Arama sonuçlarınız

1. Etkaize

Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi

Ynt: Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi Bungalovlarin ucretli oldugu kesin ama su an tam hatirlayamiyorum cadir atmak icin ucret odenip odenmedigini. Sahisa ait deniz kenari bir yer diye animsiyorum. Giresunlu arkadaslarima sorup donus yaparim tekrar.

2. Etkaize

Canta İcin Tavsiyelerinize İhtiyacim Var.

Oncelikle herkese merhaba. Deuter Quantum (marka/model) cantayi almayi dusunuyorum (60+10 LT) Bu cantayi almak istememin iki sebebi var. Biri Deuter markanin kalitesine guveniyor olmam, ikincisi ise en can alici ozelligi olarak cikarilabilir bir mini cantasinin olmasi. Sorularima geciyorum...
  3. Etkaize

Eyvah Babam Karavan Yaptırıyor!

Ynt: Eyvah Babam Karavan Yaptırıyor! Ortak hayallere sahip oldugum kisilerin hayallerini gerceklestirmis olmasi cok fazla sevindiriyor beni ve bir o kadar da bu konudaki hevesimi arttiriyor. Simdiden her sey gonlunuzce olsun. :)

4. Etkaize

Yedi Göller Kamp Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Ynt: Yedi Göller Kamp Tavsiyelerinize İhtiyacım Var Evrim abi yeterince bilgilendirme yapmis ama ucret konusu cadir ve arac basi olarak isliyor. Yani kisi sayisi onemsiz. En fazla 1 cadir ucreti odersiniz cadira sigridabildiginiz kadar insan sigdirabilirsiniz. Arac konusu da ayni sekilde ve...
  5. Etkaize

Aslı İle Alper'i Evlendirdik

Ynt: Aslı İle Alper'i Evlendirdik Mutluluklari daim olsun. :) Benim gibi karavanci adaylarini fazlasiyla kiskandirasi bir gelin alma olmus darisi basimiza diyelim o halde. :)

6. Etkaize

Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi

Ynt: Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi Sitede goremedim sanirim ekli degil. Giresun Ofran kamp alani

7. Etkaize

İlk Kampım

Ynt: İlk Kampım http://www.kampingturkiye.com/ Bildigim en guncel kamp alanlari bu linkte. Ilgili ileti linki de sudur http://http.www.gezenbilir.com/index.php?topic=107592.0
  8. Etkaize

İlk Kampım

Ynt: İlk Kampım Fotograf paylasimi yapamayacagim su an ama eve gectigimde unutmamis olursam paylasirim. Belli bir kamp alani yok bildigim kadariyla. Ben daha cok gerilla tarzi uygun bir alan bulup cadirimi kurmustum ve etraftan tepki almadigim icin de orayi onerdim. Otobusle de ulasimi kolay...
  9. Etkaize

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Bu ilan benim de baya dikkatimi cekmisti. hemen hemen her seyi onde ve arkada olarak ciftmis yazilan aciklamaya gore. Gerceklik payi nedir ? Baya buyuk bir arac.

10. Etkaize

Karavanlandım Geldim

Ynt: Karavanlandım Geldim Bir gun yerinizde olma dilegiyle hayirli olsun karavaniniz. :)

11. Etkaize

Izmirden Nemruta (gezi Basladi)

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) Simdiden keyifli bir rota olacaga benziyor. Takip. :)
  12. Etkaize

Karavan köy

Ynt: Karavan Köy Takip diyeyim nasil sonuclanacak bu fikir merak ettim dogrusu.

13. Etkaize

Çok Heveslendik Ne Yapacağımızı Bilmiyoruz Lütfen Yardımcı Olun.

Ynt: Çok Heveslendik Ne Yapacağımızı Bilmiyoruz Lütfen Yardımcı Olun. Ormanlik alanlarda karsiniza ne cikacagi belli olmuyor. O yuzden tedbiri elden birakmamak lazim. Gida malzemeleriniz hayvanlarin dikkatini cekecektir kokulari itibariyle bu yuzden kamp alanindan belli bir uzaklikta agaca...
  14. Etkaize

Küçük Teardrop

Ynt: Küçük Teardrop Anlasilan pek zamaninizi almamis bir proje olmus. Tecrubeler sayesinde cok da guzel olmus. :)
  15. Etkaize

Çadır Konusunda Sıkıntı Yaşıyorum, Yardım Eder Misiniz?

Ynt: Çadır Konusunda Sıkıntı Yaşıyorum, Yardım Eder Misiniz? Yaz icin tercih ettiginiz cadir bir cok yonden olumlu olacaktir sartlara. Ozellikle de rengi acik oldugu icin gunesi yok fazla cekmeyecek ama siz gene de fazla gunesli yerlerde bir golge alan edinmeye calisin kendinize.:) Daha once...

16. Etkaize

LR Defender İlginç ve Beğendiğim Fotolar

Ynt: Lr Defender İlginç Ve Beğendiğim Fotolar Cok guzel bir paylasim daha.:) Emegi olan herkese tesekkurler, takip.
  17. Etkaize

Yurtdışı Seyahati Hakkında Danışmak İstediklerim

Ynt: Yurtdışı Seyahati Hakkında Danışmak İstediklerim Eger zamanim bol tren gezilerini de severim diyorsaniz kesinlikle Shengen vizesi alip Interrail bileti alin derim. Hem daha ozgur bir tur olur sizin icin hem de daha maliyetsiz. Hostellar konusunda da yardimci olmaya calisirim cesitli grup...
  18. Etkaize

Mayıs Likya Yolu

Ynt: Mayıs Likya Yolu Henuz tarihi net olmamasiyla beraber mayis ayi icerisinde bir aksilik olmazsa tek basima yapmayi dusundugum bir yuruyus benimde. Yolda karsilasmak dilagiyle iyi yuruyusler herkese.

19. Etkaize

Amaç Maliyetleri Azaltmak

Ynt: Amaç Maliyetleri Azaltmak Ben cekme karavan icin bir link paylasayim o halde. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-cekme-karavan-fransiz-sterckeman-bayisinden-sifir-134608453/detay Fikir olmasi icin bu linki paylasiyorum. Sanirim ilan sahte. Forumda en cok...
  20. Etkaize

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Ertug hocam tarihi yanlis yazmisim evet ihale ayin 28'inde. :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri