2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,014
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,478
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009)

Helalin var çağlar abi

Etiketler
Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009)

TOYOTA sayfasında gerilim olmasın, olmamalıda arkadaşlar.
akşama kadar aynı şeyleri düşünen ve yaşayan insanlar grubu olarak , birbirimizinde fikirlerine saygı göstererek herzaman orta yolu buluruz biz.

sedat gelmezsen gün ağarırken sessizce bağlarım arabanı, tamponuma, çeke çeke götürürüm.
( yakıtım biraz artar o olur yani ;D ;D ;D

tüm toyotacı arkadaşlara selamlar, saygılar.

çağlar' Alıntı:
TOYOTA sayfasında gerilim olmasın, olmamalıda arkadaşlar.
akşama kadar aynı şeyleri düşünen ve yaşayan insanlar grubu olarak , birbirimizinde fikirlerine saygı göstererek herzaman orta yolu buluruz biz.

sedat gelmezsen gün ağarırken sessizce bağlarım arabanı, tamponuma, çeke çeke götürürüm.

çağalrcım yüreğine sağlık şunun surasında kaç kişiyiz zaten ;)

çağlar' Alıntı:

O zaman ben gün ağarmadan arabanın içine oturayım, beleş beleş gitmiş olurum, dönüşe allah kerim ;D

dönüşede cihan abiye bağlarız ;D kuvvetli onun arabası v8 :eek: :eek: :eek:

arkadaslar fatih abinin sahil fikrine ne diyorsunuzz ben off road ıcın degılde denize girmek icin gitmistim
valla cok guzel tepeler var oyun parkı gibiydi :D

arkadaşlar bağlılık çok iyi, daha yola çıkmadan kimse birbirini bırakmıyor, bu ekiple kimse yolda kalmaz.
Bravo
:smiley:

crocodile hunter' Alıntı:
arkadaslar fatih abinin sahil fikrine ne diyorsunuzz ben off road ıcın degılde denize girmek icin gitmistim
valla cok guzel tepeler var oyun parkı gibiydi :D

sevgili crocodile hunter orayada ilkbaharda gideriz.
.şimdi tuzlu su,rüzgar nem...arabaları paslandırmayalım, kendimizide ;D

:D aslında mantık dogru ama kışın kartepe yollarında deniz kenarındakinden bekli 100 kat daha fazla tuz oluyor araba tuzdan benbeyaz oluyorr :D

sedat bey Ankaradan gtelecekler için emin olunki kuzuyayla daha yakın. tecrübeyle sabittir :smiley:

Kasım 14/15 de çok aşırı kar olacağını pek sanmam ama sahilde o zamanlarda rüzgarda oturup giremiyeceğim denizi seyretmektense,karda(eğer yağmış olursa) ateş başında olmayı tercih ederim. ;D

Söz sahil aktivitesi yapacağız,oraları bilirim,bizim baja yarışı yapılmıştı.2006 da. ;)

bu arada fb-gs maçı pazar akşamı 20.00 da ,tekirdağa gelecekler için bilgi

Açıkçası ben pek sanmıyorum ama,geçen sene bizim Murat'ların yaptığı yer eynı ama tarih bizden 10-15 gün sonra.Bi bakın isterseniz. ;D

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=20626.0

İşte bu yüzden tavsiyem,ekipmanları dikkatli seçmekte fayda var arkadaşlar.
Sonra bi taraflar donmasın ;D
Ufff keşke yağsada,kar altında,ateş başında ... ;D

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
bu arada fb-gs maçı pazar akşamı 20.00 da ,tekirdağa gelecekler için bilgi
Desenize dönüş yolu çok boş ve rahat olacak.. ;)

şimdi tuğsan hocaya 10 puanlık bir soru soruyorum ,

toyota buluşmasına gelirken yanımıza odun çıra alalımmı almıyalımmı ?

İnsanın arabası pick-up olunca hele bide yükseltme kitli olunca sorusuda farklı oluyo tabi :D insanıda düşündürüyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri