Arama sonuçlarınız

1. FethiU

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Allah rahmet eylesin,ailesine sabırlar dilerim,çok üzgünüm.

2. FethiU

Bursa Nilüfer 1.kamp Karavan Festivali; 17-19 Mayıs 2014

Ynt: Bursa Nilüfer 1.kamp Karavan Festivali; 17-19 Mayıs 2014 Herkese merhaba,bizde karavan festivaline katılmak istiyoruz.Çekme karavanımız ve 4 kişi cuma öğleden sonra İstanbul'dan geleceğiz,elektirik alabilirsek daha iyi olur.Organizasyoda emeği geçenlere şimdiden teşekkür ederiz. Selamlar...
  3. FethiU

Afet Sonrasında Karavanımızı Kaybettik..

Ynt: Afet Sonrasında Karavanımızı Kaybettik.. Yaşar Abi, çok geçmiş olsun.Çok üzüldüm.İnşallah kolayca tamir ettirirsiniz.

4. FethiU

İlk Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler

Ynt: İlk Defa Karavan Alımına Dair Deneyimler Herkese selamlar; Bende 9 yıldan beri çekme karavan kullanıyorum.Her sene yaz tatillerimi ve fırsat buldukça yaz,kış haftasonları karavanla uzun yollarda kullanıyorum.Yurtiçi, yurtdışı. Karavanım hymer nova highline 2009 model. Genişliği:2.3 metre...
  5. FethiU

Yaz gelirken yeni yol rotamız

Ynt: Yaz Gelirken Yeni Yol Rotamız Yetim ailesine hayırlı yolculuklar,mutlu bir gezi dilerim. Gezi anılarınızı ve cekeceğiniz fotoları merakla bekliyorum.

6. FethiU

Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü'' Herkese merhabalar; Biz de ailecek poyrazlara geliyoruz.Fethi,Semiha,Egemen,Arda. Bir aksilik çıkmazsa c.tesi öğlende yola çıkacağız.

7. FethiU

GEZENBİLİR TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR

Ynt: GEZENBİLİR TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR Saim Bey,büyük geçmiş olsun.
  8. FethiU

Yetim'lerin Yol Hikayeleri

Ynt: Yetim'lerin Yol Hikayeleri Hoşgeldiniz!...
  9. FethiU

Çekme Karavanla Avrupa Gezisi İçin Rota Tavsiyeleriz..?

Ynt: Çekme Karavanla Avrupa Gezisi İçin Rota Tavsiyeleriz..? Mustafa Bey size ve ailenize iyi yolculuklar dilerim.Avrupa yollarında tecrübeli bir karavancı olduğunuzdan,bu yolculuğunuzda iyi ve rahat geçeceğinden eminim.Kazasız ,sorunsuz bir tatil dileğiyle... Venedik (Union Lido , Via...

10. FethiU

Çekme Karavanımın İlk Muaynesini Yaptırdım...!

Ynt: Çekme Karavanımın İlk Muaynesini Yaptırdım...! Mustafa Bey geçmiş olsun. Sınıfı geçmişsiniz.Yanlız henüz daha bitmedi.Sizi 20 gün sonra tekrar muayeneye çağaracaklar.Ben 6 yıldan beri 20 günde bir karavanımla muayeneye gidiyorum.Nasıl mı; Ben karavanımı yılda ortalama 20 gün...

11. FethiU

Çekme Karavanda Güneş Paneli Montajı

Paneliniz hayırlı olsun.Pratik,deliksiz,şık bir montaj olmuş.Dolum testi çok verimli olduğunu gösteriyor.Bende bitane taksam mı diye düşünüyorum.Bol güneşli iyigünlerde kullanmanız dileğiyle...
  12. FethiU

Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü'' devam

13. FethiU

Kamp Alanları Yada Doğal Park Alanlarına Ulaşımda Navigasyon Kullanımı..

Kullandığım bir yöntemi; navigasyona koordinat girerek istediğiniz yere gitme yöntemini sizlerle paylaşmak istedim.Hangi bölüme yazacağımı bilemedim.Bu bölüme yazdım.Yetkili arkadaşlar doğru bölüme alabilirler. Öncelikle gitmek istediğiniz yeri bilgisayarınızdan google maps i açarak...
  14. FethiU

Yeni Kamp Aracım ( Hymer Camp 51 )

Ynt: Yeni Kamp Aracım ( Hymer Camp 51 ) Ben de Hymer çekme karavan kullanıyorum. Aynı marka olduğu için yazdım. Bildiğim bir Hymer grubu yok.Yanlış anlaşılmasın lütfen.
  15. FethiU

Yeni Kamp Aracım ( Hymer Camp 51 )

Ynt: Yeni Kamp Aracım ( Hymer Camp 51 ) Levent Bey,karavanınız hayırlı olsun.Az önce öğrendim.Hymer ailesine hoşgeldiniz.Hymer'den memnun kalacağınıza eminim.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

16. FethiU

Çekme karavan için Thule Omnıstor Caravan Style 450 tente montajı

Ynt: Çekme karavan için Thule Omnıstor Caravan Style 450 tente montajı Mustafa Bey tentenizi iyigünlerde kullanın.Çok iyi görünüyor.Aynı tenteden benim karavanımda da var.Çok memnunum.
  17. FethiU

Çekme Karavanda Devrim Yapan Truma Mover'i İkiledik

Ynt: Çekme Karavanda Devrim Yapan Truma Mover'i İkiledik Başar arkadaşım; Truma mover karavan manevra sistemini ve Truma elektro gaz boiler su ısıtıcını iyigünlerde kullanmanı dilerim.Sistemler ile ilgili kullanım izlenimlerini payalaşmanı bekliyoruz.
  18. FethiU

Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü'' Pazar günü Poyrazlar'da geçirdiğimiz güneşli yazdan kalma bir gün, üç gün sonra bu muhtşem kar görüntülerini görünce şaşırmamak elde değil.Bol karlı şubat ayının arasındaki bir tek güneşli günü nasılda yakalamışız.Mustafa Bey,fotograflar için teşekkürler.

19. FethiU

Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü'' Poyrazlara ilk defa gittik.Harika bir yer,harika bir haftasonu.Eşim ve bana güzel bir haftasonu geçirttikleri için ev sahibi Mustafa Bey'in ikramlarına,emeklerine,kamp ateşi yakıp bizi ısıtan arkadaşlara,ateş başında kamp sandalyemize ısıtma...
  20. FethiU

Çekme Karavanına Mover Takan Arkadaşımız

Ynt: Çekme Karavanına Mover Takan Arkadaşımız Tekrar hepinize teşekkürler. İnşallah arızayı kısazamanda AL-KO ile çözeriz.Cumartesi öğleden sonra poyrazlara gelen arkadaşlarla görüşmek üzere hoşçakalın.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri