.
Doğanın şakası yoktur. Sakin ortamda bir bilinçsiz bir hareketimiz pahalıya patlayabilir bizlere.

Teşekkürler Murat bey, yazdıklarınıza katılıyorum.

Hepiniz ellerine sağlık gerçekten güzel vakit geçirmişsiniz..

Mükemmel bir etkinlik olmuş imrenerek baktım fotolara...
Adaşım bu kadar dere varken etrafınızda, Asiye' ye nasıl hakim oldunuz çok merak ediyorum doğrusu, bildiğim kadarıyla dayanamaz atlardı derelere... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

gerçekten muhappet manzara hepsi çok güzel.

skydiver26' Alıntı:
Mükemmel bir etkinlik olmuş imrenerek baktım fotolara...
Adaşım bu kadar dere varken etrafınızda, Asiye' ye nasıl hakim oldunuz çok merak ediyorum doğrusu, bildiğim kadarıyla dayanamaz atlardı derelere... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

:-\ Karşımıza çıkan ilk derede gösterdiğim tepkiyi anlatsın adaşın :smiley: ben bişey söylemek istemiyorum...

Bu güzel gezi ve kamp etkinliğini organize ederek ilk defa böyle bir etkinliğe katılmamızı sağlayan Ömer ve Murat kardeşlerimize teşekkür eder bu vesile ile tanıştığım katılımcı gezen bilir üyesi kardeşlerimize sevgi ve selamlarımızı sunarız. Fatma-Fahrettin

NEHİR' Alıntı:
:-\ Karşımıza çıkan ilk derede gösterdiğim tepkiyi anlatsın adaşın :smiley: ben bişey söylemek istemiyorum...

;D ;D ;D Ben tahmin ediyorum ki... ;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR