Arama sonuçlarınız

1. gozdemed

Adana Portakal Çiçeği Festivali 3-7 Nisan 2019

Arkadaşlar, 3-7 nisan 2019 tarihleri arasında Adanada Portakal Çiçeği Festiv.ali düzenleniyor. Federasyonun yada derneklerin bu konuda bir çalışması var mı?

2. gozdemed

Şile Kaçamakları

Ynt: Şile Kaçamakları Levent, Böyle gezi çağrılarını Haberler bölümünde yapmak daha iyi olurdu.Herkesin kendi sayfasında yapacağı çağrıları takip etmek imkansız. Yine de sizin adınıza sevindim.Güzel bir yer seçmişsiniz. Selamlar, Ömer Aktaş
  3. gozdemed

Karavanımı Teslim Aldım

Ynt: Karavanımı Teslim Aldım Çok güzel olmuş . İyi günlerde kazasız uzun Km' ler dilerim. Ömer Aktaş

4. gozdemed

Karavanımı Teslim Aldım

Ynt: Karavanımı Teslim Aldım Sağlıklı ve kazasız kullanmanızı dilerim.Hayırlı olsun . Ömer Aktaş
  5. gozdemed

Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları.

Ynt: Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları. İlhan bey.ben eşim karavanda kalacağız.Baloya katılacağız. ömer

6. gozdemed

Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları.

Ynt: Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları. İlhan bey, bizi de katılmak istiyoruz.Miside görüşmek dileği ile. Ömer-Nihal Aktaş (Gözdemed)

7. gozdemed

Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014 Ben de orda olacağım ömer aktaş
  8. gozdemed

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Bu konuda emeği geçenlere teşekkür ederim.Sigortamın bitimine üç ay var.Ankara sigorta ile görüşüp sigortamı yenilemeyi düşünüyorum. Ömer Aktaş
  9. gozdemed

Yunanistan-makedonya-hırvatistan Parkuru İçin Güncel Bilgi Yardımınız.

Ynt: Yunanistan-makedonya-hırvatistan Parkuru İçin Güncel Bilgi Yardımınız. Aynı endişeleri bende yaşıyorum.Bu yıl sizinkine benzer rotada motokaravanımla geziye çıkmayı düşünüyorum.Gelen bilgiler oldukca faydalı olacağını düşünüyorum.Bizlere cesaret verecektir.Bilgi verenlere şimdiden teşekkür...

10. gozdemed

İzmir Kkd Didim Etkinliği

Ynt: İzmir Kkd Didim Etkinliği Katılanlara iyi eylenceler dilerim.Tatilimi çok önceden planladığım için malisef gelemiyoruz.Başka bir tarihte mutlaka uğrayacağım.Herkese selamlar şimdiden bayramlarını kutlarım. Ömer Aktaş/İST.

11. gozdemed

Gezenbilir İlkbahar Buluşması; Pembe Kayalar - Kefken (19-20 Nisan 2014)

1-Mayıstosböce Bülent Yazıcı - 2 kişi 2-Murat Burgul 3-Levent Güngör 4-Neta Elektronik 5-Erdal Ötügen 6-Tanju Çallı 7-Süreyya Karagözler 8-Berrak - Jonh Pell 9-4x4 Dodge Karavan 10-Ömer-Nihal Aktaş(Gozdemed)
  12. gozdemed

Gezenbilir İlkbahar Buluşması; Pembe Kayalar - Kefken (19-20 Nisan 2014)

Pembe kayalarda sizlele buluşmak istiyoruz.Düzenleyenlere teşekkür ederiz.Bizi de listeye kaydedebilirsiniz. Ömer Aktaş

13. gozdemed

Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın!

Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın! Zorunlu Trafik Sigorta Primleri Azaltılsın!
  14. gozdemed

Yeni Karavanım 17m3 İstanbul

Ynt: Yeni Karavanım 17m3 İstanbul Turan bey, karavanın hayırlı olsun.İnce zevkin ve el işciliğin için tebrik ederim.İyi günlerde kullanmanı dilerim.Bahtı açık olsun. Ömer Aktaş
  15. gozdemed

Ynt: 3. Taraklı Karavan Festivali (13 - 16 Haziran 2013)

Erden bey ellerine sağlık güzel toparlamışsın Taraklıyı.Yalnız balık oltasında sazan göremedim!!! Yeni karavanını iyi günlerde kullanmanı dilerim.Selamlar Ömer

16. gozdemed

3. Taraklı Karavan Festivali (13 - 16 Haziran 2013)

Bizi de listeye ekleyebilirsiniz. 1-Erdal Ötügen- İstanbul 2-Mayıstosböce-2 kişi Adapazarı 3-Levent Güngör İstanbul 4-Şükran - Abdullah TEPE Ankara 5-Yıldız-Mesut Eryılmaz...
  17. gozdemed

Haydi Karavancılar Atatürk Arboretum'una Gidiyoruz.

Ynt: Haydi Karavancılar Atatürk Arboretum'una Gidiyoruz. Levent bey listeye beni de kaydedebilirsiniz,görüşmek üzere selamlar.Karavanda yaptığım tadilatdan dolayi GEZENBİLİR çıkartman iptal oldu,varsa gelirken getirebilir misiniz. Ömer Akta
  18. gozdemed

Gezenbilir İlkbahar Buluşmamız; İznik (6 - 7 Nisan 2013)

Merhabalar, tam ben de geliyorum diyordum ki, firmamızın Tüyapta katılacağı fuar aklıma geldi .bu nedenle gelemiyeceğim.Bu fırsatı kaçırdığım için üzgünüm.Katılan arkadaşlara şimdiden iyi eylenceler dilerim.Çekilen resimlerle teselli bulacağız. Ömer Aktaş

19. gozdemed

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Ömer Aktaş (gözdemed)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Ömer Aktaş (gözdemed) Atilla bey, sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.İşi bilen kişi ile yapılan iş insanı hiç yormuyor.Karavanı teslim ettikten ikigün sonra bu şekilde eksiksiz bulmak beni çok sevindirdi.Ellerine sağlık.Karavan dünyasında...
  20. gozdemed

Kendi Karavanını Yapanlar; 12m3 Ducato-Tatanka (Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 12m3 Ducato-Tatanka (Atiladi) Atila bey ruhsat bitimini yeni öğrendim.Hayırlı olsun.Son aşamayıda atlatmışsın.Görülen o ki ruhsatlanmada hala kargaşa devam ediyor. Benim de bir sorum olacak ruhsatı alınmış camperı kesip biçip alkovan haline getirsek aynı ruhsatı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri