acil yardım sokakta kaldım,kumanda kapıyı açmıyor anahtarda açmıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan menecer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,490

menecer

Kamp II
Yer
İSTANBUL
İyi akşamlar arkadaşlar. ikumanda pilimi değiştireyim dedim ve değiştim araç başına gidip aracı açmak istedim ve tık yok.
pilleri her turlu denedım eskı çalışan pilleride .
sanırım kumanda sıfırlandı.
anahtarla ilk kez acayım dedım ve anahtarların kapı kılıdınden farklı oldugunu gordum .
şuan anahtarla aracı açamıyorum.
kumandayı nasıl tekrar devreye alabılrım?
yedek anahtar fılanda yok
araç 97 zj avrupa versıyon

Etiketler
Ynt: acil yardım sokakta kaldım,kumanda kapıyı açmıyor anahtarda açmıyor

anahtarların kapı kilidinden farklı olmaması lazım bendede 97 avrupa versiyonu var kumandanın pili bittiğinde kontak anahtarıyla açıyorum kapıyı. bagaj kapagında veya sag kapıda kilit vamı denedizmi anahtarı

ön cam fitlini kaldırın hanımların örgü yaptığı şişlerden yada benzer sert bir teli L şekline getirin camın kenarından fitili kaldırdığınız yerden içeriye sokun daha sonra sağa sola oynatarak yukarı doğru çekin kilit mekanizmasını açacaktır açıldıktan sonra aracı çalıştırın belki otomatikman anahtarı tanıyabilir bol sans ;)

kapıyı dışardan açmayı başardım ama buseferde ımbolızer devrede oldugu ıcın araç stop edıyor.
nasıl devre dışı bırakılır bılgısı olşan varmıdır?

kutup basını soktum fayda etmedı

menecer' Alıntı:
kapıyı dışardan açmayı başardım ama buseferde ımbolızer devrede oldugu ıcın araç stop edıyor.
nasıl devre dışı bırakılır bılgısı olşan varmıdır?

kutup basını soktum fayda etmedı

tam alp'lik soru ama ortalarda yok.
3-5 kere kontak açıp kapatma gibi basit bişeylerdi sanıyorum ama emin değilim

çok şükür hallettim,kumanda temas etmıyormuş,
yardımlarınzı için teşekkürler

murat067' Alıntı:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kilit mekanizmasını açacaktır açıldıktan sonra aracı çalıştırın belki otomatikman anahtarı tanıyabilir bol sans ;)

yardımınız için teşekkür ediyorum,
art nıyetlı bırı farketmeden bu mesajı silsek hırsıza yol göstermesek :D

hırsızlar için bu yöntem çok zahmetli merak etmeyin çok klasik bir yöntem şuan adamlar egzosttan işi götürüyolar desem yalan olur :D ;) ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR