Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 536,304
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ramazan Bayramı Gezenbilir Ailesi için kutlu olsun.İnşallah bu bayramdan itibaren daha aydınlık ve huzurlu bir Türkiye için dua ve dileklerimle.

Etiketler

Jeep34' Alıntı:
Orkun nasıl olur yaa..kaç model cj-5 100.000 km.orjinal ?..Benim 1 yaşındaki bile 30 oldu :smiley:
Bence askeriyede kullanılanlar, yani satmayı düşünmedikleri cj ler çok bakımlıdırlar diye düşünüyorum, yanılıyormuyum..

Ah Ugur abi, askeriyeden 30-40bin de çıkan unimog lar gibi özellikle elektrik idaresinden çıkan, sağlık bakanlığından çıkan çok temiz Cj-5'ler oldu...ben Çanakkale xxx sağlık ocağından gelen bir Cj görmüştüm ki...üzerinde orjinal çıkartmaları duruyodu... bu araçların doğal olarak şaseleri, yürüyeni çok iyi oluyor... askeriyeden çıkan arabaların akibeti pek belli olmuyor, genelde daha uzun olan cj-6 ve cj-8 çıktı zaten.. kaç km yaptığı bilinmez ama sık sık boyandığı kesin :D

Herkese iyi Bayramlar!

tüm gezenbilir ailesinin geçmiş ramazan bayramını kutlarım
kusurabakmayın bılgısayara ulaşamadım

davut bey aramısa hoş geldin.
bu arada sarı willys'in resimleri yok mu? onları da görsek iyi olurdu

selam arkadaşlar ben ergin istanbuldan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarısızlıklar diliyorum he birde hala yücel kardeşden ertaşın telini bekliyorum ;D ;D ;D

ergin arkadaşım ertaşın teli bende yoktu ancak senin teli ertaşa ilettim bugün sanırım en kısa zamanda seni arar saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR