Satılık Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suleymanm3 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,129
S

suleymanm3

Ziyaretçi
Araç 1987 model askeriye çıkmasıdır komple yenilenmiştir.iç döşemeler sıfırdır şase kumlama yapılıp pütürlenmiştir motoru gayet iyi durumdadır hidrolik direksiyondur çorum kaloriferi vardır burç takımı 2 ay önce yenilendi lastikler takılalı daha 2000 km olmadı debriyaj tertibatı komple değişmiştir herhangi bir sorunu yoktur istediğiniz ustaya gösterebilrsiniz pazarlık payı vardır alan arkadaşa hayırlı olsun. fiyat 20.500

IMAG1363

IMAG1374

IMAG1371

IMAG1266

IMAG1451

Etiketler

Ynt: Satılık Defender

2,5 düz dizel toplanırken şaseye kadar söküldü şaseden itibaren toplanmaya başlandı değişebilecek arızalı ne varsa değişti :smiley: istanbuldan buriya gelmesi birşey deilde dönüşü problem :smiley: ama buyrun gelin misafirim olun veya yolunuz düşerse beklerim illa arabanın alınması satılması şart deil :smiley:

oguzhan3434' Alıntı:
isteyen birisi var bugun gkstericem resimlerini,kismet artik :smiley: hayirli satislar
sizinde dediğiniz gibi kısmet diyelim sizin oralardan alan olursa otaraflardanda dostumuz olmuş olur bi açık kapımız olur :smiley:

istedigin zaman gelebilirsin her konuda yardimci oluruz gelirsin bakarsin arabaya hic sikinti etme,varsa baktigin arac yakinlardaysa ben bile gidip bakarim

oguzhan3434' Alıntı:
istedigin zaman gelebilirsin her konuda yardimci oluruz gelirsin bakarsin arabaya hic sikinti etme,varsa baktigin arac yakinlardaysa ben bile gidip bakarim
bakalım kısmet bakınıyorum öyle 97-98 defender vazgeçilmezim oldu artık ama ya fiyatlar çok uçmuş oluyor yada telekomdan çıkma hiçbiyerine dokunulmamış araçlara 44-45 lira istiyorlar şehir içi takılacağım zaman yetiyor düz dizel ama uzun yol yapmayı gezmeyi planlıyorum o yüzden 300tdi a geçmek istiyorum ama dediğim gibi fiyatlar çok uçmuş benim aracım satılmazsa 300tdi motor atıp devam edecem bakalım artık hangisi olacak eğert istanbulda olursa yardımınıza başvurabilirim :smiley:

suleymanm3' Alıntı:
bakalım kısmet bakınıyorum öyle 97-98 defender vazgeçilmezim oldu artık ama ya fiyatlar çok uçmuş oluyor yada telekomdan çıkma hiçbiyerine dokunulmamış araçlara 44-45 lira istiyorlar şehir içi takılacağım zaman yetiyor düz dizel ama uzun yol yapmayı gezmeyi planlıyorum o yüzden 300tdi a geçmek istiyorum ama dediğim gibi fiyatlar çok uçmuş benim aracım satılmazsa 300tdi motor atıp devam edecem bakalım artık hangisi olacak eğert istanbulda olursa yardımınıza başvurabilirim :smiley:
Söylediğinize katılıyorum, 44 - 45e dokunulmamış araç alıp ayrıca masraf etmektense, (aracınız 20.ooo eder desek) 25.ooo ek bütçeyle 120puma motor (300tdi motora göre biraz daha maliyet açısından avantajlı olur) rn380 şanzıman düşünülebilir. Aynı durumu kendi aracım içinde düşünüyorum, satmaktansa motor değiştiririm. Üstüne para bile kalır, vinç lastik yükseltme zamanla eklenebilir.

halilugar' Alıntı:
Söylediğinize katılıyorum, 44 - 45e dokunulmamış araç alıp ayrıca masraf etmektense, (aracınız 20.ooo eder desek) 25.ooo ek bütçeyle 120puma motor (300tdi motora göre biraz daha maliyet açısından avantajlı olur) rn380 şanzıman düşünülebilir. Aynı durumu kendi aracım içinde düşünüyorum, satmaktansa motor değiştiririm. Üstüne para bile kalır, vinç lastik yükseltme zamanla eklenebilir.
zaten şöyle bir durum var aracı kendim 1 seneden beri kullanıyorum neresi arıza verdiyse gittim değiştirdim şu an bir çok parçası sıfırla değiştirilmiş durumda debriyajı üst merkezden koyverdi usta pedalda değiştirsek yarın bugün daha kaçırmaz dedi olsun dedim alt merkez üst merkez debriyaj pedalı değişti marş dinamosunda bir sıkıntı çıktı tamir ettirmedim gittim sıfırıyla değiştirdim satılmazsa diyorum en azından huyunu suyunu herşeyini biliyorum neresinde ne var atarım bir motor devam ederim maliyette düşük olur kalanınlada kendi zevkimize göre aracı donatırız 30 bin tl gibi bir bütçe diyorum ama bakalım hayırlısı

oguzhan3434' Alıntı:
istanbuldaki husoff un yanindan ayrilan bir usta var baktirriz ona sen araci bul konus bakmasi benden :smiley:
hayırlısı inş. sizin oralardan bulurum birtanede ustamız herşeyimiz tam nede olsa bakarsınız gelir alırız :smiley:

3yıldır düz dizel kullanıyorum, yağ yakıyor ve akıtıyor, motor patlasın diye yükleniyorum sürekli ama patlatamadım bir türlü. ;D
Duruma göre 120lik motor, aynı şanzıman, 2'yükseltme, 35'lastik, vinç ekleyip kullanmaya devam edeceğim.
Diğer ilan fiyatlarına göre fiyat gayet normal... İyi satışlar...

tam bilmiyorum ama kendi markası dışındaki motor takılamıyor artık diye biliyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR