Adana Karataş ve Batık Gemi Sahilinde Bayram Tatili Kaçamağı ve Kamplı Dalış

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ZEUSSSS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,706
Ynt: Adana Karataş ve Batık Gemi Sahilinde Bayram Tatili Kaçamağı ve Kamplı Dalış

dopamin' Alıntı:
Selçuk kardeş rastgele birazda bize gönder bu benim oltaya hafta sonu takılan sadece 250 gr ağırlığında 1 adet tatlısu levreği ceza kesecem oltalara

[attachment=1]

ömer abi sen iste yeter kendi ellerime takarım oltalara :smiley: bu arada manzara çok güzel....

Etiketler
Ynt: Adana Karataş ve Batık Gemi Sahilinde Bayram Tatili Kaçamağı ve Kamplı Dalış

dopamin' Alıntı:
Selçuk kardeş rastgele birazda bize gönder bu benim oltaya hafta sonu takılan sadece 250 gr ağırlığında 1 adet tatlısu levreği ceza kesecem oltalara

[attachment=1]

Manzara gerçekten güzel

Geyik barajına benzettim.

Bu arada tatlısu levreğinin 1 - 2 kilo olanlarının eti harikadır. Bol yağda mükemmel oluyor

ZEUSSSS' Alıntı:
ömer abi sen iste yeter kendi ellerime takarım oltalara :smiley: bu arada manzara çok güzel....

Selçuk merhaba içten sözlerin yeter dalarken aman dikkat bizimki biraz tembel işi oltayı atar bekleriz ya nasip o resmi çektiğimde hava -2 derece idi yerler 1 cm buz işte o manzara var,ya o bizi müptela eden

Ankara kurtboğazı gündoğarken

[attachment=1][attachment=2]

380455 263890820325389 100001134196554 788930 1224384924 n

381263 263890893658715 100001134196554 788933 1772137841 n

whiteagle' Alıntı:
Manzara gerçekten güzel

Geyik barajına benzettim.

Bu arada tatlısu levreğinin 1 - 2 kilo olanlarının eti harikadır. Bol yağda mükemmel oluyor

Merhaba aynen dediğiniz gibi ilhan bey heleki mısır ununuz karadeniz,den gelmişse

.....bikaç kamp fotografı :smiley:[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC07342

DSC07347

DSC07346

DSC07348

DSC07350

:smiley:

Paylaşım için teşekkürler.

Konu başlığını kendi kafama göre modifiye ediverdim.
Nerede kamp attığınıza dair bilgi bulamayınca.
;D

Ahh Selçuk ahh.

TezzMertek' Alıntı:
:smiley:

Paylaşım için teşekkürler.

Konu başlığını kendi kafama göre modifiye ediverdim.
Nerede kamp attığınıza dair bilgi bulamayınca.
;D

Ahh Selçuk ahh.

murat abi çok hoş olmuş eline saglık ;D ;D;D ;D 2 farklı yerde kamp attık Adana karataş eski fenerin altı ve batık gemi sahili ;D ;D ;Ddiğer fotolarıda ilk fırsatta yüklicem :smiley:

Muhtşem kareler için çok teşekkürler.Gerçekten soğuk iş gününde iyi oldu bu görüntüler.Adana'ya sevgiler.

Birşey sormak istiyorum,kampçılığı bilenlere. Bu tür denize yakın lokasyonlarda kurulan çadırlarda rüzgarı da göze alarak çadır kurulumlarında özel bir önlem alınıyor mu? Fazladan yere bağlama veya araba arkasına gizleme veya çalı dibine geçmeme gibi vs... Ne dersiniz?

lonelytent' Alıntı:
Muhtşem kareler için çok teşekkürler.Gerçekten soğuk iş gününde iyi oldu bu görüntüler.Adana'ya sevgiler.

Birşey sormak istiyorum,kampçılığı bilenlere. Bu tür denize yakın lokasyonlarda kurulan çadırlarda rüzgarı da göze alarak çadır kurulumlarında özel bir önlem alınıyor mu? Fazladan yere bağlama veya araba arkasına gizleme veya çalı dibine geçmeme gibi vs... Ne dersiniz?

kamp planı yaptıgım zaman herzaman rüzgar yön ve şiddetine meteorolojiden bakıyorum dalışla ugrastıgım için genelde hergün baktıgım oluyor :smiley: rüzgar yönüne göre kuruyorum çadırımı her iki kampta rüzgar şiddeti 2-4 poyraz esiyor idi açık alana kursam da sıkıntı çıkaracak düzeyde rüzgar yoktu..araçla rüzgar kesilebilir yada rüzgar yönüne göre rüzgar almayan bi bölge seçilebilir amatörce tecrübelerim.

......................... karataş kamplarından bikaç kare[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC03114

DSC03112

DSC03119

DSC03124

DSC03174

.......................[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC03149

DSC03150

DSC03151

DSC03152

DSC03153

balıkçılarla muhabbet süper oluyor :smiley:[attachment=5][attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

DSC03156

DSC03160

DSC03161

DSC03162

DSC03172

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR