Arama sonuçlarınız

1. bakogul

St. Paul Yolu

Ynt: St. Paul Yolu gayet memnum olurum:)ama şöyle bi durumum var temmuzda başında başlayabilicem bu organizasyona.haberleşelim keyifle yeni yerler keşfederiz:)

2. bakogul

Likya Yolunda İlk Hedefimi Gerçekleştirdim

Ynt: Likya Yolunda İlk Hedefimi Gerçekleştirdim kabak koyuna inen bir yol var ama yol biraz bozuk yani en azından subatta oyleydi diyebilirim.araçla koyun içine kadar inebilirsiniz ama oralarda yürümenin keyfini cidden anlatamam.yinede siz bilirsiniz tabi
  3. bakogul

St. Paul Yolu

herkese merhabalar likya yolunu 4 kez yürüme fırsatı bulabildim ve çok güzeldi.artık yeni rotalar ve yeni yerler keşfetmenin zamanı geldi.teorik olarak hakkında biraz bilgi sahibi olduğum St. Paul yolunu bu yaz yürümeyi ve özellikle bol sulu etaplarda kamp yapmayı planlıyorum.amacım bütün yolu...

4. bakogul

Avlakkaya kamp

Ynt: Avlakkaya kamp içme suyu konusunda tabiki tercih sizin ama ben avlakkayaya 2 kez gittim ikisindede dere suyunu içtim hiçbir sıkıntıyla karsılasmadım.eskişehirdeki yeni güzel kamp alanları hakkındaki sorunun cevabını sabırsızlıkla bekliyorum.tesekkürler
  5. bakogul

Perge - Kurşunlu Şelalesi - Aspendos Civarında Kamp.?

Ynt: Perge - Kurşunlu Şelalesi - Aspendos Civarında Kamp.? yardım için teşekkürler internetten biraz inceledim cidden güzel yer çok teşekkür ederim

6. bakogul

Perge - Kurşunlu Şelalesi - Aspendos Civarında Kamp.?

herkese merhabalar önümüzdeki hafta perge aspendos civarına gitmeyi planlıyorum bu yörede uygun kamp yeri yada kamp tesisi varmıdır giden gezen gören bilen arkadaşların yardımına ihtiyaçım var teşekkür ederim

7. bakogul

İstanbulda Kamp Yeri

Ynt: İstanbulda Kamp Yeri tüm öneriler için çok teşekkürler en kısa zamanda keşfedicem bu güzel yerleri
  8. bakogul

Antalya- Marmaris Arası Kamp Alanları

Ynt: Antalya- Marmaris Arası Kamp Alanları bu güzergah zaten kamp yapmaya cok uygun yani heryerde kamp yapabilirsiniz ama tesis olarak soruyorsanız akyaka orman kampı(gökova)güzel biryer ayrıca marmaris datça arasındada birkaç yer var.aklıma gelirse tekrar yazarım ;)
  9. bakogul

Şile - Hacıllı Yakınlarında Kamp ( 29 Mayıs 2010)

Ynt: Şile - Hacıllı Yakınlarında Kamp ( 29 Mayıs 2010) yol tarifi yaparsanız gerçekten uzun zamandır aradığım gibi biyer bulmuş olacağım teşekkürler...

10. bakogul

İstanbulda Kamp Yeri

herkese merhabalar gezgin dostlar.kamp yapmak için istanbulda kimsenin olmadığı güzel doğaya sahip mümkünse dere akarsu göl kenarı yada deniz manzaralı(plaj değil) ve sakin bir yer arıyorum.eğer böyle bir yeri tecrübe etmiş dostlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.tesis olmazsa daha güzel...

11. bakogul

Ynt: Likya Yolunda İlk Hedefimi Gerçekleştirdim elimdeki dijital kaynaklar biraz eski ama işinize yarar en kısa zamanda göndericem.buarada bikaç gündür nete giremedim kusuruma bakmayın
  12. bakogul

Ynt: Likya Yolunda İlk Hedefimi Gerçekleştirdim teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir duygu.yolu uzatmak güzel çözüm ;)

13. bakogul

Likya Yolu Üzerinde Konaklama Alternatifleri Hk.

Ynt: Likya Yolu Üzerinde Konaklama Alternatifleri Hk. bel köyünden geye 2 tane yol gidiyor biri arac yolu(genelde gidilen) diğeri ise dağyolu(deniz kenarından dağları aşarak yediburuna varırsınız) bu dağ yolu inanılmaz zorlu;yolboyunca yarım metrelik bir patikadan gidiceksiniz ve bu patika 40...
  14. bakogul

Likya Yolu Üzerinde Konaklama Alternatifleri Hk.

Ynt: Likya Yolu Üzerinde Konaklama Alternatifleri Hk. merhaba, nisan sonunda pataradan ölüdenize yürüdüm ve bikac bilgi veriyim; öncelikle tersten gitmeyi düşünüyorsanız yani finikeden ölüdenize doğru çok daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim çünkü işaretler daha çok ölüdenizden gelenler için...
  15. bakogul

herkese merhabalar 21-25 nisan arasında uzun zamandır planladığım patara gavurağılı belceğiz bel gey alınca kirme kabak faralya hedefimi gerçekleştirdim. genel olarak yürüyüş iyiydi fakat gidicek arkadaşlara bir hatırlatma kesinlikle gey mahallesinde yaşayan insanlara dikkat!!! bazı arkadaslar...

16. bakogul

likya yolu bilgi edinme

Ynt: likya yolu bilgi edinme süpersiniz cok tesekkurler
  17. bakogul

likya yolu bilgi edinme

Ynt: likya yolu bilgi edinme eminimki gezenbilir ailesinden yüzlerce kişi bahsedilen yere gitmiştir kimse yardımcı olmiicakmı?
  18. bakogul

likya yolu bilgi edinme

öncelikle herkese merhabalar,likya yoluyla ilgili bisürü yazı var onları okuyabilirsin deme ihtimali olan arkadaslara diyorum hepsini okudum ama tam olarak istediğim bilgiler yok daha ziyade fotolardan ve güzel anılardan ibaret, tabi onları paylaşan arkadaslarada teşekkürler güzel paylaşımlarla...

19. bakogul

Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşü google earth file ını göndermeniz mümkünmü acaba?
  20. bakogul

Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşü bu etap tam olarak kac km acaba??ve ne kadar sürdü??

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri