Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 197,327
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Merhaba,Adım Muhittin.Ankara'da bisiklet mağazası işletiyorum.Drag Bisiklet Türkiye Distribütörüyüz.Tüm bisiklet severleri mağazamıza bekliyoruz.

www.dogabisiklet.com

Etiketler

bu alan epey sakin gidiyor bahar yaklaşıyor ona göre?

daha yeni üye olduğum için kullanıcı adımın altına nasıl isim koyacağımı bilmiyorum o yüzden buraya yazıyorum ismimi :smiley:

ben ibrahim ceylan

ilk bisikletimi daha doğrusu ilk vitesli bisikletimi bir yaz tatilini çalışarak geçirip kendi paramla aldım ve hala aynı bisikletimi kullanıyorum :D o benim canım yaa aradan geçen 11 hatta 12 seneye rağmen taş gibi maşallah Allah nazarlardan saklasın :D

Arkadaşlar merhaba,

Ben Atagun, Ankarada yaşıyorum, 28 yaşındayım, Salcano xrs 500 yol bisikletim var. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, doğayla yaşamayı, izole bir yaşantıdan uzaklaşıp doğanın bir parçası olduğumu hissetmeyi her zaman sevmişimdir. Burada da benzer ruha sahip insanlarla bir arada olmak güzel olacak diye düşünüyorum.

Hepinize selamlar...

Selamun aleykum Adana dan Uğurcan, 18 yaşındayım ve bisiklet tutkunuyum bu tutku dün gibi hatırladığım ilkokula başlamamla aynı dönemde başladı ve ara vermeksizin 12 yıldır devam ediyor, maddi nedenlerden dolayı profesyonel olarak bu sporu yapamadım ama elimdeki çakma mtbyle kendimi geliştirmeye çalışıyorum ekonomik özgürlüğe kavuştuğumda ilk işim profesyonel anlamda bir bisiklet sahibi olmak olacak, ayrıca değinmek istediğim bir konu daha Adana nın bu spor için çok ama çok uygun olduğu hem doğasıyla hem manzarasıyla hem iklimiyle yılın her mevsimi günün her saati pedal çevirilebilir olması, ulaşım için çok uygun babam işe bisikletle gidip geliyor hem maddi yönden hem de sağlık açısından çok büyük katkıları oldu zaman açısından da 15 km lik yolu akşam trafiği nedeniyle toplu taşımadan daha kısa mesafede alıyor yani Adana bisiklet kullanmak için çok uygun bir yer umarım sayımız Adana da ve ülkemizde hakettiği seviyelere ulaşır, tüm bisiklet ve doğa severlere sevgiler saygılar.

Diyarbakır'dan selamlar arkadaşlar. 1983 d.bakır dogumluyum. Daha önce bayağı bisiklet tecrübem oldu. Şuanda hali hazırda bisiklet yok elimde. Scott Aspect 30 veya 45 almayı düşünüyorum.

merhabalar...
Ben Gökçe, marmara ünv.si güzel sanatlar fakültesi öğrencisiyim.8 yaşımda ilk iki tekerlekli bisikletimi sürmeye baladığım günden beri sadece son iki yıldır bisikletimden uzak kaldım.Okul kluplerinin bu konuda daha aktif olmaması da beni ayrıca üzdü. İstanbulda olupta bisiklete binmeye hasret kalmış bir sürü insan toplanıp bir şeyler yapsak çok güzel olmaz mı ?
etkinlikler bölümünde bir şeyler bulurum umuduyla bisikletle ilgili tüm forumları gezdim, yazmaya değer bulduğum ve en aktif alanı gezenbilir de yakaladım.
Yakın zamanda etkinikler de bir arada olmak dileğiyle... :smiley:

ayrıca istanbulda ve bisiklet turları konusunda tecrübeli ve ünv. öğrencilerinden oluşucak amatör bir gruba hafta sonu rehberlik yapabilicek birileri varsa mesaj bekliyorum dört gözle

Sn.Gökce okul tam yeri ama marmarada öyle değilmiş. neyse bana ulaş konuyu detaylandıralım.Rahat ol onu da halederiz hep beraber.

merhaba ben mehmet, istanbul üsküdarda oturuyorum marmara üniversitesinde okuyorum, bisikletim bianchi victory.
istanbulda gezi yapan arkadaşlarla birlikte olmak isterim.
mail adresim mhmtonuk@gmail.com iletişime geçebiliriz burdan...

Merhaba ben BURSA dan Uğur İMRAK 1991 doğumluyum Garlatti Lange ski boots marka italyan bisikletim var birde ctop marka rus yol bisikletim var aile den gelen bir bisiklet ve motor sevgisi var bu bisikletler de dayımdan kalma bende uzun mesafeleri kat etmek için can atan biriyim Avea da mağza elemanı olarak çalışıyorum ...

Merhaba arkadaşlar ismim Yusuf İstanbul Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum basın sektöründeyim henüz bisikletim yok geçmiş zamanlarda bisiklet sayılırmı bilmiyorum ama birkaç tane boru profilden yaplıma bineklerimiz olmuşdu :D şimdi ise gerçek bir bisiklet almak istiyorum maliyeti çok yüksek değilde yaklaşık 500 lira civarında bir bütce ayırabilirim zaman neyi getirecek bilemiyorum bekleyip göreceğiz.

Selamlar,
Ben Mesut Bayrak,
Bildim bileli bisikletle aylak aylak gezerdim, profesyonel olarak uzun mesafe ile ilgiim yeni bisikletimi alınca başladı. Bilgisayar ağları alanında çalışıyorum. 32 yaşındayım ve evliyim.

Mesut kardeş aramıza hoş geldin 3-5 gün oldu yazalı daha hoş geldin diyen olmadı ??? sende bana yazda körler sağırlar bir birini ağırlar kabilinden ;D bu başlığa kabulümüz tamam olsun :D

Yusuf kardeşim teşekkür ederim, katılım itibarı ile pek bir numara yok gibi görünüyor forumda :smiley: neyse bakarsın hava güzelleşince canlanır.

yaybek' Alıntı:
Mesut kardeş aramıza hoş geldin 3-5 gün oldu yazalı daha hoş geldin diyen olmadı ??? sende bana yazda körler sağırlar bir birini ağırlar kabilinden ;D bu başlığa kabulümüz tamam olsun :D
[/quote

selamın aleyküm bende yeni geldim insan banada bi yazar hoş geldin diye :smiley: neyse hoşbulduk diyelim abilerime saygısızlık olmasın :smiley: aranızda bursadan olan varmı ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR