2 Kanyon, 2 Şelale 4 gün

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan meseregan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 116
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,608
meseregan' Alıntı:
Arkadaşlar kesinlikle görülmesi gereken bir yer burası haklısınız.Şimdiden ikinci seyahati planladım haziranda orada olmayı planlıyorum Allah nasip ederse. KMZ dosyalarını isteyene gönderebilirim.

Bende isterim uygun bir zamanınızda yollarsanız sevinirim.

Etiketler
binkere gittiğim yerler ama bikere bu güzellikleri görmedim :( şimdi gerçekten çok üzüldüm.. tebrikler eğlencenizi bize yansıttığınız içinde teşekkürler...

İste size KMZ dosyaları

Ekli dosyalar

• Aksıfat Kanyonu (Kaynağa Kadar ).kmz
    58.7 KB · Görüntüleme: 178

Ynt: 2 Kanyon, 2 Şelale 4 gün

pneuma' Alıntı:
Izlerken bir çok his vardı ama yorgunluk hissi yoktu. ;) Paylaşım icin cok tesekkur ederiz.

Yorulduğumuzu eve gelip aynı akşam yatağa uzanınca farkettik :smiley:
Arkadaşlar cidden doğu akdenizin doğal güzellik olarak en iddali rotalrından, hatta bence en güzel rotası. Mutlaka gidilip görülmesi gereken yerler.

murat bey harika bir gezi ve paylaşım,çok teşekkürler,sanırım trabzon da yaşıyorsunuz,bende trabzondayım,eğer buralarda böyle bir macera planlanırsa ben de katılmak isterim,müsait olursa tanışalım,ben araklı devlet hastanesinde doktorum,yolun düşerse beklerim

Murat Bey, teşekkürederim, Trabzonluyum fakat Adana da yaşıyorum. Yazın kısmetse otaraflara geleceğim. Bu yaz için Sinop da yeni keşfedilen şelaleler ile ilgili bir plan yaptık ama henüz hiç bir detay belli değil hala üzerinde çalışıyoruz. Sizi haberdar ederim.
Adana'ya yolunuz düşerse beklerim.
Saygılar.
Murat YAZGI

Ynt: 2 Kanyon, 2 Şelale 4 Gün

mükemmel fotolardı. hepsine 3-4 defa baktım.
ben de adana da yaşıyorum bu ayın sonuna doğru gitmek istiyorum yalnız aracım yok.
anlattığına göre kolay rotalar, araçsız da gidilebilir yerler degil mi?

Ynt: 2 Kanyon, 2 Şelale 4 Gün

Maalesef Mustafa araç ile gitmek ne kadar kolaysa araçsız gitmek de o kadar zor. neredeyse imkansız. Dağların başında yerler hepsi.
Bende de araç yok şu sıralar. Büyük sıkıntı :(
Olsaydı aracım giderdik beraber.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR