Arama sonuçlarınız

1. serkan saygın

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu selamlar. İsmim serkan.bende aranıza katıldım.aslında uzun zamandır forumdaydım ama bisilet sporuna olan sevdam beni dağcılıkdan bu spora tekrar yönelmeme sebep oldu. istanbul esenkentte ikamet ediyorum. özel yapmış olduğum salcano astro 212 HD...

2. serkan saygın

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi 7. aydayım hiç mi hiç aramıyorum allaha şükür.
  3. serkan saygın

Dağlara Tırmanmak için En İyi Nedenler?

Ynt: Dağlara Tırmanmak için En İyi Nedenler? dağlara tırmanırım çünki hiç bir yerde göremediğim şeyler görürüm.

4. serkan saygın

Tesadüfen defender sahibi olmak.

Ynt: Tesadüfen defender sahibi olmak. çok güzel bir hikaye olmuş gerçekten.inşallah istediğiniz araca kavuşursunuz ;) bu arada aramızada hoşgeldiniz.
  5. serkan saygın

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) 01- Hasan Koca ( hasanfb ) 02- İrfan Kızılkaya ( irfank ) 03- Hakan Özkaya ( Kasif ) 04- Şule Aktay (aktaysu) 05- Mustafa Coşkun (Mustafa) 06- Sevgi Coşkun 07- Sedat Açıl (yol) 08-...

6. serkan saygın

Bir 4*4 hayalim var...

Ynt: Bir 4*4 hayalim var... Emir bey forumda bu tarz oldukça çok konu var.biraz araştırsanız bu sorunuzun cevabı cok fazlasıyle alırsınız.

7. serkan saygın

Doğum Günlerimiz

Ynt: Doğum Günlerimiz çoooooook teşekkür ederim hepimizi için güzel geçsin inşallah ;)
  8. serkan saygın

1992 XJ LİMİTED

Ynt: 1992 XJ LİMİTED allahım para bulmam lazım paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa günceli olsun bendende :)
  9. serkan saygın

subaru impreza 1.5 awd yardımm

Ynt: subaru impreza 1.5 awd yardımm piyasada cok tutulan bır model olmadı acıkcası 1.5 olan modelleri.oda cok yuksek fıyatından dolayı olsa gerek.yanı 2007 model 1.5 fiyatına neredeyse 1999 yada 2000 model WRX alma durumunuz bıle var.artısı 2.0 LT turbo motor olması.1.5 ıle bence hıc boyle bır...

10. serkan saygın

Doğum Günlerimiz

Ynt: Doğum Günlerimiz 16 ağustos 1980 ve 30 yaşıma mükemmel bir hediye ile girdim çok mutlu bir girizgah oldu bu benim için :)

11. serkan saygın

Hangi Tv Kanallarını Daha Çok İzliyoruz?

Ynt: Hangi Tv Kanallarını Daha Çok İzliyoruz? Favorilerim history channel İz TV Nat geo advanture extrem channel
  12. serkan saygın

Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz?

Ynt: Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz? En son 2 ay önce istanbul-ankara yaptım.haftayada istanbul-eskişehir yapıcam ;)

13. serkan saygın

subaru impreza 1.5 awd yardımm

Ynt: subaru impreza 1.5 awd yardımm 1,5 motorların kompresyon ve tork değerleri gayet guzel.bence bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.birde hangi modeli alıcaksınız. kendi içlerinde GC8,bugeye diye modellere ayrılır çünki?
  14. serkan saygın

Bursa'da Bunuda Gördüm Ya! F-350 Super Duty :D

Ynt: Bursa'da Bunuda Gördüm Ya! F-350 Super Duty :D okadar param olsa zaten bu araçla ne işim var :) bir Def,bir ZJ,bir XJ, tamam işte daha ne olsun :D
  15. serkan saygın

Bursa'da Bunuda Gördüm Ya! F-350 Super Duty :D

Ynt: Bursa'da Bunuda Gördüm Ya! F-350 Super Duty :D dün 120,000$ gibi bir fiyatı görünce yuhastraaaa diyemeden edemedim vallaha:)

16. serkan saygın

BitüSelf ile araç yalıtımı..

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. devrim bey selamlar. söyliyeceğim tek şey yerli kullanmayında ister alman ister usa olsun fark etmez.yeterki yerli kullanmayın ;) sizin durumunuz tabi araç offroad oldugundan daha acil;) şimdiden kolay gelsin derim. saygılarımla:)
  17. serkan saygın

BitüSelf ile araç yalıtımı..

Ynt: BitüSelf ile araç yalıtımı.. devrim bey selamlar.çalışmanız gerçekten çok güzel olmuş.bende şu an MKIII golf topluyorum.aslında toplamak değilde restore etmek daha mantıklı olur.yukarıda yazınıda aracın alt ve çamurluk içlerine pütür atıcam demişsiniz.eğer sakıncası yoksa ben kendi aracıma...
  18. serkan saygın

Forester ile başıma gelen aksilik

Ynt: Forester ile başıma gelen aksilik ozaman regülatörün değişimi beklemekten başka seçenek yok sanırım.neyse yaa genede şanslısın.turbo arızası olmus olsaydı durum dahada vahım olucaktı. tekrar buyuk gecmıs olsun abi ;)

19. serkan saygın

Ynt: Forester ile başıma gelen aksilik sorunun legülatörden cıkması aslında bır yandan ıyı bır durum.pekı benzınlıde kullandıgından bır sorun varmı su an ?
  20. serkan saygın

Ynt: Forester ile başıma gelen aksilik hımmm lpg lı oldugunu bılmıyordum ben serden.neyse en azından turbo yada cooler ıle ılgılı bır sıkıntın yok anladıgımız kadarı ıle.bakalım lpg den ne sonuc cıkıcak?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri