Arama sonuçlarınız

1. sinaa

Tarımcılar Aranıyor

Merhaba sevgili Gezenbilir ailesi; Yüksek lisans bitirme tezim için gerçekten yardımınıza ihtiyacım var! Ticari olarak tarım ile uğraşan ve bu yazıyı gören kişiler 10-15 dakikada ayırıp aşağıdaki anketi doldurursa ne kadar yardımınız dokunacağını anlatamam. Veya ekstra bir kişiye bile olsa...

2. sinaa

Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır

Ynt: Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır teşekkür ederim et dostum et :)
  3. sinaa

Ynt: Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır Tesekkurler Bekir abi :)

4. sinaa

Ynt: Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır Tesekkur ederim
  5. sinaa

Ynt: Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır Amortisorler maksimum stabilite saglayan DOETSCH 8000'dir. Ayrica aracin orjinal alt kollari, on tamponu, orjinal amortisorleri, orjinal teybi, orjinal calisan termostati, yeni poliuretan direksiyon sistemi burclari ve yazlik 29"...

6. sinaa

Ynt: Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır Yalandan Off-Road araci degildir http://www.youtube.com/watch?v=qj1jr4ErTW0&sns=em http://www.youtube.com/watch?v=qj1jr4ErTW0&sns=em

7. sinaa

Ynt: Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır Fotograflari tekrar koydum:
  8. sinaa

Ynt: Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır Tesekkur ederim, ilk mesajin altinda link harici de fotograflar vardi onlar da mi gorunmuyor acaba?
  9. sinaa

Tüm Araçlar için Şnorkel

Ynt: Tüm Araçlar için Şnorkel Yaklasik 1 yildir kullaniyorum, kaput seviyesi su gecisi yapigim oldu hic problem yok. Baglanti noktalarini silikonla desteklemistim montaj sirasinda. Bu uygun fiyatli firsat icin tesekkurler tekrardan :)

10. sinaa

Ynt: Offroad Donanımlı 97 Crand Cherokee (ZJ) 33" takmaya hazır Temmuz vergisi odenmistir ve 482 TL'dir.

11. sinaa

2,5 yıldır kullandığım ve her bir parçasını bilinçli olarak yavaş yavaş, offroad ihtiyaçları doğrultusunda aldığım 1997 model Grand Cherokee'mi yeni bir proje için satma kararı aldım. Standart özelliklerini zaten biliyoruz; Offroad için ekstralar şunlar: 4" Yükseltme kiti, 33" lastik direkt...
  12. sinaa

" Jeep CJ-5 1979 Model Sıfırdan Revizyon(İstanbul) "

Ynt: " Jeep CJ-5 1979 Model Sıfırdan Revizyon(İstanbul) " Hayırdır Melih niye tekrar komple boyaya giriyor ki? :/

13. sinaa

Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler) Mutlu haber; araç bulunmuş ve sahibine ulaşmış sanırım bu arada, konu kapanabilir :)
  14. sinaa

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster koca koca adamlar saçma saçma birbirine laf sokuyor ya bi dışardan bakar mısınız kendinize? oldu olacak bir de liste oluşturalım yaramazlık yapanlar diye... Ne bilgisi, ne ciddiyeti, ne de fikir verir hali kaldı konunun..
  15. sinaa

Satılık 235/70/16 BFGoodrich AT lastik 4 adet (Takas imkanı)

Ynt: Satılık 235/70/16 BFGoodrich AT lastik 4 adet (Takas imkanı) Ooo Mithatcan nerelerdesin sen ya, lastikler duruyor da ZJ'de yazın kullanıyorum o yüzden vazgeçtim :)

16. sinaa

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası tek kelimeyle mükemmel. series ve defenderları zaten beğenirim ama artık sanırım sadece bunu beğeneceğim :D :D arazide bir gün karşılaşmak dileğiyle :)
  17. sinaa

Komple yada parça parça 98 XJ cherokee parçaları.

Ynt: Komple yada parça parça 98 XJ cherokee parçaları. Bayram abi ön akslar ne durumda? Mafsallı mı? Mafsalın durumu çok önemli değil büyük ihtimal değiştireceğim zaten... Bir de satılmamış olması lazım tabi :) Ve fiyatına da ihtiyacım var :)
  18. sinaa

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster bence o kadar saçma değil, gözünün üstünde kaşın var olayına bağlamasın yine; kanallarda kayarken hayrı görülür o korumanın bence :) daha enteresanı videoda traction control mü artık ne varsa onun sayesinde ilerlemesi o kütüklerin üzerinde

19. sinaa

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster bence kendi klasmanında offroad bakımından belli alanlarda baya başarılı geldi bana son videolardan da sonra. artikulasyon konusu gerçekten çok kötü, bunu elektronik sistemlerle amorti ediyorlar ama bazı yerde yetmez, artikulasyon önemli bir faktör ama onun dışında fiyat...
  20. sinaa

Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km gülsem mi ağlasam mı bilemedim şu son haberlere; geçmiş olsun, trajikomik bir hikayet olmuş :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri