Arama sonuçlarınız

1. wıllys - davut

Gümrük İhalesinden Satılık Araçlar

Selam tasiş gov tr den bakamıyorum üyelik mi gerekiyor Teşekkür ederim

2. wıllys - davut

Gümrük İhalesinden Satılık Araçlar

Selamlar önceleri tasiş.gov.tr den bakıyorduk şimdi bulamadım açılmıyor
  3. wıllys - davut

Chevrolet Blazer lüfen yardım

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Vergi zamanı geldi arkadaşlar. Barış arkadaşım MTV konusunda bir işlem yaptınmı meraktayım. Yada diğer arkadaşlar MTV indirimi konusunda dilekçe verip sonucunu alan oldumu acaba. Herkese iyi bir yıl diliyorumç

4. wıllys - davut

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Birde araçlarla ilgili bu tarz da dilekçeleri ümaniye kabul ediyormuş diye duymuştum. Geçende bir arkadaşım 2.0 lt peugeot aracı için esenyurt ta dilekçe vermek istemiş , ümraniye ye yönlendirmişler.
  5. wıllys - davut

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Barış arkadaşım Aracım istanbul plakalı değil ama burada olurunu paylaşırsanız bende vergi dairesine aynı şekilde dilekçe veririm.

6. wıllys - davut

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Vergi konusunuda vergi dairesine sormuştum 2 alt dilimden ödemem gerekir bu mümkünmü diye. Sadece bir alt dilimden ödeyebileceğimi kanunda böyle olduğunu söylediler.

7. wıllys - davut

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Selamlar herkese yazılarınızı dikkatle ve ilgiyle okudum gayet iyi ve aydınlatıcı. Ben de 96 model blazer sahibi olarak aracıma lpg taktırmak istiyorum prins tavsiyelerini okudum ancak atiker markanın yakıtı ilgimi çekti. Arkadaşıma soruyorum yakıt durumu aynı...
  8. wıllys - davut

Araç Muayene Kusur Tablosu, TUV Hakkında...

Ynt: Araç Muayene Kusur Tablosu, TUV Hakkında... Evet aynen. Musavir bilemedi. Bilen bir musavir telefonu var mi acaba? Aslan ticaret ismindeki firma motor değişikliği işlemlerimi yapmıştı oldukça bilgi sahibiler sorabilirsiniz.212-6731818
  9. wıllys - davut

Araç Muayene Kusur Tablosu, TUV Hakkında...

Ynt: Araç Muayene Kusur Tablosu, TUV Hakkında... benim aracın da muayenesi bitti ama götürmedim geçmez diye

10. wıllys - davut

Gerçek Bir Arazi Aracınız Var ise....

Ynt: Gerçek Bir Arazi Aracınız Var ise.... Gerçek bir arazi aracınız var ise 1. Gözleriniz mutasyona uğramıştır, geceleri farlarınız bozukken saatlerce araç kullanabilirsiniz. 2. Beyninizin bir bölümü silecekler bozukken, gözünüzün yoldan topladığı verileri bilgiye dönüştürüp, önünüzü net...

11. wıllys - davut

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) bayramınız kutlu olsun
  12. wıllys - davut

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) teşekkür ederim hoşbulduk Mert bey

13. wıllys - davut

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) hakan bey teşekkürler hoşbulduk
  14. wıllys - davut

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) teşekkürler hoşbulduk
  15. wıllys - davut

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) suat abi hoşbulduk recep abiyle oturuyoruz

16. wıllys - davut

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) benim adım davut , ticaretle uğraşıyorum ,45 yaşındayım ,, tesadüfen goodyear son yarışında tanıştık ve küçük bir gezi yaptık.recep abi, suat,erhan ve ömer le arkadaşız. sarı renkwillys pickup ım var. aranıza katıldığım için mutluyum.görüşmek dileği ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri