Bodrumda çadır kurabileceğimiz kamp yeri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rubicon34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,349

rubicon34

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Merhaba

Bodrum'da çadır kurabileceğimiz kamp yeri bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
Çeşme Ilıca bölgesi de olabilir, oralarda 1 hafta kamptan sonra Marmarise geçmeyi planlıyoruz bu bölgelerle ilgili öneri ve tavsiyeleri bekliyorum.

Etiketler
Ynt: Bodrumda çadır kurabileceğimiz kamp yeri

(Gökova Akyaka orman kampı Boncuk kamping) ,(Didim mavişehir tavşanburnu ormankampı,mavi yeşil kamp (Foça sazlıca kamping ve sahil yolu üzerinde daha birkaç kamping eski foça yeni foça arası)

Bodrumda mazı koyunda kayabaşı restaurantın yanında kamp yapabilirsiniz buradan yola sahilden devam ederseniz yol kenarlarında denize girilebilecek vede kamp yapılabilecek çok güzel yerler var.Ayrıca size boncuk kampingi tavsiye ederim çok güzel biryer.

Teşekkürler tavsiyeleri dikkate alıcam Boncuk kampı çok tavsiye edenler var :smiley: orayı epey merak eder oldum Bodrum Gümbet Zetaş kampla ilgili bilgisi olan varmıdır orada daha önce kamp yapan artı eksile nedir bu kampın ve tavsiye edilen kamların fiyat bilgilerini de bilen varsa yazın lütfen...

Ilıca - Çeşme Tanay orman kampı hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarınızı takip ediyor olucam.

Bodrum akyarlarda migrosun orda bir yer var. Köhne bir yer wc yok kuzu var buzdolabi var domates ve biberleri var. 20 tl verdik biz. Sahile cok yakin.

Bodrum akyarlarda migrosun orda bir yer var. Köhne bir yer wc yok kuzu var buzdolabi var domates ve biberleri var. 20 tl verdik biz. Sahile cok yakin.

http://www.gezenbilir.com/b17/t89327/

buradaki yazım sizi aydınlatabilir belki.

fretles

Güzel bir gezi olmuş keşke fotoğraf koyma imkanınız olsaymış. Bahsedilen kampların çoğunda konaklama (kamp) yapma imkanı buldum Zetaş kampı bilmiyorum orayı birdahaki gezimize planladım. Fikir değiştirip Side - Alanya - Anamur - Mersin taraflarına gideceğiz orada da gayet güzel kaplar varmış. salı günü yola çıkmış oluruz sanıyorum kaldığım yerlerden bilgi paylaşımı yaparım. Bilgi ve alakanıza teşekkürler.

Ynt: Bodrumda Çadır Kurabileceğimiz Kamp Yeri

rubicon34' Alıntı:
Teşekkürler tavsiyeleri dikkate alıcam Boncuk kampı çok tavsiye edenler var :smiley: orayı epey merak eder oldum Bodrum Gümbet Zetaş kampla ilgili bilgisi olan varmıdır orada daha önce kamp yapan artı eksile nedir bu kampın ve tavsiye edilen kamların fiyat bilgilerini de bilen varsa yazın lütfen...
Merhaba, zetaş campingte daha önce konakladık. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz geniş bir mutfağı, temiz tuvaletleri, ağaçların altında ve serin diyebileceğim bir çadır alanı var. Mutfakta ocağıda kullanabiliyorsunuz. Denize sıfır konumda. Senelerdir gelen belirli ziyaretçileri var ve herkes memnun. Bende memnun kaldım herhangi bir sorunla karşılaşmadım. İlgilenen abide çok ilgili bir kişi. Hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bir yer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR