4 Aile 3 Çocuk 4 Defender Yalova Yaylaları Kampı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dturan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,218
Ynt: 4 Aile 3 Çocuk 4 Defender Yalova Yaylaları Kampı

mrdnmz' Alıntı:
4ncü defender son gün geldi. Aslında en başında gelmesi gerekirken bayram dolayısı ile gecikmeli geldi. Hep beraber kapılı çınar ve çevresini gezdikten sonra Başlangıç noktamız olan Değirmendere ye geri döndük.

Delmece den dönerken oynamalık bir yer bulunca affetmedik tabi :smiley::smiley:

Birazdan bu geziden aklımda kalanlar...

4'ncü ve gec gelen defender sahibi olarak buraya da gec geldiğimi fark ettim. Ben de bir sorun var galiba arkadaşlar :smiley:
keşke beklemek yerine gelseydim neyse bu seferlik böyle oldu ama bir sonraki farklı olur.

Emre ve Deryayı uzun zamandır tanırım size onlar hakkında tek birşey söyliyeceğim yaptığınız geziden ve gecirdiğiniz günlerden keyif almak istiyorsanız doğru adamların yanındasınız demektir.zaten yaşadıklarınıda görüyorsunuz. şimdilik cocuğumuz yok ama eşim ve ben bu iki aile ile birlikteyken yaşadıklarımızı ve aldığımız keyifi siz anlatmaya kalksam roman yazarım her halde.neyse elinize, kolunuza, emeğinize sağlık her zamanki gibi çok güzel olmuş. ucundan azcıkda olsa katkım olduysa ne mutlu bana....

Etiketler

tafa4196' Alıntı:
mrdnmz' Alıntı:
4ncü defender son gün geldi. Aslında en başında gelmesi gerekirken bayram dolayısı ile gecikmeli geldi. Hep beraber kapılı çınar ve çevresini gezdikten sonra Başlangıç noktamız olan Değirmendere ye geri döndük.

Delmece den dönerken oynamalık bir yer bulunca affetmedik tabi :smiley::smiley:

Birazdan bu geziden aklımda kalanlar...

4'ncü ve gec gelen defender sahibi olarak buraya da gec geldiğimi fark ettim. Ben de bir sorun var galiba arkadaşlar :smiley:
keşke beklemek yerine gelseydim neyse bu seferlik böyle oldu ama bir sonraki farklı olur.

Emre ve Deryayı uzun zamandır tanırım size onlar hakkında tek birşey söyliyeceğim yaptığınız geziden ve gecirdiğiniz günlerden keyif almak istiyorsanız doğru adamların yanındasınız demektir.zaten yaşadıklarınıda görüyorsunuz. şimdilik cocuğumuz yok ama eşim ve ben bu iki aile ile birlikteyken yaşadıklarımızı ve aldığımız keyifi siz anlatmaya kalksam roman yazarım her halde.neyse elinize, kolunuza, emeğinize sağlık her zamanki gibi çok güzel olmuş. ucundan azcıkda olsa katkım olduysa ne mutlu bana....

Kardeş bu Defender sevdasını seneler önce ilk senin series ile tattık biliyorsun. Sonrasında eşimin kankası :smiley: hayat arkadaşınla tanıştık. Bizim doğru insan olmamız sizin gibi dostlarımızın olmasındandır.
Iyi ki varsınız, iyiki dostumuz arkadaşımız oldunuz. Daha nice kamplarda gezilerde uzun yıllar beraber oluruz umarım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

0073ec9c7af4f7ebc5093292dffea15e.jpg
dturan' Alıntı:
Bizim doğru insan olmamız sizin gibi dostlarımızın olmasındandır.

Nokta...

Sevgili Derya arabamız defender değil ama 3 yaşında kampa bayılan oğlumuz var. Keşke haberimiz olsa idi bizde gelirdik :smiley:
Haber lütfen.
Kendim için istiyorsam namerdim :smiley:

Nefis bir gezi ve kamp olmuş.

Burak

Image

hopp önce ben yazıldım hem bende bi kız var 1 yaşında karadeniz turunu yedi bitirdi batumdan zor çıktı,şimdi 3 e girecek tam kamp yayla çocuğu,discoda hazır zaten mangal geçmişimiz malum :smiley:

en kısa zamanda 2 defender 2 disco

bak başlık bile hazır...

FullSizeRender

BOBO' Alıntı:
Sevgili Derya arabamız defender değil ama 3 yaşında kampa bayılan oğlumuz var. Keşke haberimiz olsa idi bizde gelirdik :smiley:
Haber lütfen.
Kendim için istiyorsam namerdim :smiley:

Nefis bir gezi ve kamp olmuş.

Burak

Burak abi,

Galiba bir dahaki geziyi bitirdikten sonra değil planlarken paylaşmamız daha güzel olacak. :D

Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

1,5 yaşındaki oğlum biraz daha büyüdüğünde peşinize takılabilmek hayaliyle okuyorum bütün gezi paylaşımlarınızı... kendime örnek aldığım bir grupsunuz... keyfiniz daim olsun...

Kış kampını planlamaya başlayalım o zaman.

Fakst ben bugün görev gereği yurt dışına çıkıyorum ve en erken 1 ay sonra dönebilirim.

Sömestir e denk getirip bu sefer Derya ları bu tarafa çekme planım var ama bakalım ne olacak :smiley:

En kötü yılbaşını kampta geçirelim ne dersiniz?

KIş kampını konuşmaya başlamadan önce videolardan kırpabildiğim bir kaç foto daha ekleyeyim.

ilk foto dipsiz göl. her ne kadar dipsiz göl deseler de ben dibini gördüm. :D ama bana inanmadılar :D etrafında tatili frsat bilip balık tutmaya gelen insanlar vardı ama tutanı nı göremedik maalesef.

Dere

Dere2

Dere3

Dere4

Ekli dosyalar

• dipsiz göl.jpg
    dipsiz göl.jpg
    134.6 KB · Görüntüleme: 157

Akşam oldumu ateşin başında çocukların keyfi yerinde. Benim oğlan zaten ocakbaşı gibi ateşin en başında. :D

Ocakba1

Sosyal

Sosyal1

Sosyal2

Ekli dosyalar

• ocakbaşı.jpg
    ocakbaşı.jpg
    69.8 KB · Görüntüleme: 167

İkinci kamp mekanımız dan bir kaç kare. Sabah ta olsa o ateş yanacak arkadaş. :smiley:

Yenign

Bao

Sabah manzaras

Ate yanacak

Ekli dosyalar

• sabah ateş.jpg
    sabah ateş.jpg
    191.3 KB · Görüntüleme: 194

Biraz yol halleri var. Çocukların bu yolculuklarda telsiz kullanmayı öğrenmesi bile çok farklı bir deneyim. Onlar istemeden de olsa telsizin ne kadar önemli bir haberleşme aracı olduğunun farkına vardılar. Telefonun çekmediği yerde telsizle nasıl konuşabildiğimizi biraz da olsa anlatmaya çalıştık ama onlar oyun derdindeydiler. ;D

Arabahalleri1

Delmece

Karavan

Led

Ekli dosyalar

• arabahalleri.jpg
    arabahalleri.jpg
    70.4 KB · Görüntüleme: 121

Yol Üstünde gördüğümüz çamurlu parkuruda kaçırmadan geçmedik. Sırasıyla Emre AT Orhan Abi MT ben de ekstrem ile girdim. 3. müzde sıkıntısız geçip keyifli dakikalar geçirdik.

Arazi

Arazi1

Orhan abi arazi

Arazi3

Arazi2

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR