Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arctoria Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,053

Arctoria

Ana Kamp
http://www.kutupayisi.com/Salomon_br_31?start=12

arkadaşlar böyle bir indirim var.Numaralar pek kalmamış ama ben 400 tl değerinde bir ayakkabıyı 120 tl'ye sipariş verdim. ama içime şüphe düşmedi değil. Umarım bir sorun çıkmaz.

Etiketler
Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim?

bilgilendirme için teşekkürlerde olmayan ürünlere indirim yapmışlar hangisine girsen baksam stokta yok bu ne kampanyası olmayan mala indirimi bende yapayım

Arctoria, siparişin geldi mi merak ediyorum? ben de 200 liralık bir ürünü 80 liraya aldım, ellerinde olmadığı için indirmiş olabilirler mi merak etmekteyim:smiley:

Erkan bey, indirimde olan ürünlerin hepsi ya çok büyük numaralar ya çok cırtlak satılması zor renkler, ben 42.5 numara parlak elektrik mavisi kırmızı karışımı bir Techamphibian 3'ü 80 liraya aldım, büyük ihtimalle ellerinde kalan satamadıkları ürünleri indirime koymuşlar. stoklar 1'er parça falan o yüzden bitmiş, çoğu ürün dediğiniz gibi stokta yok zaten. Bugün arayıp soracağım aldığım ürünün durumunu, umarım ellerinde olmayan bir şey satışa koymamışlardır.

Fatih Bey,
Ayakkabı henüz gelmedi, ancak şüpheler doğru çıktı: ) ben sipariş verdikten sonra ayakkabının var olan bütün numaraları internet sitesinden silindi. Mail ile bilgi istedim, istediğim modelin numarası ellerinde yokmuş, başka ayakkabı verelim dediler. Tamam dedim, onu bekliyorum..

An itibariyle ayakkabı geldi. Yanında hediye buff da var.

selamlar. sayın Arctoria ürün nasıl bilgi verebilir misiniz.

arcaved' Alıntı:
selamlar. sayın Arctoria ürün nasıl bilgi verebilir misiniz.
Selamlar, Aldığım ürün Salomon exit peak mid 2

http://www.kutupayisi.com/Exit-2-Peak-Mid-GTX-Bayan-120404_839.html#0

diğer sitelerde fiyatı 240-310 tl arasında değişiyor. ben 120 tl'ye aldım.
Yanında buff var, çok amaçlı kullanılan faydalı bir bez, balaklava gibi, bandana gibi kullanabiliyorsunuz.
Ayakkabının numarası 40. normalde 38.5 ya da 39 giyiyorum bunda 40 numara tam oldu.
Üründe bir sıkıntı yok.Sanırım cuma günü kargoya verdiler, pazartesi bana ulaştı.
Dün şehir içinde denedim biraz, gayet rahat.

Arkadaslar selam;

Bende kutupayısını inceliyorumda fiyatlar çok iyi :eek:

http://www.kutupayisi.com/Epic-GTX-Bayan-107698_828.html#0 bu ürünü hediye almayı düşünüyorum daha önce alısveris yapan arkadasların yorumları nelerdir. Firma sağlam mı ?

Firma normalde oldukça sağlam, 2-3 yıl önce aldığım bir Buff'ın kenarlarının sökülmeye başladığını söylediğim zaman anında değişimini yapmışlardı.

İndirimdeki ayakkabılarla ilgili buraya yazdıktan sonra aradığımda da telefona hemen cevap verdiler, ürünün hazırlanmakta olduğunu söylediler şuanda kargosunu beklemekteyim:smiley: en geç yarın elime ulaşacağını düşünüyorum, alınca ürünle ilgili fikirlerimi de yazmaya çalışırım.

Arkadaslar ürün geldi, yanında hediye buffta geldi. Sorun yaşamadım, öneririm

Merhaba, Benim anlamadığım şu; burdaki indirimde yazan tüm ürünlerden alabiliyormuyuz?

Bazı ürünler bitmiş, stokta olan ürünlerde alabiliyorsunuz öyle sanıyorum ki, ciddi bir indirim var ihtiyaç varsa değerlendirebilirsiniz.

Bugun mail atmıslar son kampanya, stokları eritiyoruz diye hızlı olmanı öneririm 8)

Ben siparişi vereli bugün itibariyle 1 hafta bitti ve ürün hala yok ellerinde, olmayan stoğun neyini erittiklerini merak ediyorum:smiley: Oyalamaya çalıştıklarını hissedince dün sert bi dille bi mail yazıp memnuniyetsizliğimi belirttim ve o andan beri oldukça güzel ilgileniyorlar. Pazartesi günü hazırlanıyor dedikleri ayakkabının dün ellerinde olmadığını söylediler, bugün bize gelecek ve sizi bilgilendireceğiz şeklinde bir açıklamaları oldu. Bugün tekrar sorduğumda da yine oldukça hızlı bir cevap aldım fakat ürünlerin ellerine gelmediğini belirttiler. Sabırla beklemeye devam ediyorum, bakalım sonuçta ne olacak.

Stoklarında olmayan ürün bana stokta yok dedikleri saatlerde kargocu tarafından kapıma getirilmiş:smiley: Dün tekrar geldi kargo ve ayakkabıyı aldım, fakat "Mavi renk, 42.5 numara, Tecamphibian 3" modeli siparişimin yerine "beyaz renk, 43.5 numara, Tecamphibian 2" modeli bi ayakkabı geldi:D firmayla konuştuğum zaman da internet şubelerinin ve depolarının farklı yerlerde olduğunu ve bu tarz karışıklıkların olduğunu belirtti. Ellerinde istediğim ürün halen daha yok, stoklarını güncelledikleri zaman durumu tekrar konuşup çözmeye çalışacağız. ama bir daha kesinlikle kendilerinden alışveriş yapmayı düşünmüyorum, bütün çevreme de gerekli uyarıyı yapacağım.

Selam;

İstemediğin ürün ise iade et istersen 7 iş gün hakkın var. İade yapılacaktır.

Bana 2 günde ürün ulaştı size böyle denk gelmesi üzücü olmuş.

Sayın Baki Temizler, kutupayisi firmasıyla bir ilginiz olması ihtimali var mı? buradaki firma hakkındaki şüpheli yorumlarımızdan sonra üye olmuşsunuz foruma ve mesajlarınızın neredeyse tamamında kutupayisi linkleri ve indirim tanıtımları var. sadece dikkatimi çok çektiği için soruyorum bir art niyet aramadan.

Diğer arkadaşlarımın yorumları olumlu olsa da benim siparişimle ilgili son durum da şudur:

Ben sipariş verdikten sonra (3 hafta oldu nerdeyse) ellerine iki parti Salomon ürün geldi fakat hiçbirinde benim istediğim yoktu. Firmalar nasıl çalışıyorlar bilmiyorum ama eğer distrübütörden ürünü gerçekten istemiş olsalar bir şekilde elde edebileceklerine inanıyorum, çünkü piyasadaki diğer bütün firmaların elinde istediğim model, renk ve numarada ayakkabı var.

Bir indirim yapılıyorsa arkasında durulması gerektiğine inanıyorum, olmayan ürünü indirime koyup da ilgi çekmek çok kolay. Ayrıca firma kendi içerisinde koordinasyon eksikliği çok fazla, internet satış birimi ve depo tamamen birbirinden habersiz çalışıyor kendi söyledikleri kadarıyla. Ben sert çıkana kadar zaten siparişimle ilgili bilgi alamadım ama ondan sonra her mailime cevap aldım, fakat yine de oyalandığımı hissediyorum.

Firmanın bana karşı tek olumlu tavrı iade süresi normalde 7 gün olmasına rağmen daha uzun süre tanımış olmalarıdır, bunun sebebi de yeni parti gelecek, istediğiniz ürün çıkacak mı diye bekleyelim dedikleri içindir.

Geçmişte alışverişlerim olan ve güvendiğim bir firma, en azından artık bir müşterisini kaybetti.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR