Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 197,081
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Yusuf kardeş iyimisin seyahatten döndünmü?.umarım iyi geçmiş yada geçiyor.Bir ara bir iki lafın belini kıralım.Bu arada diğer arkadaşlar ismen çismen de taşışmasak ta sizler ilede bir araya gelmekte fayda vardır.Bence bir musait zaman kovalayıp ,bir yer tain edip buluşalım.ben bu hafta uygun zaman bulabilirim niyeti olan arkadaş var ise irtibata gecelim Kalın sağlıkla .

Etiketler

merhabalar ben adanadan nevruz 26 yaşındayım bir bisiklet alıp turlara ve etkinlikler katılmak istiyorum bilgi verebilecek birileri ilgilenirse sevinirim

Mehmet (freegraf) abi teşekkürler iyiyim şükür sen nasılsın,havalar biraz toparlansın bir hafta sonu karşıya geçmeyi düşünüyorum kısmet olursa Levent abinin orada toplanırız.

Nevruz aramıza hoş geldin kardeş,inşallah arzu ettiğin bisiklete en kısa zamanda kavuşursun.

Merhaba vedat ben diyarbakırdan

Bu gece karar verdim bisiklet alacam kendime ve sırt çantası bisikletimle plansız hesapsız cıkacam dogu taraflarına arap ülkelerine gezecem ve üzerime para almadan dogada beslenecem :smiley: herşeyden uzaklaşırcasına gidecem benimle beraber varmısınız eger benle gelmek istersiniz mutlaka sizden haber bekliyecem :smiley:) kimse benim gibi çılgın degildir

Selamlar,ismim Onur.
Dün motosiklet bölümündeki arkadaslarla tanısmıstım bugün sizlerle :smiley:
Bi arkadasımın yardımıyla Bıanchi Granada marka bisikletime kavustum.Yalnız kullanan arkadaslar varsa eğer biraz tecrübelerinden faydalanmak isterim kesinlikle,
Ve Ankara çevresinde eymir gölünden başka önerebileceğiniz gezi alanları varmıdır bildiğiniz?
Su an itibariyle arastırmaya baslıyorum bunu,umarım kısa zmanda tanısmıs oluruz

merhaba..ben Ceyhun Türkoğlu..Aydın merkezde yaşıyorum..Fırsat buldukça şehir içi olsun şehir dışı olsun bisiklete biniyorum.. şu anda Celbino kullanıyorum..Tüm bisiklet dostlarına sevgiler.

Herkeze Selamlar...İstanbuldan Gökhan Ben..

Siteyi Şans Eseri Buldum,Acıkcası Bulduğum İçinde Şanslıyım.Aktif Organize Vede Profesyonel Arkadaşlar var Okuduğum Kadarıyla.İstanbulda İkamet Ediyorum.16 Senedir Bisiklet Sevdalısıyım ve Aktif Olarakta Binmekteyim..Uzun Mesafelerde Bulundum Arkadaslarımla.Emektar Peugeot Bisikletim,Bu Sene Artık Emeklıye Ayrılma Vaktı Geldi Onun İçin.Kısacası Aranızda Olmak Güzel..

herkese selam

ben ömer, istanbul ve çevresinde birlikte pedal çevirmeyi dört gözle bekliyorum bende
sedona 751 im var. ayrıca yuruyus ve kamp ta yapıyorum.
organizasyonları bekliyoruz:smiley:

Merhaba arkadaşlar. Ben Mustafa ilkuçan 50 yaşında emekli müzisyenim. Alanya'da yaşıyorum, çocukluğumdan bu yana bisikletten hiç vazgeçmedim. Off road, motosiklet ve bisiklet vazgeçemediklerim.Gezenbilire uzun zaman önce üye oldum ama daha yeni yeni haşır neşir oluyoruz. İki hafta önce 450 km.lik bir KKTC gezisi yaptık bisikletle. Bisikletle kktc turu olarak yazdım foruma.Sağlıklı günler herkese.

tesekkurler herkeze...tuhhh kıbrıs 450km lık guzel bırbısıklet turunu kacırmısım..:((
sayet baska bır aktıvıtenız olursa bılgı verırsenız sevınırım...sımdıden tesekkurler

merhaba

çok çeşitli bisikletler var ben de bir tane almayı düşünüyorum ama ucuz bir tane ile başlamak sonra hevesim devam ederse geliştirmek istiyorum. ucuz bir dağ bisikleti alsam vites geçişlerinde zincir atması gibi sorunlar yaşarmıyım.başlangıç bisikleti için önereceğiniz bir fiyat aralığı var mı ?

rechargeable' Alıntı:
merhaba

çok çeşitli bisikletler var ben de bir tane almayı düşünüyorum ama ucuz bir tane ile başlamak sonra hevesim devam ederse geliştirmek istiyorum. ucuz bir dağ bisikleti alsam vites geçişlerinde zincir atması gibi sorunlar yaşarmıyım.başlangıç bisikleti için önereceğiniz bir fiyat aralığı var mı ?

MErhaba Arkadaşım,

Öncelikle bütçeni belirtmelisin. Başlangıç için sana bisikletler önerebilrim. Sen bütçeni belirt ben de ona göre v fren , disk fren ( mekanik / hidrolik) önerilerinde bulunayım. MArka ve model çok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR