Arama sonuçlarınız

1. A

Sizce Hangisi?

Ynt: Sizce Hangisi? 3 kişi o çadıra sığamazsınız, işkence olur. . Rahatınıza çok düşkün değilseniz bence köpük mat alıp daha farklı bir çadır düşünebilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla matin ağırlığı da yazmıyor. onu çantanıza tek başına bile sığdıramayabilirsiniz. Çanta olarak da forclaz 40 ın...

2. A

Çadır Seçiminde Yardıma İhtiyacım Var

Ynt: Çadır Seçiminde Yardıma İhtiyacım Var Ben Karrimor'un tek kişilik çadırını kullanıyorum o da çift katman olduğu için sıcakta sorun yaratmadı.
  3. A

Gore-tex Trekking Ayakkabıların Raf Ömrü,?

Arkadaşlar merhaba. Gore-tex ayakkabıların raf ömrü var mıdır? Zamanlar membran acaba zarar görür mü? Kampanyalı bir ürünü şimdi alıp ihtiyacım olmadığından dolayı 2 sene sonra kullanabilmek amacıyla soruyorum..

4. A

Columbia Awesome Iı Pantolon (4 Beden)

Columbia awesome II pantolon (4 BEDEN) - OMNI-SHADE teknolojisi var. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlıyor. 4 gün giyildi 1 kere yıkandı . büyük geldiği için satıyorum. kalıbı biraz bol. 27 beden kot pantolon giyiyorum, kalıbından dolayı büyük geldi. 125-170 tl arasında değişiyor fiyatı...
  5. A

Bayan Trekking 200tl Civarı İnceleme

Ynt: Bayan Trekking 200tl Civarı İnceleme http://www.dogaspor.net/KEEN-GYPSUM-MID-BAYAN-AYAKKABI,PR-14581.html https://www.cityshop.com.tr/urun/J57810-M-010_Merrell-Bayan-Bot-Calia-Mid-Gore-Tex.html ikisi de güzel. Ben olsam Keen Alırdım.

6. A

TDF - 2014 Kış Temel Eğitimi (25 - 31 Ocak 2014)

Federasyon aşağıdaki bilgileri vermiş, bu eğitime katılmak için yaz eğitimlerini tamamlamış olmak gerekiyor mu? katılmayı düşünen arkadaşlar var mı? TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU KIŞ TEMEL EĞİTİMİ Tarihi : 25-31 Ocak 2014 Toplanma yeri : Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü...

7. A

Kamp Çantası Çıkmazındayım

Ynt: Kamp Çantası Çıkmazındayım Merhaba. çanta hem büyük, hem de bu fiyatlı bir çanta ile 110 lt taşımak sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Pek güven vermiyor.
  8. A

Kampın İnsana Etkileri

Ynt: Kampın İnsana Etkileri kamp bitince eve döndükten sonra modern bir yatakta, 4 duvar arasında uyanmanın çok olumsuz etkileri oluyor. İki üç gün alışma evresi geçiriyorum ben..
  9. A

Likya Yolu Haritası

Ynt: Likya Yolu Haritası devam.

10. A

Likya Yolu Haritası

Ynt: Likya Yolu Haritası devam.

11. A

Likya Yolu Haritası

Likya yolu haritası
  12. A

Likya Yolunu Yürüdüm

Ynt: Likya Yolunu Yürüdüm ''alt tarafı, yürüdüğüm mesafe 459 km idi'' ''alt tarafı, yürüdüğüm mesafe 459 km idi'' ''alt tarafı, yürüdüğüm mesafe 459 km idi'' 459 km alt tarafı mı olur? rüyalarıma girecek:) çok saygı duyuyorum size..bilgiler için teşekkürler..

13. A

12-19 Ekim 2013 - Likya Yolu

Ynt: 12-19 Ekim 2013 - Likya Yolu biz de finikeden kaşa doğru geliyoruz bakarsınız karşılaşırız:)
  14. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Rica ederim, hayırlı olsun :)
  15. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Lafuma atakamayla ilgili daha önce bir konu açılmıştı su geçirdiğine dair. Ben salomon exit peak mid 2 gtx kullanıyorum. çok fazla yağmurda deneme şansım olmadı . onun haricinde memnunum baya. yalnız boğazı tam yüksek değil, arada kalmış gibi. The North Face M Snowstrıke'nin...

16. A

Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında

Ynt: Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında Çadırın su geçirmezliğini uzun vadede test etme fırsatınız oldu mu murat bey?
  17. A

Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim?

Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim? Selamlar, Aldığım ürün Salomon exit peak mid 2 http://www.kutupayisi.com/Exit-2-Peak-Mid-GTX-Bayan-120404_839.html#0 diğer sitelerde fiyatı 240-310 tl arasında değişiyor. ben 120 tl'ye aldım. Yanında buff var, çok amaçlı kullanılan faydalı...
  18. A

Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim? An itibariyle ayakkabı geldi. Yanında hediye buff da var.

19. A

Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim? Fatih Bey, Ayakkabı henüz gelmedi, ancak şüpheler doğru çıktı: ) ben sipariş verdikten sonra ayakkabının var olan bütün numaraları internet sitesinden silindi. Mail ile bilgi istedim, istediğim modelin numarası ellerinde yokmuş, başka...
  20. A

Ağustos Ayında Likya Yolu Sorularım

Arkadaşlar merhaba. sonunda Gezenbilir sayesinde ekipmanlarımız da tamamladık.İçimiz rahat : ) İki arkadaş ağustosta( malesef ) likya yoluna gideceğiz. 5-6 günlük bir zamanımız olacak. Başından başlamayı düşünüyoruz. İlk 4 etap 60 km civarında sanırım. bu süre için 60 km iyi midir?düşününce...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri