Arama sonuçlarınız

1. H

Düz dizel Defender BD30 dönüşümü

Ynt: Düz Dizel Defender Bd30 Dönüşümü Maşallah şimdiden. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

2. H

Kış Lastiği Zorunluluğu

Ynt: Kış Lastiği Zorunluluğu Cooper stc M+S kullandım, çivi takılabilir. 140km hız ile rampa aşağı test ettim gidiş muhteşem.
  3. H

Defender 110 Hardtop 300tdı (2005)

Ynt: Defender 110 Hardtop 300tdı (2005) Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kamplarda kullanmanız dileğiyle. Maşallah, araç her ihtiyacınıza cevap verecek durumda. Tercihiniz çok güzel olmuş.

4. H

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir De Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim Başlıyor Emeğinize sağlık, çok güzel görünüyor. Güle güle kullanın.
  5. H

Defender' A 7,5 R16 Traktör Lastiği Takılır Mı?

Ynt: Defender' A 7,5 R16 Traktör Lastiği Takılır Mı? Bu gibi lastikler genelde iç lastik ile kullanılmakta ve ayrıca hız limitleri en fazla 60km/saat gibidir. Tehlike yaratır.

6. H

Çadır Ve Araç İçinde Gece Isınma Yolları (basit Yöntem İle Gece Üşümeye Son)

Ynt: Çadır Ve Araç İçinde Gece Isınma Yolları (basit Yöntem İle Gece Üşümeye Son) http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=91586.0 Benim en çok hoşuma giden başlıklardan birisidir. Pratik 1 tüp 1motor biraz tesisat ve yeteri kadar su :)

7. H

Defender Almak İstiyorum Fikrinizi Rica Ederim

Ynt: Defender Almak İstiyorum Fikrinizi Rica Ederim Bizim yaylada bu araç. Yazları kullanılıyor diye biliyorum. Aracın yürüdüğünü ve sorunu olmadığını biliyorum. Eğer bana söylenen araç bu ise. Diliyorsanız telefonla bilgi alabilirim araçla ilgili.
  8. H

Bd 30 Mtorlu Ve Lt 67 Şanzımanlı

Ynt: Bd 30 Mtorlu Ve Lt 67 Şanzımanlı Ben hem puma hemde bd30 için dişli değiştirmeden lastik olayına bakmıştım, bd30 için 33 ile 35 arasında hemde dar taban olarak 34x9.00-16 düşünmüştüm, puma içinde 35'' olarak düşünmüştüm. Ne kadar doğru olur ne kadar yanlış olur bilmem.
  9. H

Defender yükseltme

Ynt: Defender Yükseltme Aynı durumdayım bakalım, nasıl çözecem bu motor işini.

10. H

Satılık Defender

Ynt: Satılık Defender 3yıldır düz dizel kullanıyorum, yağ yakıyor ve akıtıyor, motor patlasın diye yükleniyorum sürekli ama patlatamadım bir türlü. ;D Duruma göre 120lik motor, aynı şanzıman, 2'yükseltme, 35'lastik, vinç ekleyip kullanmaya devam edeceğim. Diğer ilan fiyatlarına göre fiyat gayet...

11. H

Satılık Defender

Ynt: Satılık Defender Söylediğinize katılıyorum, 44 - 45e dokunulmamış araç alıp ayrıca masraf etmektense, (aracınız 20.ooo eder desek) 25.ooo ek bütçeyle 120puma motor (300tdi motora göre biraz daha maliyet açısından avantajlı olur) rn380 şanzıman düşünülebilir. Aynı durumu kendi aracım içinde...
  12. H

Hangi Defender?

Ynt: Hangi Defender? Düz dizel ile başlarsanız aracı öğrenir istemiyorsanız fazla zarar etmeden satarsınız, devam etmek istersenizde bütçenize göre program yapar ekleme yaparsınız. Motor atılmış araç veya 300tdi motorlu araç alırsanız aracı tanımadan maddiyatı aktarmış bağlanmış ve sorunlar...

13. H

Defender 90 2.5 Düz Dizel Max.kaç İnç Yukseltebilirim

Ynt: Defender 90 2.5 Düz Dizel Max.kaç İnç Yukseltebilirim Düz dizelse aracın hızlı vites grubu gidişinde yavaşlama yaşarsınız 35' lastik ile. İllaki takmayı düşünüyorsanız 35' lastiğin en dar tabanlısını takmanız iyi olur. Yükseltme yapmanız gerekiyor tabiiki, 2' yükseltme gerekiyor, eğer...
  14. H

Hangi Defender?

Ynt: Hangi Defender? 3yıldır düz dizelle ava gidiyorum, bağımlılık yaptı satamıyorum, 120lik ford motor atacam gibi :(
  15. H

Hangi Defender?

Ynt: Hangi Defender? Düz dizel ile 3 yıldır av sezonu dahilinde ava gitmeye devam ediyorum. Her ne kadar 5kişilik ve üzeri araç olarak gözüksede konfor olarak umduğunuzu bulamayabilirsiniz, kaldı ki 7 8 kişilik yolculuklar daha fazla yorar. Araç hantal, düz dizel ile benzinlinin pek uzun yolu...

16. H

Yeni Bir Defender 130 Da Sakaryadan Doguyor

Ynt: Yeni Bir Defender 130 Da Sakaryadan Doguyor Puma motoru Land yeni nesil araçlarda kullandığından dolayı atılabilme olanağı var diye biliyorum. Yinede son 3 5 ay içerisinde bu iş ile uğraşan birinin bilgisi daha iyi sonuç verir diye düşünüyorum.
  17. H

Cj 8 İle 1150 Km Yol Çekildi !!!!!

Ynt: Cj 8 İle 1150 Km Yol Çekildi !!!!! Of çikolata tam kıvamında olmuş :) Kolay gelsin abi, iş baya zor görünüyor. Bir ara tamirciye bende gelim sohbete orada devam ederiz. ;D
  18. H

Düz Dizel Motorların Rektifiyesi

Ynt: Düz Dizel Motorların Rektifiyesi Motordan yağ geliyor aşağı ama fazla değil, tam olarak bakmadım, ben yokken iş yerinde değiştirmişler yağı. Yanlışım olmasın ama herhalde 1000kmde 1lt gibi eksiltiyor, çoğuda yere gidiyor.

19. H

Düz Dizel Motorların Rektifiyesi

Ynt: Düz Dizel Motorların Rektifiyesi Şuanda kullandığım düz dizel defender inanılmaz duman atıyor (tam gaz giderken) şakırdıyor ama bu haliyle iki yıldır biniyorum. 90-100 gittiği bittiği yere kadar diyorum. Sonra rektefiye yerine güçlü bir motorla değiştiririm tabii mevzuat ve motor işletme...
  20. H

Defender 110 Hız Sorunu

Ynt: Defender 110 Hız Sorunu Hız, yakıt ve motordan gelen seslerden dolayı motorun değişmesinden başka çare nerdeyse yok gibi. Arka tarafın kaymasınada bir nebze çare ise kasa içerisine atacağınız 2 3 çuval kum ile çözüm olabilir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR