Arama sonuçlarınız

1. menecer

grand cherokee zj sol ayna camı

kendime almıştım ihtiyaç kalmadı. yanında bırde ayna rezistansı verebilirim, uygulanabilirmi deneme fırsatım olmadı. ihtiyacı olanlar degerlendirsin. cam cnc kesim açılı ve füme renktir cam fiyatı 30 tl rezistans fiyatı 15tl dir

2. menecer

Skyjacker Hydro 7000 amartisörler

elimde fazla olanları satıyım dedim, sizlere 150 tl den verebilirim. 532 264 07 47 ben zj de 3" yükseltme için bir takım kendime ayırıyorum kalanları satıyorum. kutuların üzerinde 3 farklı seri var h7016 h7018 h7023 amartisörlerin üzerindeyse h7051s (9 adet ) h7055s (3 adet ) chevy...
  3. menecer

97 zj grand cherokee 2sinden biri satılık

aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=84638.msg1084373#msg1084373

4. menecer

97 zj grand cherokee 2sinden biri satılık

ikiside avrupa versiyon. yeşil olanı 18şubatta trafığe çıktı. gumrukten alınma orjinal 136km de. koltuk ısıtması dahi çalışıyor. 4,5" yukseltme uyguladım. lpg hıc takılmadı. (sadece 2.7 wj ile takas ederım satmayı düşünmüyorum) Lacivert olanı temmuzdan berı kullanıyorum.(11bin km) uzulyolda...
  5. menecer

zj sol ayna camı lazım

elınde olan yada fıyat yer bılgısı olan varmı?

6. menecer

GS 600 GPS ve hız Kayıt Özellikli Araç İçi Güvenlik Kamerası

ihtiyacı olanlar bir göz atsın kendi gps siz kameramı aldıktan sonra bunlar geçti elime. yinede birini kendime ayırmak isteyebilirim http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-gs-600-gps-kayit-ozellikli-arac-ici-guvenlik-kamerasi-75273629/detay/ örnek video (video başkası...

7. menecer

AVM 29 freze dualmatik ve aks başları

elimde 2 çift dualmatik ve 1 çift aks lalesi var. ihtiyacı olanlara piyasa fiyatının çok altında bir fiyatla sunuyorum. dualmatıkler 300 tl akslar için bir fiyat henüz belirliyemedim. teklıflerınızı dırek yapabilirsiniz...
  8. menecer

wj ,3.1 lerde hangı sorunlar çıkıyor?

3.1 ler neden sabıkalıdır ne gibi sorunlar çıkartıyor? yada 3.1 sahibi olanlar nelere dikkat etmek zorundalar? Bilenlerden yardım beklıyorum. 3.1 tamır gormus motor yada henuz hıc tamır gormemıs motor arasında avantaj devantaj nedır?
  9. menecer

235x85x16 veya yakın ölçülerde lastik ,ayrıca 245 70 -75 l6 lastık lazım

acil değil hesaplı lastık bulursam almak ısterım 532 264 07 47

10. menecer

%30 performans aliminyum radyatör

radyatör hakkında bıraz araştırma yapınc bu tarz bılgıler cıkıyor. unıversal model olmalı gezenbilir aracılığıyla alan olursa %10 indirimli olur http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-30-performans-aliminyum-radyator-73071657/detay/ ALUMINUM RADIATOR 30% oem...

11. menecer

dual matık nissan patrol sıfır kutusunda

fotodakı dulmatıklerden 1 çifti içindir aks laleleri yine nissanın olmalı 29 freze sanırım. laleler dahil değildir 300tl http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-nissan-patrol-icin-dualmatik-dogalmatik-hub-72911545/detay/
  12. menecer

97zj ye amartisör veya kit arıyorum

yılbaşı geldi çattı. gümrükten aldığım henüz trafiğe çıkarmadığım aracı artık plakalama vakti geldi. amartisörlerini şuan kullandığım araca takmıştım (direllksiyon amartisörü dahil.) şimdi 2. aracıma manreo adventur tarzı bır amartisörmü alayım yoksa 1000dolara satılan 3.5 " kitlerdenmi alsam...

13. menecer

11 Aralık Pazar Günü Nikahıma Davetlisiniz

hatta mümkünse konvoy halinde
  14. menecer

245/70/16 kar lastiği 4 adet

Bİr ARkadaşta lastik varmış fazladan 245/70/16 general veya benzeri bir marka söylemişti lastıkleri gördüm temiz yamasızdı kendi kullandığım ölçüyle aynı ama istanbulda kar lstiğine pek gerek kalmaz diye düşünüyorum. isteyenlere aracı olabilirim veya tavsiyerinizi alabilirim. at lastikle takas...
  15. menecer

97zj için amartisör mü kitmi takmalı

Amartisör yenilemem lazım yanında direksiyon amartisörü ve denge koluda değişecek. uygun çıkma zj veya wj amartısorumu takmalı monreo gabriel filanmı takmalı yoksa yukseltme kıtıyle 1 taşla 2 kuşmu vurmalı? orjınal parçalarla yaklasık 800tl masraf cıkıyor. alternaıflerımde ne kadar tutar acaba ?

16. menecer

acil yardım sokakta kaldım,kumanda kapıyı açmıyor anahtarda açmıyor

İyi akşamlar arkadaşlar. ikumanda pilimi değiştireyim dedim ve değiştim araç başına gidip aracı açmak istedim ve tık yok. pilleri her turlu denedım eskı çalışan pilleride . sanırım kumanda sıfırlandı. anahtarla ilk kez acayım dedım ve anahtarların kapı kılıdınden farklı oldugunu gordum . şuan...
  17. menecer

bayrama 135bin km de nato subayından 97 jeep grand cherokee

bugun yeni bir cherokee aldım. profilimdekini veya bugun aldığımı satıcam. fiyat ikisi içinde aynıdır 19,500 profilimdeki tartarini lpg sistemlidir ve temmuz bandrolü ödenmiştir onuda geçen ay almıştım kullanmaya km si 108bin gorunmekteydi ama galerici 170binden 108bine düşürmüş bunu öğrendim...
  18. menecer

zj seffaf far camı nereden bulunur?

farlara mercekli xenon deniycem. seffaf far camı nereden bulunur bilen varmı?

19. menecer

97 zj grand cherokee günlüğüm

Bu konuyu cevap arayışından ziyade kendim ve referans alabilecek diğer kullanıcılar için açıyorum. Amacım hem aracımın notlarını tutabilmek hemde karşılastığım olumlu olumsuz olayları paylaşabilmek. Kısacası "görmemişin cherokesi olmuş,tutmuş günlük yapmış" olayıdır :) Gördüğüm 2,7 dizel bir...
  20. menecer

97 zj aldığım gün yolda kaldım ,yakıt almıyor

Aracıma bugun kavuştum ama daha evime giderken yolda kaldım. benzin ışığı yanıyordu ve çalıştırırken tekler gıbı oldu ama çalıştı lpg ile benzinciye kadar gittim. benzin aldım çalışmadı. dırek lpg ye gecırmeye calıştım olmadı. hava boğazından benzin damlattım çalıştı.kuruyunca yıne stop ettı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri