Benim Kamp Aracım ''Tralleis''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 545
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 107,222
Ynt: Benim Kamp Aracım ''Tralleis''

Uzun zamandır ses seda çıkmadığı için merak etmeye başlamıştım. Meğer sessiz ve derinden giden bir hazırlık varmış :D

Hayırlı olsun. Tez zamanda yollarda görürüz inşallah.

Etiketler

Haşmet Bey,
Mehmet Bey kendini kanıtlamış bir usta. İsabet olmuş.
Bir an önce karavanınıza kavuşmanızı dilerim.

drares' Alıntı:
Suat bey yanlış anlamayın ama o firmaya karavan yaptıracağıma sanayide marangoza yaptırırım, hiç olmazsa nasıl yapılacağını tarif eder isteğime göre bir karavan sahibi olurum. Size tavsiyem bu tür üreticilerden uzak durmanızdır ;)
Merhaba, Haşmet bey,
Yukarıdaki yazınız üzre önceden araştırmışsınız, eger benim gibi yanlış bir karar vermiş olsaydınız kapalı kutuya para ödemiş olurdunuz.
EGE karavan mehmet beye gelince, Foça tarafında bir gezide kendisi ile tanışma fırsatım oldu, yapmış olduğu bir karavanı orada gördük.İyi bir ustadır. Memnun kalacağınızı umarım. Neyazikki ben mağduriyetimden sonra tanıdım Mehmet beyi...
Başlamak bitirmenin yarısı...Hayırlı uğurlu olsun.
Denizli Tarafına yolunuz düşerse beklerim.Çınar meydanında kime sorsanız tarif ederler beni. Depo kozmetik.
Selam ve saygılar

Haşmet bey merhaba ,

Gönlünüze göre , ayağı yere sağlam basan , yollarda olan , sıcak ve sevimli bir karavan olması dileğiyle...

güngör' Alıntı:
Hayırlı olsun diyerek başlayalım Haşmet bey,
En kısa sürede en güzel karavan olarak görmek dileğiyle. Nysa'ya ve Miletos'ada aynı dileklerimi gönderiyorum.
Selamlar.
Levent bey teşekkürler...
Bir gün tekrar biryerlede birlikte olabilmek dileğiyle :smiley:

buralpdi' Alıntı:
üç silahşörler gibi sizleride hep görev olarak yollarda ve gezi anılarınızı yazmakta buluruz inşaallah ;)

hoş ve güzel bir gelişme, artık gaz vermeye gerek kalmadı ;D
sabırla Tralleis'in yola çıkmasını bekleyeceğiz,
selamlar :smiley:
Teşekkürler Levent,Verdiğin gazlar için ayrıca teşekkür ediyorum :D
Ben tralleis'i sabırsızlıkla bekliyorum ;D

lukman' Alıntı:
Haşmet bey hayırlı ugurlu olur inş. Gönlüzce bir karavan edinmeniz dilegiyle. :smiley:
Teşekkürler Lukman, sizin yeni karavanınızın öyküsünü merak ediyorum. Bir gün bizimle paylaşacak mısınız? ;)

aslanahmet' Alıntı:
Haşmet Bey inşallah gönlünüze göre bir karavan olur. İsmi de kendi de hayırlı uğurlu olsun.
Hakan teşekkürler, bu sefer kafamdaki plana uygun bir karavan olacağını düşünüyorum :smiley:

centilmen' Alıntı:
Haşmet bey aracı karavana dönüştürme işi başlamış demektir. Hayırlı uğurlu olsun. Tez zamanda gönlünüze göre bitip mutluluğunuza mutluluk katsın inşallah.
Ümit bey güzel dileklerin için teşekkürler :smiley:

gezmen' Alıntı:
Çok güzel bir sonun başlangıcı; üçünüze de hayırlı olsun, ne güzel gelişmeler!... :smiley:

Cavid Sezen
Cavid abi teşekkür ederim. Benzer bir hamleyi senden de bekliyorum ;)

TA2RX' Alıntı:
Uzun zamandır ses seda çıkmadığı için merak etmeye başlamıştım. Meğer sessiz ve derinden giden bir hazırlık varmış :D

Hayırlı olsun. Tez zamanda yollarda görürüz inşallah.
Bekir Kemal hocam, önce karavanı kendim yapmaya heveslensem de sonrasında yeterli zaman ve deneyimimin olmadığını gördüm. Şöyle mi? böyle mi? derken aracın 5 yaşını doldurmasına 1 ay kaldı. En iyisi bilen ellere teslim etmek diyerek bu kararı aldık.
Teşekkürler :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,157
Kaydolan Son Üyemiz
Hkndm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR