Arka Kampanaları Disk Fren e Çevirme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ONTURK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,965
Ynt: Arka Kampanaları Disk Fren e Çevirme

yavuz-çelikel' Alıntı:
bence değmez,söylediğim fiyatlar sıfır malzemelerin yaklaşık fiyatları.eninde sonunda 180' le giden bir araç değil.durur.

Ben sıkıntı yaşıyorum fren konusunda, sağa çekme yapıyor frenleyince. Bir türlü düzeltemedi buradaki ustalar lanet olsun....

Etiketler

yavuz-çelikel' Alıntı:
ön armutların yataklarına baktırdınmı?
Yavuz abi armut dediğin taslar mı oluyor? Bizim burada tas diyorlar yani tekerleğin üzerinde döndüğü topuzlar. Anlatamadım yaa :smiley:

evet onlar.önde alt ve üstümde onları yataklayan rulmanlar var.Onlarda boşluk varsa yapabilir.

yavuz-çelikel' Alıntı:
evet onlar.önde alt ve üstümde onları yataklayan rulmanlar var.Onlarda boşluk varsa yapabilir.

Araba krikodayken lastikleri ileri geri sallayınca oynuyordu, yeni değiştirdim onları. Benim arka frenler sorunlu sanırım... Biryerde bişey var ama çözecek usta gerekli. İstanbulda olsam iyi olurdur aslında ama...

arkaların ayarında problem vardır yada arka pistonun biri sıkışmıştır çalışmıyordur. onlara bakın.

yavuz-çelikel' Alıntı:
arkaların ayarında problem vardır yada arka pistonun biri sıkışmıştır çalışmıyordur. onlara bakın.

Abi hepsi sıfırlandı muayeneye girmeden önce. Ben anlamadım bu işten birşey :-\

macir_ertan' Alıntı:
Hepsi birtarafa arkadaşlar benim Defnder90'ın arka frenlerinin diskli olduğunu aldıktan 2 gün sonra farkettim :smiley: bambaşka be...

Piyango çıkmış sana

yavuz-çelikel' Alıntı:
bence değmez,söylediğim fiyatlar sıfır malzemelerin yaklaşık fiyatları.eninde sonunda 180' le giden bir araç değil.durur.

Problem sadece sürat değil. Araziye her girip çıktıktan sonra içine dolan çamurlardan sonra frenlere bir hal oluyor. Sök-temizle-tak adamı yoruyor bir süre sonra.
Sadece köy yollarında dolaşana, kampa gidene, stabilize yoldan daha kötüsüne girmeyene elzem değil tabii.

Dün itibari ile ben de arkaları diske çevirdim.
Ahmet Ergun'un taryback yapmak için kestiği 130"ten çıkan diskleri alıp taktım.
Bu konuda yardımcı olan Hüsoff'a "special thanks" ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR