Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xano Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 194
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,207
Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

Aşkolsun...Hangi burnu büyüklüğümüzü gördün, ..Hadi bilen bilirde seni-bizi...Bilmeyenler ciddiye alırsa ayıp olmasın...Saygılar.
Not: Madalya felan lazımsa....Ayarlarız sana da..sen de madalyalı olursun, böyle ce bu engelinde ortadan kalkar... ;)... :-*

Etiketler

mert74' Alıntı:
Aşkolsun...Hangi burnu büyüklüğümüzü gördün, ..Hadi bilen bilirde seni-bizi...Bilmeyenler ciddiye alırsa ayıp olmasın...Saygılar.
Not: Madalya felan lazımsa....Ayarlarız sana da..sen de madalyalı olursun, böyle ce bu engelinde ortadan kalkar... ;)... :-*

abi sorma çok piss tongaya düşmüşüm zaten rezillik bu arada botta çok yakışıklı çıkmışın kemal abi heheheh rezil olduk amanin idare edelim artık hakan abinin face de gördüm hakan abi söyleyince dedim can sen bukadar sazan diğildin ne oldu sana ama heheh abi k.bakma yaaa hehehe

Teşekkürler Can,

Sen kusura bakma,ben Turuncu giysili kardeşlere atıfta bulunmak istemiştim,ama oltaya sen takılınca ses etmedim..:smiley:
sevgilerimle
İyi seneler

c@n' Alıntı:
abi sorma çok piss tongaya düşmüşüm zaten rezillik bu arada botta çok yakışıklı çıkmışın kemal abi heheheh rezil olduk amanin idare edelim artık hakan abinin face de gördüm hakan abi söyleyince dedim can sen bukadar sazan diğildin ne oldu sana ama heheh abi k.bakma yaaa hehehe

KEMALS42' Alıntı:
haaa..
sağol kardeş,

sayende iyi bir şey daha öğrenmiş oldum..o fosforlu giysili arkadaşlardan oldum olası korkmuşumdur.bende katılmak isterdim ama yüzme bilmem ki, onların hepsi yüzmede bilirmiş,hele Hakan Bulu kardeş madalyalı falan yüzücüymüş,onun için hiç haz edemedim...Hepsinin biraz buırnu büyük gibi..eğitime katıldıysan sende fark etmişsindir,hee..

saygılar olsun

way demek hakan madalyalı yüzücü hee öğrendiğim oldu :smiley:

KEMALS42' Alıntı:
Teşekkürler Can,

Sen kusura bakma,ben Turuncu giysili kardeşlere atıfta bulunmak istemiştim,ama oltaya sen takılınca ses etmedim..:smiley:
sevgilerimle
İyi seneler

abi istanbul oltası görünmüyor öle geçerken takıldı hehehe

Sevgili Birol,

Vallahi benimki latifeydi.. sakın ola alınayım falan demeyin. sizlerin bendeki yeri her zaman ayrı ve baki.. Sizler varken bizlere madalya yakışmaz..Allah sizleri eksik etmesin,ama muhtaçta etmesin..
saygılar ve sevgilerimle tüm camianızın yeni yılını kutlarım.

mert74' Alıntı:

Aşkolsun Yangın Ünal,

Senin söylediğin şimdi Hakan a hakaret sayılır..Adam madalyalı branş yüzücüsü,ama arkadaşımız çokda iyi diş çeker,bademcik alır,vs.vs..anlayacağın çok iyide bir sağlıkçıdır.Gerçi sen benden çok daha iyi tanıyorsundur zaten.seninde yeni yılını şimdiden kutluyorum..

ulusotomotiv' Alıntı:
way demek hakan madalyalı yüzücü hee öğrendiğim oldu :smiley:

eywallah sağolasın bende senin ve ailenin yeni yılını kutlarım kazasız belasız güzel bir yeni yıl ilerim hepimize :smiley:)

yani ne diyim sana şimdi.
kemal abim benim.
bu haftasonu av yoktu anlaşılan sende balığa çıkayım bari dedin sanırım.

hepinizin yeni yılı sağlık ve mutluluk içerisinde geçmesi dileğiyle nice yeni senelere hepbirlikte olamayı umudediyorum.

bu arada madalyam kurbağalama stilinde. ;D ;D ;D ;D

narses' Alıntı:
slmlar eğitimler ne durumda acaba??

etkiliklere nasıl katılabilirz?? ;)

selam.
eğitimler kurum bazında açılmakta. yakın tarihlerde planlanmış bir eğitim yok. bireysel olarak gönüllü katılımcıların müdürlüğümüze gelip dilekçe ile müracaatları gerekmekte. açılacak kurs dönemleri gönüllülerimize telefonla geri dönülerek bildirilmektedir. buradan kurs açıldığı zamanlarda duyurusunu yapıyorum.

Eyvallah ağabey...Dediğim gibi ben zaten biliyorum ne demek istediğini...Tanımayanlar yanlış anlar diye şeyetmiştim...
2010 un sana ve ailene bol miktarda sevgi ve mutluluk getirmesi dileğiyle....

KEMALS42' Alıntı:
Sevgili Birol,

Vallahi benimki latifeydi.. sakın ola alınayım falan demeyin. sizlerin bendeki yeri her zaman ayrı ve baki.. Sizler varken bizlere madalya yakışmaz..Allah sizleri eksik etmesin,ama muhtaçta etmesin..
saygılar ve sevgilerimle tüm camianızın yeni yılını kutlarım.

işin özüne bakarsan hakan en azından bilgimiz dahilinde araç ekipmanlarını kullanma adına birkaçımız bir araya gelip bunları hiç kullanmamış insanlara bilgi vermek lazım gibime geliyo serkanıda alalım yanımıza oturup bir konuşalım bu ara gene winç ve bilumum alete elini parmağını kaptıranlar var hatta düğüm nasıl atılacağını bilmeyen arkadaşlarımız var sen ben serkan ve birol yapalım bu konuda bir calışma

kesinlikle yapmak lazım. birara klüpte konuşalım. gündeme gelsin. aslında bu konuda sanayi eşrafını kesinlikle değerlendirmek lazım. eli işe yatkın bu grup olası olaylarda en kalifiye ekiplerdir.

ulusotomotiv' Alıntı:
işin özüne bakarsan hakan en azından bilgimiz dahilinde araç ekipmanlarını kullanma adına birkaçımız bir araya gelip bunları hiç kullanmamış insanlara bilgi vermek lazım gibime geliyo serkanıda alalım yanımıza oturup bir konuşalım bu ara gene winç ve bilumum alete elini parmağını kaptıranlar var hatta düğüm nasıl atılacağını bilmeyen arkadaşlarımız var sen ben serkan ve birol yapalım bu konuda bir calışma

aslında bu fikre bu hafta sonu katıldığım gezide karar verdim hakan ordaki bir arkadaşımızla tartışırken farkettimki bilen biliyoda herşeyi açil durumlarda herkesin eli ayağı karışıyo üstünede yardımcı olmadığımız konularda yada bilgilendirmediğimiz konularda haksızlık yapmış oluyoruz insanlara ve d ediğin gibi d aha detaylı konualım bunu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR