Arama sonuçlarınız

1. centilmen

Akü Takviye Cihazı Tavsiyesi

Çok teşekkür ederim emek sarf edip araştırıp düşünmüş ve yazıya dökmüşsünüz. Sağolun

2. centilmen

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Sayın egeboncuk verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Karavanımda webasto starter aküme bağlı. Soğuk bir gecede çalıştığı durumda akü zayıflar ve marş basamaz ise (yıllar önce abantta başıma geldi) eğer solar panellerden beslenen 2*100 Amper lityum aküm var. Bunları bir takviye kablosu ile...
  3. centilmen

Karavan Elektrik Sistemleri Acdc, Solar Panel, Alternatör Şarjı

40 Amper 1 Kw akıllı invertörüm de var invertör çıkışı da işimi görebilir mi diye sesli düşünüyorum. Bilgisi tecrübesi olan arkadaşlarımın yorumları konuyu aydınlatmama imkan verecektir umarım

4. centilmen

Karavan Elektrik Sistemleri Acdc, Solar Panel, Alternatör Şarjı

Dostlar merhaba. Karavanımda webasto starter aküme bağlı. Soğuk bir gecede çalıştığı durumda akü zayıflar ve marş basamaz ise eğer solar panellerden beslenen 2*100 Amper lityum aküm var. Bunları bir takviye kablosu ile starter aküye aktarıp marş basmam hata mı olur ya da güneş panelinden...
  5. centilmen

İlginiz için teşekkürler. webasto vb nedenler ile Starter akümün bitmesi/ zayıflaması halinde Solar panelden nasıl yararlanabilirim /yararlanabilirmiyim olmalı idi sorum fark ettimki yeterince açık olmamış.

6. centilmen

Merhabalar eski bir akü şarzı solar panel powerbank yazınız üzerine size danışmak istedim. Hala buralardamısınız bilemiyorum çünki ben uzun süredir foruma girmemiştim neyse buradaysanız ve yol gösterebilirseniz mutlu olrum. Bir camperim var çatıda da mono kristal güneş panellerim güzel bir...

7. centilmen

Çekme Karavan Satan Arkadaş Var Mı?

Sizin istediğiniz boyutlarda değil ama bende 5,25 sıfır ayarında 4 kişilik ERBAA karavan var satılıktır.
  8. centilmen

Balkanlar 43 Gün (sofya-belgrad-bosna-dubrovnik-üsküp-selanik)

Güzel ve aynı rotayı gezmeyi düşünebilecekler için faydalı anlatımınz için teşekkürler. Devamını merakla bekliyor olacağız. Yenin seyehatinizin keyif içerisinde geçmesini dilerim.
  9. centilmen

25-27 Nisanda Bolu Abanttayız

Ynt: 25-27 Nisanda Bolu Abanttayız http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=102702.msg1325368;topicseen#msg1325368 O tarihlerde Ankara ve çevre illerden gelen karavan, ofroad vb guruplarından arkadaşların geleneksel hale gelen Kızılcahamam Işıkdağı kampı var tavsiye ederim. Odun bol gece ateş...

10. centilmen

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Bende uzun şase T5 var eşim daha önce böyle bir araç kullanmamasına rağmen çok rahatlıkla kullanabiliyor aracımızı. (önce kullanabilirmiyim diye biraz çekinmişti ama sonra binek araçtan daha kolay olduğuna karar verdi :) )

11. centilmen

Çeki Demiri Hakkında

Ynt: Çeki Demiri Hakkında Yeni uygulamanın nasıl olacağını merakla bekliyoruz umarım romörk çekenlerin yararına gelişmeler olur.
  12. centilmen

Akyaka Orman Kampı Açıldımı

Ynt: Akyaka Orman Kampı Açıldımı Telefonla öğrendiğime göre Karavan 40 Tl Çadır 35 Tl Öğrenci Çadır 30 Tl /Gün ücret uygulanacakmış.

13. centilmen

Kamp Gezimiz; Gökova Orman Kampı - Akyaka - Marmaris

Ynt: Kamp Gezimiz; Gökova Orman Kampı - Akyaka - Marmaris Kampı işletecek vakfın sorumlusu ile bugün telefonda görüştüm. Günlük karavan elektrik dahil 40 Tl Günlük çadır elektrik dahil 35 TL Çadır talebe indirimi ile günlük ücret 30 Tl fiyat uygulanacakmış.
  14. centilmen

Gökova Orman Kampı - Günübirlik çadırvan

Ynt: Gökova Orman Kampı - Günübirlik Çadırvan Haşmet bey başlığı yeni gördüm ve Aleykümselam diyorum. Kısmet ise Nisan sonu gibi kampta olmayı planlıyorum uğrarsanız yolunuz düşeserse eğer görüşebilmek dileği ile...
  15. centilmen

Akyaka Orman Kampı Açıldımı

Ynt: Akyaka Orman Kampı Açıldımı 13 Mart 2014 de Kalkandan İzmire geçerken uğradım içeride tadilat yapılıyordu ve bitmek üzereydi. 10 güne kadar açılacağını söylediler. Nisan27 gibi açılmış olur ise eğer kampta olmayı planlıyorum. Kampı son anda bir değişiklik olmaz ise eğer Muğla valiliğine...

16. centilmen

Kamp Gezimiz; Gökova Orman Kampı - Akyaka - Marmaris

Ynt: Kamp Gezimiz; Gökova Orman Kampı - Akyaka - Marmaris 13 Martta Kalkandan İzmire geçerken uğradım içeride tadilat yapılıyordu ve bitmek üzereydi. 10 güne kadar açılacağını söylediler. Nisan27 gibi açılmış olur ise eğer kampta olmayı planlıyorum. Kampı son anda bir değişiklik olmaz ise eğer...
  17. centilmen

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Epeydir siteye girip yazamamıştım. Yeni katılan tüm karavan sevdalılarına aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum.
  18. centilmen

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Arkadaşlar hoş geldiniz gönlünüzden geçen karavan hayallerinin, düşüncelerinin gerçekleşmesini dilerim.

19. centilmen

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Hüsnü bey aramıza hoş geldiniz. Bende 2004 T4 sahibiyim. Zaman zaman karavan niyetine kullanıyoruz bizlerde.
  20. centilmen

Karavan'da Rüzgar Gülü İle 12 V Enerji Üretimi

Ynt: Karavan'da Rüzgar Gülü İle 12 V Enerji Üretimi Konunun tüm boyutları ile tartışılması bile başlı başına güzel bir olay. Yusuf kardeşim kolay gelsin.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri