Arama sonuçlarınız

1. G

Libya ile Telsiz haberleşmesi

Ynt: Libya ile Telsiz haberleşmesi ?

2. G

Libya ile Telsiz haberleşmesi

Ynt: Libya ile Telsiz haberleşmesi ALİ AKSOY halendaha yasal olmayan bir sözde bir istasyonun reklamını yapıyorsunuz,herkes kendi işini yapsın boyunu aşan işlere karışmasın ,bu yazdığıklarımı istediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz, ama samimi olun o istasyon yasal değil.
  3. G

CB Telsiz Anteni (Özmak)

Ynt: CB Telsiz Anteni (Özmak) 2000 yılından beri 5/8 antenini kullanıyorum adı geçen firmanın gayet memnunum ben,çok selamlar.

4. G

Papağan Röle

Ynt: Papağan Röle pmr frekansında papagan role,role,veya kros yasaktır,
  5. G

Papağan Röle

Ynt: Papağan Röle

6. G

Papağan Röle

Ynt: Papağan Röle

7. G

Papağan Röle

Ynt: Papağan Röle Alıntı -------------------------------------------------------------------------------- Alıntı sahibi: reha, Tarihi: Dün 16:59:45 Selamlar, maalesef cevabınıza katılmıyorum. Zira, CB kullanmayı bilmeyen pekcok arkadaşımız var aramızda. Hatta, PMR ve CB arasındaki farkı...
  8. G

Papağan Röle

Ynt: Papağan Röle pmr frekansında papagan role,role,veya kros yasaktır, bazı kişilerde kendi yaptığı işleri yasal gibi gösteriyor,yok müşteşar biliyor yok meclis biliyor gibi, türkiye cuhuriyetinde hangi kanunda yazar bir sivil kişinin tüm resmi kurumları telsizle dinleyip araya girip sözde...
  9. G

Satılık Yaesu Vertex VX2000U UHF

Ynt: Satılık Yaesu Vertex VX2000U UHF CİHAZA FREKANS ATARKEN VEYA VATINI AÇARKEN İÇİNİ YANİ KAPAĞINIMI AÇMAK GEREKİYOR

10. G

Halk Bandı Telsiz Kullanmak için Lisansa gerek varmı ?

Ynt: Halk Bandı Telsiz Kullanmak için Lisansa gerek varmı ? cb bandında lisans yoktur ,verilmez vede kolluk kuvvetleri tarafından sorulmaz, serbest olarak kullanabilirsiniz .

11. G

2010 Mayıs Sınavı Hakkında Bilgi

Ynt: 2010 Mayıs Sınavı Hakkında Bilgi sizden olumlu bir bilgi alacağımı sanmıştım,çok selam.
  12. G

Satılık Aselsan 4125 Mobil UHF Cihaz ve Aselsan 4015 UHF El Cihazı

Ynt: Satılık Aselsan 4125 Mobil UHF Cihaz ve Aselsan 4015 UHF El Cihazı slm murat bende cepten aramayı sevmiyorum nasıl olacak bu iş ,73.s

13. G

2010 Mayıs Sınavı Hakkında Bilgi

Ynt: 2010 Mayıs Sınavı Hakkında Bilgi bilği için teşekkur ederim, kaynağınızı öğrenebilirmiyim bu bilğilerin.slm
  14. G

Satılık Kutusunda Sıfır Sivicmot Adaptör

Ynt: Satılık Kutusunda Sıfır Sivicmot Adaptör cihaz hala duruyormu bide hangi şehirdesiniz
  15. G

SATILIK 80KANALI AM FM ALBRECHT AE4200 CB MOBİL CİHAZ

Ynt: SATILIK 80KANALI AM FM ALBRECHT AE4200 CB MOBİL CİHAZ selam cihaz hanği şehirde acaba.

16. G

SATILIK ZETAGI HP201 SWR METRE WAATMETRE

Ynt: SATILIK ZETAGI HP201 SWR METRE WAATMETRE cihaz hangi şehirde .
  17. G

Telsiz Hakkında Bilgi

Ynt: Telsiz Hakkında Bilgi aselsan 4822 proğram lazım bilgisi olan varmı ,hanği arkadaşlarda var.
  18. G

Amatör Cihazlar

Ynt: Amatör Cihazlar teşekkür

19. G

Şeker (Ramazan) Bayramı Kutlamaları

Ynt: Şeker (Ramazan) Bayramı Kutlamaları Kadir gecemiz mübarek hayırlara vesile olsun inşallah,amin.
  20. G

Telsiz Uyumluluğu

Ynt: Telsiz Uyumluluğu arçelik pmr galiba ,pmr frekansları 446,000,den başlıyor bu frekanslardan başlayarak kanalları bulursanız ikisini takım gibi kullanabilirsiniz .bir süre sonra zaten cihazada alışıp ,tüm pmr,frekanslarında konuşursunuz ,başarılar dilerim ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR