Arama sonuçlarınız

1. ytansug

Adrenalin Yarışma - Outdoor Malzemelerinin En Komik Kullanımlarını Arıyoruz!

Adrenalin Ödüllü Fotoğraf Yarışması Outdoor malzemelerinin en komik kullanımlarını arıyoruz! Ayrıntılı bilgi için http://www.facebook.com/Adrenalin?v=app_7146470109 adresini ziyaret edebilirsiniz. 1. KONU Aradığımız fotoğraflar outdoor ve dalış malzemelerinin doğada ya da şehirde komik...

2. ytansug

Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Festival Öncesi %20 İndirim!

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Festival Öncesi %20 İndirim! Duyuruyu biraz geç yapabilmemiz nedenyiyle indirimin süresini 19 Haziran Pazar gününe kadar uzattık. Bu tarihten sonra indirim devam etmeyeceği için lütfen alışverişlerinizi bu tarih öncesi yapmaya çalışın.
  3. ytansug

Adrenalin Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Ayrıntılı bilgi için http://www.facebook.com/Adrenalin?v=app_7146470109 adresini ziyaret edebilirsiniz. Adrenalin Ödüllü Fotoğraf Yarışması Outdoor malzemelerinin en komik kullanımlarını arıyoruz! 1. KONU Aradığımız fotoğraflar outdoor ve dalış malzemelerinin doğada ya da şehirde komik...

4. ytansug

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Festival Öncesi %20 İndirim! Üyelere hak vermemek elde değil, bu sene havalar çok geç ısındı / ısınıyor.
  5. ytansug

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Festival Öncesi %20 İndirim! Bildiğim kadarıyla indirim şu anda Gezenbilir üyelerine ayrıca e-posta ile duyuruluyor, o yüzden ilginin artacağını düşünüyorum.

6. ytansug

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Husky çadırların stokları sıkıntılı diye kaldırılmıştı, Pazartesi günü tekrar kontrol ettirtirim ve ona göre sitedeki stokları düzenlenebilir. Tünel çadırlar doğru kurulduklarında kubbe tipi çadırlar kadar iyi rüzgar dayanımına sahip. Tek dezavantajları kendi başlarına ayakta...

7. ytansug

Adrenalin Adana - Meydan Yaylası Kış Yürüyüşü (23 Ocak 2011)

Adrenalin Adana - Meydan Yaylası Kış Yürüyüşü Ayrıntılı bilgi için Adrenalin Adana Facebook event sayfamıza bakabilirsiniz http://www.facebook.com/event.php?eid=164375156942082 Adrenalin Adana, 2011’in ilk yürüyüşünü 23 Ocak’ta gerçekleştiriyor. Yürüyüşümüz, ‘Türkiye’nin oksijeni en bol...
  8. ytansug

Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında

Ynt: Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında Malzeme konusunu güzel özetlemişsiniz, bir özellikten ödün vermeden diğer bir özelliğin daha iyi olması mümkün olmuyor. Ankara mağazada sitede gördüğünüz ürünlerin büyük kısmı var, umarım hem işinizi görecek hem de beğeneceğiniz bir model bulabilirsiniz.
  9. ytansug

Adrenalin Ankara; Ilgaz Küçük Hacet Tepe Zirve Tırmanış Duyurusu (23 Ocak 2011)

Adrenalin Ankara - Ilgaz Küçük Hacet Zirve Tırmanışı Ayrıntılı bilgi için Adrenalin Ankara Facebook event sayfamıza bakabilirsiniz http://www.facebook.com/event.php?eid=191854867492191 ÜCRETSİZ Katılım için 0 312 4670817 numaralı telefondan kayıt yaptırınız. Katılım 20 kişi ile sınırlıdır...

10. ytansug

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Fikir ilginç :) 9 mm. çelik halatın alüminyum çubukla aynı dayanıma sahip olsa bile aynı elastikiyete (yani yük sonrası eski formuna geri gelme) sahip olduğunu sanmıyorum. Bir de çadırınız çubuk kanallı ise halatları buradan geçirmekte zorlanabilirsiniz ve bu sırada bu...

11. ytansug

Adrenalin Ankara; ÜCRETSİZ Kış Doğa Yürüyüşü ve Eğitim Uygulama Faaliyeti

Ynt: Adrenalin Ankara; ÜCRETSİZ Kış Doğa Yürüyüşü ve Eğitim Uygulama Faaliyeti Forum çok büyük :) Nereye yazayım diye bayağı bakındım ve burayı buldum. Bu Pazar günü Ankara mağazanın bir aktivitesi daha var, tam olarak hangi başlık altına yazayım?
  12. ytansug

Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında

Ynt: Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında Evet Ankara Adrenalin hala aynı yerde, http://www.adrenalinoutdoor.com/content9/Adrenalin-Ankara sayfasında tam adres ve krokiyi de bulabilirsiniz.

13. ytansug

Amatörce Kendimiz Uyku Tulumu Yapabilirmiyiz

Ynt: Amatörce Kendimiz Uyku Tulumu Yapabilirmiyiz Bir uyku tulumu için başlıca; dolgu malzemesi, iç kumaş, dış kumaş, fermuar, büzgüler ve uygun bir kalıp gerekecektir. Dikme beceriniz çok iyi ise hobi olarak böyle bir şeyi deneyebilirsiniz ama amacınız daha ucuza mal etmekse ya da daha iyi bir...
  14. ytansug

Lafuma Garaj İndiriminde, Pazar Son Gün!

Ynt: Lafuma Garaj İndiriminde, Pazar Son Gün! Bu kampanya belirtildiği gibi sadece eski sezon Lafuma kışlık tekstil ürünlerinde geçerli. Ayakkabılarda sezon sonu indirimleri elde kalan stok miktarlarına göre genelde Mart başında başlıyor.
  15. ytansug

Lafuma Garaj İndiriminde, Pazar Son Gün!

Ynt: Lafuma Garaj İndiriminde, Pazar Son Gün! İndirim sadece internet sitemizde eski sezon ürünlerinde geçerli ve 16 Ocak Pazar geceyarısı sona erecek. Ürünlerle ilgili bilgi almak isterseniz siparis@adrenalin.com.tr adresine mail atabilir ya da (212) 293 15 30 merkez telefonumuzdan bize...

16. ytansug

Çanta Seçimim İçin Önerileriniz

Ynt: Çanta Seçimim İçin Önerileriniz Bence çanta tercih sıralamanız çantaların kalite düzeyleri ile orantılı. Benim de öncelikli tercihim Aircontact olurdu. Bu modeli alan müşterilerimiz genelde sonrasında çantadan övgüyle bahsettiler. Yolunuz düşerse Adrenalin Karaköy'de 2011 yaz sezonu için...
  17. ytansug

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Benim kişisel tercihim yağış olmayacağına eminsem ve hava sıcak olacaksa astarsız modelden yana olur (zira hareket ettiğimde çok fazla ısı üretiyorum=terliyorum) Fakat dediğiniz gibi astarlı bir modeli kışın şehirde ya da ıslak diğer faaliyetlerinizde de rahat kullanabilirsiniz.
  18. ytansug

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Gore-tex su geçirmezlik sağlayan ve nefes alabilir yani ayağın ürettiği su buharını dışarı atabilen bir astar. Islak koşullar için ideal olsa da sıcak ve kuru havalarda nefes alabilirliği astarsız ve kumaş bölümleri bol olan modeller kadar olamaz. Yani sıcak ve kuru bir...

19. ytansug

Dünya'nın En Dayanıklı Cep Telefonu

Ynt: Dünya'nın En Dayanıklı Cep Telefonu Bu model de dayanıklı gözüküyor ama Sonim'i uzun uzadıya kurcalama fırsatım oldu bunu olmadı. Birilerinin iki telefonu karşılaştıran bir youtube videosu eklemesini bekleyeceğiz sanırım :)
  20. ytansug

bu çanta gerçekte güzel

Ynt: bu çanta gerçekte güzel Resimlerde örnek alıp boyut tahmin edecek başka bir şey olmadığı için boyutu hakkında bir şey söylemek zor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri