Satılık 235/70/16 BFGoodrich AT lastik 4 adet (Takas imkanı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinaa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,824
Ynt: Satılık 235/70/16 BFGoodrich AT lastik 4 adet (Takas imkanı)

BFG A/T için bunları söylüyorsanız siz kesinlikle M/T kullanmayın diyorum...
Sadece neden lastikte kusur aranıyorki pilotajda çok önemli sonuçta kartalkaya gizli buzlanma olabilir o an buza denk gelmiş ve kaymış olabilirsiniz..

Etiketler

8 dereceydi ısı. buz mümkün değil, yağmur yağıyordu.yerde birikmiş lokal toz veya çamur mümkün olabilir. pilotajın önemi tartışılmaz ama yanal kayan ön lastiklerin pilotajla çok ilgisi yok. sonuçta dönüyorsunuz virajı işte. apexi kaçırıp aynı hızla gidip son anda direksiyonu çevirmiyorum. bir kaç senedir de araç kullanıyorum. ;)

Sonuçta desen olarak asfalt lastiği değiller, bunu göz önünde bulundurmak lazım, bir asfalt performans / kış lastiği dediğiniz şekilde kaysa, kabul edilemeyebilir (yolda kir / çamur vs olmadığını varsayarak).. Bu arada lastikler ses olarak oldukça makul seviyedeler bence, diğer markaları bilmiyorum ama ben MTlerden sonra "sessiz" olarak bile nitelendiriyorum :smiley:

Goodrich ten sonra başka sıradan desenlere geçen varmı? varsa sonuç nasıl oluyor?

KLL' Alıntı:
Goodrich ten sonra başka sıradan desenlere geçen varmı? varsa sonuç nasıl oluyor?

Ben tam anlayamadım soruyu, sıradan / normal asfalt lastiğinden mi bahsediyorsunuz yoksa sıradan MT desenlerden mi? Bir de arazide mi şehirde mi nasıl bir sonuç olduğunu merak ediyorsunuz?

yine AT desen. mesela Dueler AT ? ses ve yumuşak zeminde çekiş gibi.

Aradığınız cevaplar burada

http://www.offroaders.com/tech/AT-MT-Tires/BFG-All-Terrain-TA-KO.htm

Sol tarafta kıyaslayabileceğiniz diğer lastikler de var.

link çok güzelmiş. teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri