Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 187,049
Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

EVOLUTİON' Alıntı:
Kopenhag alarmda.....:D şimdi tam anlamıyla macera oldu....:smiley: Şaka biyana geçmiş olsun...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25249127/
;D ;D ;D :D :D :D
http://haber.gazetevatan.com/danimarkada-izmir-plakali-arac-alarmi/399008/30/Dunya

Etiketler

zafer üstad gelince ne diyecek bakalım bu işe... :D :D

bomba gibi bi gezi hikayem ver dese boşa gitmez hani.... ;D

http://haber.mynet.com/kopenhagda-izmir-plakali-arac-alarmi-591331-dunya/

Zafer Bey, öncelikle çok geçmiş olsun. Niye böyle bir ayrışma oldu anlamış değilim. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde yaşayan milyonlarca vatandaşımız yok sayılarak, dahası 11 Eylül mağduru bir millet olarak bizden saldırı beklemeleri ilginç. İnşallah çok tatsız olaylar yaşamamışsınızdır. Selamlar

Yolunuz açık olsun.

Çok geçmiş olsun Zafer Bey.

Gelince analatacaklarınıza bunlar da eklenmiş olacak...

Tekrar geçmiş olsun.

Zafer bey;

Maceralarınızın her ikisinide bu gün farkettim. (Önce gazetedekini sonra da büyük bir şans eseri burayı). Ve doğal sonu olarak bir solukta bitirdim. Önceleri sadece bir soru işareti olan "hadi yay buda mı olur?" cümlesi "haydee şansa bak"a dönüştü. Herşey bir yana bir çok insanın ve de benim kafamda olan bir şeyi, bir adım öne geçerek başarmış olduğunuz için öncelikli olarak sizi kutluyorum. Ve diyorumki ben ve buradaki herkez sizi büyük bir keyifle izliyor. Söylenebilecek çok şey yok gıpta ötesinde.....

Rıza

dünya küçük zafer bey .. siz mesaj yazmasanızda bakın bize ajanslar haber uçuruyo nerde olduğunuzu :D , inanın çok şasırdım haberi duyunca, bide demezmi danimarka polisi ismini gizli tuttuğu türk söförü diye bi gülesim geldi tabi bilmezler aylardır sizi takip ettiğimizi.. umarım herhangi bir sıkıntınız yoktur, sağlıcakla gelmeniz dileğiyle

büyük geçmiş olsun aman size bişey olmasın avrupanın göbeğinde nasıl bir polis teşkilatı bu adamın seceresi araç kaydı hemen sistemde görülür araç sahibine neden ulaşmayı düşünmemişler?

:smiley: evet artık avrupa çapında ününüz arttı,aracınızı satmak istediğiniz de burada değil ama Danimarka da tek diyebilirsiniz.

zafer abi geçmiş olsun yaa ben geç farkettm giremyordum nete uzun zamandır biyandan gülyorum bi yandan şaşıryorum.. yol maceralarını ve elbetteki seni bekliyoruz buralarda...

İzmir plakalı araç Kopenhag'dan İzmir'e sahibiyle birlikte döndü. Haftalardır internete girmiyordum olayın basına yansıdığını şimdi öğrendim. Bu olayı daha sonra detaylarıyla anlatırım. Adamlara hesap sormak niyetindeydim, ismimi, arabamı, plakamı basına verdiklerinden dolayı işledikleri suçu da eklerim artık. Seyahat 22 ülkeyi kapsadı ve ikibuçuk aya yakın sürdü. 24000km yol gittim. Daha öncekilerle kıyasladığımda türlü sebeplerden bu en zoruydu diyebilirim. Hepsini ayrı bir konu açıp anlatacağım. Güzel fotoğraflarım ilginç anılarım da var tabii. En acayibi zaten basına bile yansımış...İlgilendiğiniz, gezilerimi, konularımı takip ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sonbahar ve kış aylarında yarım kalan konuları tamamlar son gezininkini de açarım artık. Bu arada oralara gidecek çıkarsa detay soruları bana yöneltebilirler. Geçilen ülkeler: Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya, Rusya, Finlandiya, Norveç, İsveç, Danimarka, Almanya, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, İsviçre, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan. Selamlar...

Zafer bey hos geldınız .. anılarınız dınlemekten keyıf alacagız ...
Saygılar
Rıza

Hoşgeldiniz,

Gezginin başına gelebilecek belkide en talihsiz olayı yaşamışsınız, gülüp geçebilmekmi,lanet olsun ırkçı aşağılıklarmı demeli bilemiyorum.

Geçmiş olsun,anılarınızı bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR