Arama sonuçlarınız

1. C

DEFENDER YENİ MODEL PANJUR TAKIMI.. 350 TL

hayırlı günler, belirtilen telefon numarasına watsapp dan yazdım fakat geri dönüş olmadı. Telefon halen sizde mi? yeni tip panjur ihtiyacımız var, olumlu olumsuz dönersen sevinirim. iyi çalışmalar

2. C

DEFENDER YENİ MODEL PANJUR TAKIMI.. 350 TL

hayırlı günler, belirtilen telefon numarasına watsapp dan yazdım fakat geri dönüş olmadı. Telefon halen sizde mi? yeni tip panjur ihtiyacımız var, olumlu olumsuz dönersen sevinirim. iyi çalışmalar
  3. C

92 Defender Yeniyim

Aynısından bende var, 70km/h ı geçemiyor. Motor tümden inip elden geçmesi lazım anlaşılan.. Teşekürler cevap için

4. C

92 Defender Yeniyim

Aracın üzerindeki motor nedir? orjinal motoru mu yoksa değiştiniz mi?
  5. C

Defender Almayı Düşünüyorum

Mümkün değil. O kaput içerde olan eski model. 90model yukarısına bak derim.

6. C

110 2.5 Duz Dizel Bilgi

2.5 dizel 'e alternatif BD motor öneriyorlar. Fakat orjinalliği bozmaya değer mi? Bu motorun fiyatı nedir? Bendeki defender'ın motoru bitik. asfaltta 70km/h ı geçemiyorum. isterim ki düz yolda 100-110 u görsün ama ben 80-90 ile gideyim. Motor ustasına götürdüm, segman atılacak, siboplar ve...

7. C

Kilitli Difransiyel Nedir?

kilitli ve kilitli olmayan difransiyel nedir? konu hakkında bilgi verebilir misiniz?
  8. C

Tanışma...

GÜNCEL
  9. C

93 Model Defender 110'luk Lastik Jant Lazım

teşekkür ederim. Nikelajlı jant düşünüyoruz.

10. C

Evet arkadaşlar başka satan, yada alınması tavsiye edilecek sıfır lastik/jant önerisi rica ediyorum.

11. C

Çelik jant lastik lazım. ikinci el uygun fiyatlı satmayı düşünen arkadaşlar iletişime geçmesi rica olunur.
  12. C

92 Defender Yeniyim

selam bende 93 model açık kasa defender sahibiyim. aracınızın fotolarını gönderebilir misiniz açık kısmı nasıl kapatınız, ne kadara mal oldu? iyi günler.

13. C

Sonunda Bende Aldım

Arkadaşlar hayırlı olsun. İki aracında lastik/jantlarını beğendim. jant ve lastik konusunda bilgi verebilir misiniz? 93 defender pick up sahibiyim.
  14. C

Türkiyede İlk Ve Tek Land Rover Defender Aksesuarları

Güncel mi? Güncel ise ürünler ve fiyatları öğrenebilir miyiz?
  15. C

Defender Yükseltme Kiti

Halen satılık mı?

16. C

Tanışma...

Muğla ve civarında olup, aktif üyeler bu başlık altında toplanalım. belki bir etkinlik düzenleriz..
  17. C

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

Öncelikle kolaygelsin, tez zamanda toplama işiniz biter umarım. Parçaları nereden alıyorsunuz, önere bileceğiniz yerler var ise rica ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR