Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xano Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 194
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,175
Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

hakan bak gönüllülervarmış hadi gönüllü kaydı yapalım eğitimler için, ama sen bir ön bilgi ver istersen.

Etiketler

aliozanc' Alıntı:
hakan bak gönüllülervarmış hadi gönüllü kaydı yapalım eğitimler için, ama sen bir ön bilgi ver istersen.

Evet ön bilgi şart ;D Örneğin ben 34 yaşındayım ..Amerikan Futbol'undan Basketbol'a pek çok sporla uğraştım..Ama sonuçta yaşım pek genç sayılmaz ..Eğitimlerin içeriği nedir ? Kondüsyona dayalı birşeyler var ise kendimi kampa sokmak isterim hemen :smiley:

Saygılar

Cenk

Kondisyon gerektirecek iş dğil tam anlamıyla,tabiki sağlıklı olmak şart. Hakan sanırım bir kaçgün içerisinde bu konuya daha detaylı bilgi verecektir.

1- Cenk Sarıkaya
2- Orhan Bıyıklı
3- Berk Gemicioglu - Istanbul
4- Sina Ataman - Istanbul

Hep istedigim bir seydi, bu sefer kacirmam insallah. Bilinclenmemiz gereken bir konu zaten, bir de yardim edebilecek konuma gelirsek ne mutlu bize...

Listeyi kopyala yapistir yontemiyle devam ettirelim...

hayallah. bir kaç gün istanbuldan kaçalım dedik. fırsattan istifade listeye dökmüşsünüz işi.
tamam öyleyse yapalım eğitimi.

1- eğitimler yeşilköyde bulunan birlik tesislerinde olacak.
2- 2 haftasonu nu kapsayacak. üstüste veya bir hafta aryla yapabiliriz. ( toplamda 4 gün )
3- katılımcılarda herhangi bir şart aramıyoruz. kadın, erkek, yaşlı, genç farketmez.
4- temel bazda afet bilinci ile arama kurtarma eğitimleri kapsayacak
5- yangın, ilk yardım eğitimlerinide kapsayacak fakat öğreti olarak değil bilgi mahiyetinde.

istanbula dönünce etraflıca yazarım artık. bayramdan sonrası içinde tarih tayin ederiz..

arkadaşlar merhaba
benide eklerseniz sevinirim
bilgisayar kullanımından anlamamda

selahattin doğan
kazım doğan

1- Cenk Sarıkaya
2- Orhan Bıyıklı
3- Berk Gemicioğlu
4- Sina Ataman
5- Selahattin Doğan
6- Kazım Doğan
7
8
9
10
11
12
13
14
15

son 9 kisi :smiley:

1- Cenk Sarıkaya
2- Orhan Bıyıklı
3- Berk Gemicioğlu
4- Sina Ataman
5- Selahattin Doğan
6- Kazım Doğan
7- Birol Özdal
8
9
10
11
12
13
14
15

Eğitime katkı olsun..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR