Arama sonuçlarınız

1. sportage

Zj 5.2 V8 Acil

Selam herkese... aracımda 15 gündür motor soğukken yaklaşık 60 derecelere gelene kadar aracımda teklemeler oluyor sanki gaz yemiyor 2 bin devire gelince tekrar birden aşağıya iniyor araç zor gidiyor sanki

2. sportage

97...5,2v8

Ynt: 97...5,2v8 Teşekkürler LPG ayarlarına baktırıcam... Bu arada servise sordum özellikle Benzinli 2.0 motor üzeri araçlarda bu sıcaklık normalmiş...
  3. sportage

97...5,2v8

Selam herkese 97model 5.2 V8 aracımı 6 aydır kullanıyorum bütün bakımlarını yaptırdım sorunsux kullanıyorum o bir Aslan... sorum şu merak ettiğim malum havalar iyice ısındı aracımın heraret göstergesi 90 derecenin üstüne çıkıyor genelde sıcak havalarda 110 dereceyi bile görüyor bu normalmidir...

4. sportage

97 Zj 5.2v8 Aracım Su Alıyor...

97 zj aracımımın ön sürücü ayak koyma yeri civarından su alıyor... Bütün kontrollerini yaptırdım sunroof bakımıda yapıldı ancak hiç bir yerden sızıntı yok.. Aracı yıkadığımdada sorun yok uzun süre yağmur yağdığında oluyor ön sürücü paspasın altı su doluyor... Değerli yardımlarınızı bekliyorum...
  5. sportage

WJ 2" Yükseltme Kiti: Amortisör

Ynt: Wj 2" Yükseltme Kiti: Amortisör Selamlar ben bu kiti 97 zj 5.2 aracıma uygulattım şuan çok memnunum aracımın görünüşü inanılmaz değişti 235/70/16 lastikler biraz küçük kaldı ama ilerde 245 e çıkaracağım..Bu kit 2inç değil 1.70 inç filan yani 4cm kadar yükseliyor bununda sebebi başka bir...

6. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Ankaradayım tşk... Iyice dinlemek gerekiyor haklısınız.

7. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Oğuzhan bey gerçekten çok faydalanıyorum ilginize çok teşekkür ederim....birde yukarıda bahsetmiştim aracın altından gelen seslerle ilgili kısa mesafelerde sorun yok bi 10-15 km yapınca araç iyice ısındıktan sonra sanki aracın altından bir şey dönerken yağsızmış...
  8. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Birde amortisörlere gerek yoksa sadece takozlar yeterli olurmu...
  9. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Sağolun...lastiklerim şuan 235/70/16 bu kış bunları kullanacağım bu lastiklerle bi ayar yaptırmama gerek varmı acaba..

10. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Arkadaşlar 2"inç yükseltmenin araca bir zararı olurmu servis orjinalliği bozulmadan 5 cm yükselir dediler...Acaba aracına uygulayan arkadaşlar memnunmu amortisörlerde değişeceği için aracın konforu bozulurmu...

11. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Aracım otomatik tavsiyeleriniz teşekkürler...... Birde şu gıcırdama seslerini çözersem tamamdır....
  12. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Emre bey teşekkür ediyorum sanırım sorun çözüldü aynen dediğiniz gibi oluyor.....

13. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Aynen öyle kullanıyorum tespitiniz çok doğru bir daha deneyeceğim inşallah sorun düzelir....
  14. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Aracımdan gelen sesi iyice test ettim araç sıcakken belli bir km yaptıktan sonra sanırım yürüyen aksamdan geliyor çok yavaş giderken oluyor sadece sanki bilya yada yağsız kalmış bir şeyin gıcırdaması gibi aynı ses durduğu yerde aracı salladığımdada...
  15. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Ynt: 97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil Çok teşekkür ediyorum cam suyunun tam aksi yönünde aslında klima sistemine yakın bir yer birde dikkat ettim kaloriferi çok kullandığım zaman oluyor sanki ama benim bildiğim soğukta çalıştığı zaman su damlaması yapar

16. sportage

97 Zj 5.2 V8 Yardım Acil

Merhaba arcımın sol tarafı akü nün olduğu yerin hizasında su damlıyor motor sıcak olmasına rağmen su soğuk...motor soğutma suyu kabındada eksilmede yok bu su nereden gelebilir daha öncede bir kaç defa oldu herzaman olmuyor...birde aracımda düşük hızda ilerken sanki gıcırtı tarzında bir şeyler...
  17. sportage

5.2 V8 Muhteşem

Ynt: 5.2 V8 Muhteşem Arkadaşlar bu gün farkettim kapalı oto Park'ta camı açtığımda sanki birşeyler yağsın kalmış gibi sesler duydum sadece 3km gibi hızda çok yavaş giderken geliyor bu ses birde aynı ciyk ciyk diye ses araç durduğu yerde aracı salladığımdada amortisörlerdende aynı sesler geliyor...
  18. sportage

5.2 V8 Muhteşem

Ynt: 5.2 V8 Muhteşem Aynen öyle en kısa zamanda baktıracağım daha önce direksiyon yağ kutusunda hafif bir kaçak vardı kırmızı renkli yağ damlatıyordu yaptırdım fakat buda kırmızı renkli ve her zaman değil aracı iki gün filan çalıştırmayınca bir iki damla filan görüyorum acaba bu kez direksiyon...

19. sportage

5.2 V8 Muhteşem

Ynt: 5.2 V8 Muhteşem Değerli cevaplarınıza çok teşekkür ediyorum hemen servise gidip yaptıracağım benim için çok önemli görüşleriniz...
  20. sportage

5.2 V8 Muhteşem

Ynt: 5.2 V8 Muhteşem Teşekkür ederim vites N konumundayken 4low alıyorum tekrar eski haline getirirkende sürtme sesleri geliyor bazı jeep i olan arkadaşlar normal diyorlar ama. Siyah kutu derken aracın tam altında öne biraz daha yakın otomatik vitesin hizasında gibi...bujilere baktırıcam...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri