Benim Karavanım VW T5 Reimo- Nevzat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nevzat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 447
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 223,949
Gerçi bir bildiğiniz vardır Nevzat bey ama, T5 e de böyle yapılır mıydı diye de düşünmeden edemiyorum.:confused:
Emekliliğiniz de resimlerinizde gözükmüyordu zaten... ;)

Hayırlısı olsun diyelim...:yum:

Not
Aslında hassasiyetim gereksiz olmalı ?
DMTD de ( Dünya Mutluluk Toplam Değeri) bir değişiklik olmadı ki..;)

Son düzenleme:

Etiketler

Gerçi bir bildiğiniz vardır Nevzat bey ama, T5 e de böyle yapılır mıydı diye de düşünmeden edemiyorum.:confused:

Not
Hocam her insanın hayatında dönüm noktaları vardırya bende o noktalardan birindeyim. Uzun yıllar kamuda çalıştıktan sonra bu ay emekli oluyorum. İşimi gene bir muayenehane açarak sürdüreceyim elbette ama daha relax çalışacağım. Planlarım içinde daha geniş bir karavana sahip olmak var , ambulans da yapılan 12 m3 lük sprinter yada crafter belki 13 lük ducato . Alıp basit şekilde kendim bişeyler yapmak istiyorum . Karavancılıktan asla vazgeçmem tabiki

Nevzat hocam merhaba.Sizin eski t5 i ilanda gördüm.83 bin tl istiyorlar.araç 180 bin km civarında görünüyor..fiyat hakkında yorumunuz nedir.boş bir t5 alıp bu hale getirmek ne kadara mal olur?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusura bakmayın Nevzat bey, cevabınızı atlamışım. Açıklamanız tabii haklı olduğunuzu gösteriyor. Özellikle araç içi geçirilecek mevsimleri düşününce.

Not
Hocam yeni projem yakında inşallah gene buradan paylaşırım tabiki

Nevzat hocam merhaba.Sizin eski t5 i ilanda gördüm.83 bin tl istiyorlar.araç 180 bin km civarında görünüyor..fiyat hakkında yorumunuz nedir.boş bir t5 alıp bu hale getirmek ne kadara mal olur?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O fiyatı fazlasıyla hakeden bi araçtır inanın. Temiz bir T5 alsanız ki temiz yüksek tavanlısını bulmak mucizedir , yapılacak donanım için üstüne + 50 bin ekleyiniz en az .

Son düzenleme:

O fiyatı fazlasıyla hakeden bi araçtır inanın. Temiz bir T5 alsanız ki temiz yüksek tavanlısını bulmak mucizedir , yapılacak donanım için üstüne + 50 bin ekleyiniz en az .
Cevap için teşekkür ederim.sizden sonra bikaç kez el değiştirdi sanırım neden bilmiyorum tabi.ama hala çok güzel duruyor.Bu arada yeni projenizi de ilgiyle takip edicem merakla bekliyorum.

Cevap için teşekkür ederim.sizden sonra bikaç kez el değiştirdi sanırım neden bilmiyorum tabi.ama hala çok güzel duruyor.Bu arada yeni projenizi de ilgiyle takip edicem merakla bekliyorum.[/QUOT

İlanı inceledim ,aracı Çağrı bey satıyor yani benden alan kişi.el değiştirmemiş yani benden sonra

.:.

3FA88A85 CB6C 48A4 852A BDD35480ABDF

61FC47EE 8854 4425 96E8 31D9C6FF7885

830C8304 5F81 4D64 BB01 19D4724A7663

A474ED04 DD59 40F5 B57F DEF9CDD0368F

IMG 0498

IMG 0624

Yücel hocam,
aslında sizin için en ideal araç bu, fazla maceraya girmeden hedefiniz bu tarz araç olmalı, tek araç, hem otomobil boyutlarında hem de kamp aracı, bu tarz araca odaklanmalısınız.
Selamlar
Şimdilik Güçlü ile idare edeceğiz.
Aslında ben 4x4 Transit hayal ederim hep.
İnşallah bir gün olur benim de...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.