Arama sonuçlarınız

1. crocodile hunter

Bu Da Benim İsuzu Dmax İm

Ynt: Bu Da Benim İsuzu Dmax İm bende 2008 model dmax aldım sizinkisi harika olmus donanımla alakalı bilgi verirsenız sevınırım nerden ne kadara aldınız memlunmusunuz

2. crocodile hunter

Sakarya Grubu Tanışma Etkinliği; Serdivan - Kırantepe (27 Aralık 2009)

Ynt: Sakarya Grubu Tanışma Etkinliği; Serdivan - Kırantepe (27 Aralık 2009) insallah
  3. crocodile hunter

Ynt: Sakarya Grubu Tanışma Etkinliği; Serdivan - Kırantepe (27 Aralık 2009) öyle oldu sanırım ;) benim bi baska organizasyona katımam gerekti

4. crocodile hunter

Ynt: Sakarya Grubu Tanışma Etkinliği; Serdivan - Kırantepe (27 Aralık 2009) güzel bi gezi olmus ben yoktum ama arkadaslarım saolsun yerımı doldurmus ;)
  5. crocodile hunter

Google GPS Ekranı Olarak Kullanılabilir mi ?

Ynt: Google GPS Ekranı Olarak Kullanılabilir mi ? tesekkur ederim

6. crocodile hunter

Marmara Olta Balıkcıları Buluşması Ön Araştırma

Ynt: Marmara Olta Balıkcıları Buluşması Ön Araştırma arkadaslar bende marmara kocaeli deyım daha once bu bolumu gormemistim kara avcılıgı ve balık konusunda deneyimlerim var organızasyonlara katılmak ısterım tatlı su deniz farketmez ayakkabılarımı baglıyamazken çapari baglıyordumm :D ve...

7. crocodile hunter

2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009) abi atesin basında sucuk varsa sonrasıda semaverde cayy abi ben heryere varım :D
  8. crocodile hunter

2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009) :D aslında mantık dogru ama kışın kartepe yollarında deniz kenarındakinden bekli 100 kat daha fazla tuz oluyor araba tuzdan benbeyaz oluyorr :D
  9. crocodile hunter

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009) arkadaslar fatih abinin sahil fikrine ne diyorsunuzz ben off road ıcın degılde denize girmek icin gitmistim valla cok guzel tepeler var oyun parkı gibiydi :D

10. crocodile hunter

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009) 1- Tuğsan Moral (Tugsan75) Toyota Land Cruiser VX 80 İstanbul 2- H.Sedat Başar (hsbasar) Toyota Land Cruiser FJ 40...

11. crocodile hunter

FJ 70 İçin Yorum

Ynt: FJ 70 İçin Yorum bende aynen katılıyorum yannız 150 km bu araclar için yanı butun buyuk lastıklı arazı aracları ıcın tehlıkelı bır surrat
  12. crocodile hunter

FJ 70 İçin Yorum

Ynt: FJ 70 İçin Yorum gaza gelme geziye gel :D

13. crocodile hunter

Land Cruiser FJ 70

Ynt: Land Cruiser FJ 70 ilan guncel degil ama henuz satmadım aracı arac suan 140 bin oldu muayenesi yapıldı 2 sene süreli bir kac rutin bakımdan gecti fiyatta da indirim oldu 23 .500 aracın diger resimlerini sahibinden coom da gorebilirsin
  14. crocodile hunter

Google GPS Ekranı Olarak Kullanılabilir mi ?

bu işte cok deneyımsızım suan elimde donanım olarak garmin 60 cx gps toshiba nb 100 dizustu vodafone mobil modem var bu donanımları veya ek bıkac ek donanımla google earth daki ekranı gps olarak kullana bılırmıyız google earth ekranında anlık nerde oldugunu gore bılırmıyız gps ve pc nın...
  15. crocodile hunter

Land Cruiser FJ 70

Ynt: Land Cruiser FJ 70 bu arac 138 binde :D

16. crocodile hunter

Toyota'ların İstanbul Buluşması (22 Mart 2009)

Ynt: Toyota'ların İstanbul Buluşması (22 Mart 2009) haklısın siteye fazla gıremıyorum aslında sitede farklı bı hava var cezbetmıyor cok genıs ve guruplasmıs fransız kalıyorum sarmıyor :(
  17. crocodile hunter

Toyota'ların İstanbul Buluşması (22 Mart 2009)

Ynt: Toyota'ların İstanbul Buluşması (22 Mart 2009) alacagınız olsun benım bu gezıden hıc haberım bıle yoktu tugsan abı sıtemım sana :( neden haber vermedinn yaaww
  18. crocodile hunter

Türkiye Off-Road Şampiyonası 3.Yarış (12 Nisan 2009)

Ynt: Türkiye Off-Road Şampiyonası 3.Yarış (12 Nisan 2009) bu arada etap ta kısa bı tur attım cok zevklıydı :D ama 4 ceker kullanma geregı duymadım !

19. crocodile hunter

Türkiye Off-Road Şampiyonası 3.Yarış (12 Nisan 2009)

Ynt: Türkiye Off-Road Şampiyonası 3.Yarış (12 Nisan 2009) ben sadece gosterı etabını ızlıye bıldım pilot ların hepsı cok iyi is cıkardı gorsel bır zıyafettı emegı gecen herkeze tesekkurler
  20. crocodile hunter

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) sıkıldım yaww

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35